София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово

  • 34 198
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 300
Ние вече имаме нет. Включвам се с няколко бързи въпроса:
1. Идеи за детско парти за рожден ден в района.
2. Препоръчайте лекар за децата, а и за нас в 20-та поликлиника или в някой от мед. центрове наоколо.
3. Кабелна/цифрова телевизия? Къде?

Среща - аз съм за. Много искам да се запозная с форумски мами от района.

Здравей, аз не  мога да съм ти полезна за съжаление, Sad но пък съм навита да се организираме за среща в някой слънчев ден! Simple Smile

Иначе за детските клубове, не знам, малки сме още и не сме посещавали, за педиатър - ние сме при Вангелова и НЕ тия препоръчвам, чувала съм от мами, че са доволни от Щерева. За кабелна - ние сме към Евроком, понеже и интернета ни е от там!

Поздрави!

# 16
  • Мнения: 1 608
Много благодаря на всички за отговорите. Преслушах клубовете и се спрях на това - http://sakrovishte.com
Много ни хареса. Grinning

# 17
  • Мнения: 1 371
Много благодаря на всички за отговорите. Преслушах клубовете и се спрях на това - http://sakrovishte.com
Много ни хареса. Grinning

После ще споделиш впечатленията си. И аз му хвърлих око. А и виждам, че този месец е открито.

# 18
  • Мнения: 1 608
Аз бях днес с децата. Направих резервация за РД на малкия. Ако искате там може да си направим среща?

# 19
  • Мнения: 1 371
Даааа.

# 20
  • Мнения: 36
Здравейте и от нас!
Дълго време не бях влизала във форума и ето, че сте открили нова тема!
Поздравления dessyy!
За среща аз както винаги съм "за", но колкото съм редовна има глояма вероятност да изпусна уговорката.
...а по повод на въпросите (макар и със закъснение) мога да добавя  "Смехорани" (Намира се зад "Билла") и "Хвърчило" (намира се на "Пирински Проход", вход от към пицария "Ветрило". Нямам преки впечатления. Цитирам ги като "забелязани в района".
Чао за сега.
Отиваме да се помотаем пре "Лучано" със тъмно синя количка Mag England сме, ако някой ни познае, моля да заяповяда.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 775
Здравейте и от нас.
vessinka, честито за изправянето! Ето, че дадоха резултат тренировките на момчето   jump   smile3501Grinning
=^._.^=, хайде аз съм за среща там. За ЛЛ аз съм във В. болница. За кабелна сме на Ест- нет и сме доволни.
Ali&Meli, къде се загубихте, a  Heart Eyes?

# 22
  • София
  • Мнения: 11 703
.
Ali&Meli, къде се загубихте, a  Heart Eyes?
А-а-а не съм се загубила,цяла целеничка съм си!Ама детенец е на ясла,когато не е болно,а аз трябва да тръгвам на работа.
И да попитам къде се намира Островът на съкровищата?В сайта не е даден адрес.

# 23
  • Мнения: 1 608
Точно ТУК се намира. Входът е малко невзрачен, но има огромна табела. Много е хубаво там. Днес пак ходихме.

# 24
  • Мнения: 1 371
Точно ТУК се намира. Входът е малко невзрачен, но има огромна табела. Много е хубаво там. Днес пак ходихме.

Разкажи нещо за заведението. Имате ли снимки?

# 25
ЗДРАВЕИТЕ И ОТ МЕН
БИХ ИСКАЛА ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯ КЪМ ВАС.АЗ ЖИВЕЯ В БОРОВО И ОЧАКВАМ ПЪРВАТА СИ РОЖБА ПРЕЗ ЯНУАРИ.ЩЕ МИ Е ПРИЯТНО ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ.ХУБАВ ДЕН

# 26
  • Мнения: 1 371
ЗДРАВЕИТЕ И ОТ МЕН
БИХ ИСКАЛА ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯ КЪМ ВАС.АЗ ЖИВЕЯ В БОРОВО И ОЧАКВАМ ПЪРВАТА СИ РОЖБА ПРЕЗ ЯНУАРИ.ЩЕ МИ Е ПРИЯТНО ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ.ХУБАВ ДЕН
Здравей, adi78 .
Приятно ми е.
Надявам се скоро да има среща. Но като гледам прогнозата за времето за другата седмица - сняг, май повечето майки няма да си покажат носа навън. Но колкото се съберем - толкова.

Хайде от мен - приятен ден и уикенд.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 775
Здравей, adi78 и добре дошла  Hug .
Какво ще кажете за среща в събота или неделя ( тази). Как го дават времето?
Ali&Meli,много често се сещам за Вас  Grinning . Почти всеки ден минавам по вашата улица. Радвам се, че сте добре.

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 16:05 от Lovi

# 28
  • Мнения: 300
Поздрави и от нас!

И ние искаме да ви видим, всичките Simple Smile, че ще се забравим вече. Обаче пак има едно "но" Sad няма да сме си тук следващите 10 дни Simple Smile, но после задължително ще се обадим.

А утре и вдругиден го дават студено Sad. Днес излязохме за малко с Мони - той не спря да мрънка, защото беше навлечен и му беше неудобно, макар и така да му е топличко, а на мен ми измръзнаха ръцете. Врътнахме едно кръгче из квартала и обратно на топло. С което искам да кажа, че искааааам ляяяятооооооо! И слънце!!!!

Хайде помрънках - целувки на всички деца и бебета!

И  добре дошла на adi78

# 29
ЗДРАВЕИТЕ ОТ МЕН
АЗ ПАК СЕ ВКЛЮЧВАМ ЗА МАЛКО.ТЕЗИ ДНИ СЪМ МАЛКО БОЛНА И НИКАДЕ НЕ ИЗЛИЗАМ.НО ТОЗИ УИКЕНД АКО ИМА НАВИТИ СЪМ "ЗА" ЕДНА СРЕЩИЧКА.КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ?
ИМАМ И ЕДИН ВЪПРОС НЯКОЙ ОТ ВАС ИМА ЛИ ДОБРИ ВПЕЧЕТЛЕНИЯ ОТ НЯКОЙ ПЕДИАТЪР НА БЛИЗО?
ХУБАВА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ

Общи условия

Активация на акаунт