Препоръчайте ми срочен депозит.

  • 1 794
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Искам да вложа определена сума пари на срочен депозит. Искам да имам възможност да тегля ако се наложи без да изгубя високата лихва. Почти нищо не разбирам от тази материя, а инфото в нета е толкова много и объркващо, че може свят да му се завие на човек. Поради тази причина се обръщам към форума, за да сондирам мнения. Също така ако може някой да ми обясни какво значи "депозит с възможност за кредит" и как става това ще ми е много от помощ.
Благодарско предварително!

# 1
  • Мнения: 2 700
Ето ти сайт, където като си напишеш сумата, валутата и желания срок, ти вади лихвените проценти на отделните банки.

# 2
  • Мнения: 325
В Прокредит има и седмичен депозит. Лихвата е ниска, но може всяка седмица в определен ден да теглиш пари без да губиш. Ако не се лъжа, мисля, че само те предлагат такъв срок - при другите започва от месец и нагоре.

# 3
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Tokuda

# 4
  • Мнения: 491
В ПИБ има и 48 часов депозит., но лихвата е много малка. Депозит с възможност за кредит е т.нар. кредит срещу залог на парични средства. Слагаш пари на депозит и ползваш 70-80-90% (зависи от банката) от сумата като кредит. Това се прави обикновено,ако имаш валута и не искаш да я обръщаш в лева (примерно имаш долари,а курса не е добър). Или вземеш от някой пари на заем за срока на кредита и накрая му ги върнеш,заедно с начислената лихва за периода. Сумата по депозита се блокира за срока на кредита.
Малко объркано май стана. Кажи ако не си разбрала, ще се помъча да го обясня по-ясно.
Иначе добри лихви знам,че имат Корпоративна ТБ,Токуда и ПИБ.

# 5
  • Мнения: 27
izberi ProCredit predlagat nai-dobrite uslovi minimalniqt srok e 7 dni no togava min. saldo e 250 edinici, moje6 da si izbere6 i vlog toi se olihvqva vseki den  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 440
Ако действително искаш по всяко време да разполагаш със средствата си, горещо препоръчвам спестовен влог в ПИБ. Можеш да внасяш и тглиш по всяко време без това да се отразява на лихвата. Общо взето доста добър продукт. Няма минимална сума и нямаш никакви ограничения колко често можеш да теглиш . Ето ти повече инфо : http://fibank.bg/inside.php?language=1&parent=514

Общи условия

Активация на акаунт