Мъжът ми от една седмица държи да се храним здравословно...
и вече се побърквам - без месо, без сирена и кашкавали, че има висок холестерол
и така...Дали не може някак си да се комбинира с риба тон и някаква салата?
Мъжът ми от една седмица държи да се храним здравословно...
и вече се побърквам - без месо, без сирена и кашкавали, че има висок холестерол
и така...
ама аз по принцип и не обичам царевица, де
царевицата се ползва за направа на брашно и хляб, така че можеш да я ползваш просто като гарнитура към салатата, слагаш я като хляб на масата и който иска си взима
щото гледам месо и млечни не ядете, не ми идва нищо друго наум. 
, но аз исках царевицата да я сервирам отделно, защото е прясна, сладка и сочна. В салатите често слагам царевица от консерва или замразена, а пък тази е прясна и затова се чудех като гарнитура към какво мога да я използвам.
, половинката откача от кеф като има такос.
Ако можеш, напиши рецептата на такос!!!
.
риба тон в зехтин - 1 консерва, царевица, пресни домати, 1 глава червен лук, печени червени чушки, може и пресни, лимон и черен пипер и сол. всичко се смесва в този ред: нарязва се лука на ленти, разтрива се добре със сол, отгоре доматите на кубчета, разбърква се да попият ароматите, чушките и царевицата, пак се бърка, най-отгоре рибата тон заедно със зехтина и пак се бърка, подправя се с още сол ако има нужда, една идея черен пипер и лимонов сок на вкус
доста е хранителна, направо си е за наяждане
Препоръчани теми