Разкажете...

  • 3 324
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 176
Събота е :
Аз  smile3524 ,после  bath и kaffeetrmker_2 малко  newsm75 1ironing wash и  с приятелки lalalala

Мъжа ми  smile3524  ,  kaffeetrmker_2  и после цял ден  ribolov
Все още спя, когато решавам, че е време за сутрешния душ. Правя си кафе, зачитам се във вестника /сама съм, какво да правя друго/ Решавам да почистя малко, да изгладя, от толкова чистене е време да изпера дрехите на себе си. Отивам да бърборя с приятелки.
Мъжът ми се прави на заспал, става да пие от готовото кафе, зачита се във същия вестник  и хуква за риба преди да съм се прибрала.

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Потривам злорадо ръце... една никаквица се жени за моя любим и се правят, че не ме виждат, колкото и да го тегля за разни части на дрехите. Малко знаят те. Дразнят ме, ядосват ме. От яд си скубя косите. Блъскам си главата в стената и го измислям. Ще пребия жената, после ще я застрелям. Драма. Ще я погребат, а аз в това време ще се покрия. После ще се промъкна до любимия, на който са му потънали гемиите и ще заживеем доволно на морския бряг.

# 17
  • Мнения: 2 891
 newsm57   1ironing   Coffee  1ironing   travel  atwork   typeuu    Shocked   smile3560       33uu  Tired Face  newsm43   smile3519  .....

 Rolling Eyes   Hands Fist

 smile3552  .....

мина месец.....  Money   newsm22     smile3513

 newsm50

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
newsm57   1ironing   Coffee  1ironing   travel  atwork   typeuu    Shocked   smile3560       33uu  Tired Face  newsm43   smile3519  .....

 Rolling Eyes   Hands Fist

 smile3552  .....

мина месец.....  Money   newsm22     smile3513

 newsm50


Иде ми да изкукуригам от това гладене. Я да пийна едно кафенце, майната му на гладенето. Малко рали до работата. Срещам се с форума. О, и с Еди?! Какво съм направила? Бан? - Нека поне е временен Praynig
Хаха, ама от телефона не можеш да ме баннеш, разнесох те по приятелки.
Хм, мина месеца... дойде заплатено време, дойде и краят на бана. Кога ли пак Еди ще ми даде пътя?
Драма е, да...
 Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 891
ДЕ ВАня, приблизително  Mr. Green

Заместваш Еди с шефа и на финала, банът със заплатата  Whistling

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Джей Джей, не разваляй разказа!

# 21
  • Мнения: 307
smile3524 ,ама като станах  coldsmile3539  Coffee    smile3556  1dishes  .  Sneaky   kaffeetrmker_2 smile3546Arrow  car003   atwork   smile3507   ku-ku   newsm01   newsm71    cook  lalalala   cheers Wine Glass   smile3517  аз  sleepuu  , той  doh
 

# 22
  • София
  • Мнения: 143
сутринта ме събудиха.
спомних си, че няма да , а ще съм .
после , а аз . до обяд , и . сега децата , а аз вместо, . довечера   bath1, 1dating, може би  luvbed.

# 23
  • Мнения: 14 491
 newsm46 и докато любимия  smile3524 тихичко   tiptoe  в кухнята  да    smile3547  а после в  smile3550 с един  EFN в ръка.  smile3520 fingerscrossed ku-ku  и  EFP
аз  Flushed и  running при любимия, който  smile3507 ама като видя  EFP и  newsm44 newsm81 moresmile и после двамата  dancing kiss

# 24
  • София
  • Мнения: 1 176
smile3524 ,ама като станах  coldsmile3539  Coffee    smile3556  1dishes  .  Sneaky   kaffeetrmker_2 smile3546Arrow  car003   atwork   smile3507   ku-ku   newsm01   newsm71    cook  lalalala   cheers Wine Glass   smile3517  аз  sleepuu  , той  doh
 
Бях си на топличко, със ставането голям студ ви казвам. Тупур-тупут отивам да си правя кафенце. Леле, колко чинии има за миене, ама ха. Сядам да пуша кафета Grinning Време е да тръгвам, в офиса освен да се прозявам и да гледам часовника друго няма. Ей, голям кеф-тръгвам си, отивам в мола /не си видяла никой известен явно/
Сядам на лаф, пиене, ядене, май прекалих, освен да захъркам мъжката като се прибера няма какво друго, мъж ми не му се вярва, ама се напих пък.  Grinning

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
smile3524 ,ама като станах  coldsmile3539  Coffee    smile3556  1dishes  .  Sneaky   kaffeetrmker_2 smile3546Arrow  car003   atwork   smile3507   ku-ku   newsm01   newsm71    cook  lalalala   cheers Wine Glass   smile3517  аз  sleepuu  , той  doh
 
Спях си, ама като станах - студ. Потропах с крака, изпих едно кафе и като се оцъклих...! Измих чиниите и ми стана тъпо. Изпих още едно кафе, пафнах фас и тръгнах на работа. Рових из форума, прозявах се и чаках да стане време да си ходя. Напазарувах, стогвих и седнахме с приятели на маса. Напихме се с вино, докато ми се завъртя главата и се трупясах, а мъж ми се хвана за главата - пак няма секс!


сутринта ме събудиха.
спомних си, че няма да , а ще съм .
после , а аз . до обяд , и . сега децата , а аз вместо, . довечера   bath1, 1dating, може би  luvbed.
Сутринта ме събудиха некви келемета, дето пиеха чай с котки.
Спомних си, че няма да влизам у форума, а ще ходя да си клатя краката.
После пържих палачинки и пих кафе. До обяд метох, гладих и прах. Сега децата спят, а аз сместо да чета умни книжки, пак се забих у форума. Довечера най-после ще взема да се изкъпя, ще вечеряме на свещи, а може би и ще правим див секс.

# 26
  • София
  • Мнения: 545
smile3524 ,ама като станах  coldsmile3539  Coffee    smile3556  1dishes  .  Sneaky   kaffeetrmker_2 smile3546Arrow  car003   atwork   smile3507   ku-ku   newsm01   newsm71    cook  lalalala   cheers Wine Glass   smile3517  аз  sleepuu  , той  doh
 

Сладък сън си поспах, но като станах малиии студ. След една сутрешна гимнастика и кафенце вече бях в чудесна кондиция да измия снощните чинии. През това време той се събудил мърморещ че пак са ми останали чинии от снощи, пийна си кафе с вестник и цигара и излязохме с колата към работата. Там скука пред компютъра цял ден се прозявам и се моля стрелките на часовника да се местят по-бързо. Кога ли ще изкука тази кукувица правилния час и ще дам газ към магазина. После приготвяне на вечеря сладки приказки вино,  аз по-разумно с виното той не така,  че накрая аз ще си спя блажено а той ще си бие главата кой го кара да изпие всичкото това

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Никой ли не забеляза пламъка в очите ми Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 2 070
Уриел, сега кажи дали си измисляш или да те поздравяваме с емотикони...  Joy

Ако не бяха интрепретациите щяхме да сме в отчетна, там е така...
Жалко, че няма звуци към тях - джас, пляс, баум, сръб, тралала...и т.н.

# 29
  • Мнения: 307
Мис Бу, четеш ми мислите направо. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт