Страхувате ли се от смъртта?

  • 2 211
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
От моята не, страх ме е от смъртта на хората, които обичам.

# 16
  • Мнения: 184
Ама че гадна тема  Thinking

# 17
  • Мнения: 1 277
Да, страх ме е. Не искам детето ми да расте без майка и да причиня такава мъка на родителите ми.
Знам, че хората, които обичам, рано или късно-ще си заминат от този свят, но се моля това да не е скоро.

# 18
  • Мнения: 1 317
Да, страх ме е. Не искам детето ми да расте без майка и да причиня такава мъка на родителите ми.
Знам, че хората, които обичам, рано или късно-ще си заминат от този свят, но се моля това да не е скоро.

Точно това щях и аз да напиша, от моя живот са си отивали близки хора - и млади, и стари  Confused

# 19
  • София
  • Мнения: 4 752
Много ме е страх  Tired Не толкова от това, че ще умра, а че не искам да страдат роднините ми заради мен. Още повече ме е страх да не ги загубя тях.

# 20
  • Мнения: 1 416
Преди се чувствах безсмъртна. Сега не е така. Страхувам се, да.

# 21
  • Мнения: 2 891
Не мислете за това и няма да ви е страх.

Да, бе! Все едно мога да го контролирам, ако ми е фобия  Crossing Arms

Ако ти беше фобия, щеше да ти трябва лудница

Чак пък лудница  Shocked Смело!

# 22
  • Мнения: 494
Гадна ми е мисълта за болезнена и бавна смърт...,но чак пък да ме е страх-не.Притеснявам се да не е много скоро,когато са ми още малки децата.Обаче не мисля за това.Нито пък ме е страх.Божа работа...Много повече ме е страх от болестите и то не за мен,а за дечурлигата...

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Най-малко се страхуват силно вярващите и абсолютните атеисти. Останалите ги втриса  ... ако искаш да не те е страх, вярвай в бог или въобще го отхвърли.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 819
Изпитвам ужас от това, че ще ме затворят в ковчег, от това, че ще се разделя с близките си. За душата ми не изпитвам страх.

# 25
  • Мнения: 119
Изпитвам ужас при мисълта за смъртта , изпадам в паника. Страхувам се да не загубя близък , страхувам се за себе си. Опитвам се да не мисля , но само при вида на некролог ( а те са навсякъде)    се ужасявам. Разбирам , че това е естествения ход на живота, но чувствата и емоциите ми са по-силни и не мога да ги контролирам. Не съм от хората които за най-малкото отиват на лекар, но съм от хората , които си втълпяват най-лошото.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Моята смърт съм я приела за нормално нещо. Не искам да мисля обаче за болката, с която ще живеят близките ми след нея...
Смъртта на близък човек... Няма думи, които да опишат чувствата ми по този въпрос. Няма думи за такова състояние като моето...

# 27
  • София
  • Мнения: 726
Не! За мен смъртта/конкретно моята/ ще е едно ново начало!

Изключително тежко обаче преживявам смъртта на близки мои хора.

# 28
  • София
  • Мнения: 461
Най-големият ми страх е това  Confused

И на мен, направо се ужасявам като се замисля понякога Tired

# 29
  • Мнения: 394
Изпитвам ужас от това, че ще ме затворят в ковчег, от това, че ще се разделя с близките си. За душата ми не изпитвам страх.
Аз като малка гледах документални филми за това как някои хора като умрат и ги закопаят се събуждат и като са разравяли ковчезите са намирали че в паниката са ровили по ковчега с нокти за да излезнат и са умирали от недостиг на въздух! Ето от това най много ме е страх да не се събудя след като са ме заровили Shocked затова още от сега казвам че искам ако е възможна да съм донор или кремация!

Общи условия

Активация на акаунт