Моля за препоръка на сушоар/сешоар

  • 3 057
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 624
Моят е Solac-доволна съм.Струва 50лв,с дуфузур е,2 степени,топла и студена струя.

# 16
  • Мнения: 305
Аз ползвам на "Ягуар",професионален е но е към 150лв, вече не помня за колко точно го взех,Тежичък е и не знам дали ще ти е удобен,свиква се де  Wink Ще си ги избиеш за няколко посещения по салоните.Върши ми чудесна работа Peace

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ФИЛИПС!!!

# 18
  • Мнения: 178
И моята препоръка е за Филипс - някой от по-мощните модели, вече според това с каква сума разполагаш, можеш да си вземеш модел с повече екстри.  Peace

# 19
  • Мнения: 171
Препоръчвам "ROVENTA for ELITE model look" Sunglasses."Екстри":2200W,функция Vital-съчетава идеална температура 59 градуса с оптималната скорост на въздушния поток15 м/сек дава възможност за бързо сушене при максимална защита на косата от "разцепване".Дифузер.Концентратор на въздушната струя.Контролиране на въздушната струя и температурата.Бутон "студен въздух".Ако ти е необходим сешоар за изправяне избери другият модел от същата серия.Надявам се,че съм била полезна  bouquet!

# 20
  • Мнения: 389
Моят също е Филипс с йонизираща функция, имам го сравнително от скоро - 3 месеца,  засега съм доволна. Струваше около 80 лв, мощнността му е 2000 W.

# 21
  • Мнения: 3 360
Гласувам за "Филипс" Peace

# 22
  • Мнения: 8
Аз имам ето този: http://www.get.bg/catalog/product_info.php?products_id=10047
Наистина е професионален, гледам, че го ползавт и по салоните! Чудесна работа върши Peace


Много е хубав този сешоар.Мисля и аз да си го взема, но има ли дифузер и йонизация?  newsm78  Simple Smile

# 23
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Изключително съм доволна от този модел на PHILIPS   - професионален, много мощен- 2100 W , с йонизиращо действие - 85 лв.  Heart Eyes - http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09016442




 newsm74

И моят е такъв. Има и дифузер с керамични "шипове".

# 24
  • Мнения: 491
Изключително съм доволна от този модел на PHILIPS   - професионален, много мощен- 2100 W , с йонизиращо действие - 85 лв.  Heart Eyes - http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09016442




 newsm74

И моят е такъв. Има и дифузер с керамични "шипове".

И за съм с такъв. Много съм доволна.Имам дълга и доста гъста коса, и въпреки това ми я суши за отрицателно време. Има копче за студен въздух и за йонизация, но някой може ли да ме светне за какво е всъщност тя ?

# 25
  • София
  • Мнения: 1 423
Моя сешоар е стар модел Браун. Ползвам го от 5-6 години.
Но горния модел Филипс е СУПЕР  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 7 798

 Има копче за студен въздух и за йонизация, но някой може ли да ме светне за какво е всъщност тя ?

" При сушенето обикновено фините косми се наелектризират, губят блясъка си и изглеждат изтощени. Благодарение на новата      функция на йонизация, сешоарa излъчва поток от отрицателни йони, които оказват антистатичен ефект. "

Йонизацията намалява статичния заряд ( налектризирането на косата ) и по този начин косата е пригладена е не хвърчи.  Peace

# 27
  • Мнения: 491
Започвам значи да ползвам йонизацията.  newsm20

# 28
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
 Hug ROVENTA

# 29
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Taurus. Ползвам го вече 2-3 години и съм много доволна. За тези пари мисля, че е с много добро качество.

Общи условия

Активация на акаунт