Служба вече не остана-през НОЕМВРИ не войник,а мама аз ще стана!

  • 9 352
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 37
Тумбаланки  smile3534, к'во стааааа? Офффффф, ми Цециииииитооооо- само за нея си мисля, проверявам, проверявам и нищо. Нека тази ни теми4ка "роди" ммммммнннноооггггоооооо бебешори.Искам и аз специално да поздравя Мома КАтеринка за заглавието!Браус  smile3501
Аз свърших една мн полезна дейност, с едно огледало хуубуууу се епилирах, ама така се запознах със срамните си 4асти,4е назсуст ги знам ве4е.Абе моми4етааааа, малко неудобно, ама много "потъмняла" бе, онова, сещате се...самата ми кожа там долу е със съвсем друга пигментация от преди, аууууу,ми то като на негърка, а аз не съм негърка все пак! Кво стааааа с нас.Още кво да о4аквам, А? Кон да ме ритне ли?Стиаг писах, айде да постегна и багажа,4е да ми е мирна главата.
Цунки.  love001

# 16
  • Мнения: 24
Galentinass. , честито ти синче. С тези размери - като Херкулес. Да е много здрав и щастлив.  bouquet
Боянчо на Мими е голям сладур   babyuu
Сега ще чакаме и на Цецето бебока.......................Ех, наистина стана още по-хубаво в нашия форум. Валят бебенца. newsm32 newsm32 newsm32

# 17
  • Мнения: 2 126
Момичетаааа,в ролята на втори щърк днес съм изключително щастлива да ви съобщя, че в 15:05ч мама Цеци е родила бебка Василия с мерки 2,750 и 47см.
Честито мамче!

Да е здрава мадамката и да носи радост и щастие в семейството ви!

Охх както казва Сладурка,колко е хубаво да носиш тези вести,не можах и аз да сдържа сълзите си на радост Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
Супер, честито на мама Цеци, да сте живи и здрави!

# 19
  • София
  • Мнения: 10
Еййй супер. Много се радвам  Laughing
Цеце ЧЕСТИТО!!! newsm51
Да е жива и здрава Василия и много радост да ви носи Hug

# 20
  • Мнения: 112
EEEEEEEEEEEE  от мен:

ЧЕСТИТО НА МАМА ГАЛЯ ЗА ЮНАКА!!!


И НА ЦЕЦЕТО ЗА ПРИНЦЕСАТА!!!


ДА СА ВИ ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ...
БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА ВАС МАЙЧЕТА!!!

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 16:38 от tedi@az

# 21
  • Мнения: 24
Честито на Цеци за малката принцеса Василия!  bouquet Hug  babyuu

# 22
  • Мнения: 14
  Да е жива и здрава дъщеричка Василия на Цецето/дори ми е адашка Laughing/ много да радва мама и тати и да бъде красива , умна и късметлива!

# 23
  • Мнения: 37
ЧЕСТИТА РАДОСТ В СЕМЕЙСТВОТО НА МАМА ЦЕЦИ!



ХА дано да ни върви така занапред, сутрин мъжко, следобед  женско чадо:) пу-пу-пу.... живи и здрави и да радват мамите и татитата си. Ох и аз се развълнувах много, не съм пла4кала, ама радостта ми е огромна. супер, супер, супер..... smile3501 smile3525 newsm51

# 24
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
ЧЕСТИТО НА МАМА ЦЕЦИ ЗА ПРИНЦЕСАТА ВАСИЛИЯ!   bouquet

# 25
  • Мнения: 433
Веднъж и аз да се вредя на първа страница  Laughing

Честито на Данчето  и на Галентинас !   bouquet   bouquet   Да са им са живи и здрави бебоците, да им носят много радост и щастие! Дано скоро се обадят с повече инфо.

Аз сутринта бях при моята докторка. Бебока ми е добре, наместил се е с главата точно както трябва, дано не се обърне. Дори ташаците му са слезли в торбичките, както се полага на малък мъж  baby_neutral   Микробиология ще ми пускат след седмица, термина ми е на 26.11. и по принцип има още време. Бебчо ми тежи 2,253 г според нейния ехограф, а той е от най-модерните. На долната граница на нормата е, но аз съм доволна, дебело бебе не ми се иска да раждам  Flutter  Взех си и аз болничния, макар че аз съм си работодател, та това беше по-скоро  формалност.  А и още не ми е дообучена заместничката, та се влача всеки ден в магазина. Бях толкова доволна след прегледа сутринта, че след това се бухнах в една фирма за сувенири близо до кабинета на лекарката и напазарувах стока за магазина с всичките пари, които имах в момента - страшно сладурски сувенирчета от дърво и т.н. Дано ги продам бързо, че тези пари всъщност ми трябваха за друго   newsm78  

А като ви чета как лежите или гладите по цял ден... аз ако висна по цял ден у дома, сигурно ще изкукам  #Crazy  Не мога да не върша нещо, хванали са ме карастанчовите  Crazy  А и работа имам още доста, трябва да отметна няколко издания за печат преди да родя, пък то време не остана...  Тия хора сега се сетиха за поръчки, цяло лято ги ръчках, а баш сега се разработиха.  #2gunfire  Май ще давам инструкции на печатаря от родилното  Sunglasses

Еее, и на Цецито честито!!!    bouquet  Чудесни новини!  Хубаво име има новата девойка, че и манекенски мерки. Да са живи и здрави!

# 26
  • София
  • Мнения: 51
Хайде още едно бебче! Чакаме го цял ден  Laughing

Честито на Цецето и само хубави мигове с малката принцеса!   bouquet

# 27
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
БРАВО, ЦЕЦЕ! ЧЕСТИТА ТИ ДЪЩЕРИЧКА И БЪРЗО ПРИБИРАНЕ У ДОМА!
smile3525 newsm10 smile3501 smile3504 smile3525

# 28
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
А на мен Сладурка защо ми се губи? Някой знае ли и днешната програма?

# 29
  • Мнения: 560
Ееее,остави ви човек за един ден и камара бебета сте народили.

ЧЕСТИТО НА ДВЕТЕ ГОРДНИ МАМИ-ГАЛЯ И ЦЕЦЕТО.
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ РОЖБИТЕ,МНОГО ДА ВИ РАДВАТ И СЛУШКАТ.


  bouquet  bouquet  bouquet

Галакси,я сподели какви йога-пози владееш,че си успяла да се сгънеш и да си "оправиш" "момиченцето",че и си видяла какъв цвят е. newsm62
Аз днес изгладих първата партида бебешорски работи.Другите май ще ги пера в понеделник.Нещо това време не ме кефи.
Утре мисля да погостувам на маминка в Люлин,че да се поглезя истински.И без това тия дни имам проблеми със свекито,но няма да ви занимавам,че тя дълга и широка,пък и да не развалям бебешорско-празничния дух.

Еххх,как искам вече и за мен да се пише,че имам бебенце. smile3525

Общи условия

Активация на акаунт