Служба вече не остана-през НОЕМВРИ не войник,а мама аз ще стана!

  • 9 371
  • 310
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 884
Здравейте! Днес май освен дъжд, и бебето ще валят-късмет и хубави новини на всички , очакващи днес! А на вече родилите-честита радост в семейството!

# 286
  • Мнения: 0
хххххмммммммм!!!! Още няма новини! Crossing Arms Laughing

# 287
  • Мнения: 62
ще успокоя таткото,той си мисли че ме е хванала пред родилна треска и затова постоянно чистя и подреждам.
мамчета има ли някакви симптоми по които да се ориентирам че скоро ще родя?като например световъртеж,гадене или нещо друго?

# 288
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз се завърнах от прегледа - имам 2 см разкритие и утре вече ще ме приемат, но ме викат в 13:30 ч. Докторът каза, че ще родя същия ден - да видим - вече не вярвам, докато не ме приемат нищо не мога да кажа.  Simple Smile
Другото нещо - поискаха ми 300 евро в което се включва - избор на екип, епидурална упойка, хапче за предизвикване на раждането. Мисля, че е приемлива сума и се плаща след като родя. Аз всъщност горе-долу на толкова се бях настроила даже малко повече, защото упойката е 150 лв, избор екип е 150 лв, хапчето 40 лв и мислех да дам 300-400 на доки, но така да ви кажа доста ме улесниха - нито ще мисля как да му ги дам, нито нищо - отива мъжо след като родя на следващия ден и се разплаща  Simple Smile
Ей, много гадно това време - докато стигна до болницата 1 час, вали, задръстване... Сега ще хапна и мисля да попотредя туй-онуй за последно  Simple Smile таткото се чуди дали от утре още да не си пуска отпуската, ама според мен най-добре от деня на изписването, че да има повече за после с нас  Wink

# 289
  • София
  • Мнения: 672
Здравейте и от нас -
От сутринта все чакаме новини, ама явно още няма! Успех на всички мами дето раждат днес и Jutoo и на теб, дето утре май вече наистина ще ти дойде реда  Hug Simple Smile

Много благородно ви завиждам че скоро ще си гушкате рожбичките, пък дано всички родите лесно и бързо един хубави мъниченца Simple Smile

# 290
  • Мнения: 324
Валенсия, на Pierro. Имаше два модела - този мааалко по-евтиния /435 лв/  Laughing. Разликата между двата е в една табла. На другия е по-широка и може да се събере по-голяма рисунка на нея и прави малко по-красиво леглото. Но за мен това няма значение.
Просто като ги видях, всички останали ми се видяха малко недодялани в сравнение с тези двете легълца  Embarassed
Пък и вече незнам колко пъти съм писала, че освен, че търсих масив, имам изисквания и за решетката /искам или да се сваля, или да пада ниско до земята/ и само това ме устройваше.
Имаше и едно на Мебел Джен, където решетката падаше, но не докрая и пак няма да ми е удобно.
И другото, незнам защо, но се оказа, че техните матраци не лежат на ламелна скара, а на пружини  Shocked Твърде непрактично ми се видя. Като хлътнат тези пружини след време...
Ако планирате и второ дете, си струва инвестицията според мен  Thinking
Само за сравнение, в стаята на дъщеря ми се наложи да поръчаме два допълнителни шкафа. Обзавеждането й е от Арон. Красиви са, но са от най-боклучавия талашит. Както и да е, не е още за смяна, шкафовете трабваше да са същите и за тях платихме повече отколкото за леглото. Нищо и никакви два малки шкафа / с по три рафта/ от пдч  ooooh!
Но все пак наистина зависи и от възможностите, и от другите ви разходи - като се съберат много наведнъж и е нормално човек да гледа да поспести откъдето може.
Днес ходих да уговарям GP  Wink С много добри впечатления останах, даде ми надежда, че ще ни поеме, но за всеки случай пак трябва да отида в средата на месеца. Дано да стане  Praynig и, живот и здраве, можем заедно да ходим на консултации.
Аз само подхвърлям - консултации заедно, разходки заедно  Laughing, пък все не мога да намеря време да се запознаем  Mr. Green Ще гледам до другата седмица да се организирам и ще ти пиша, ако и ти имаш свободно време.
 

# 291
  • София
  • Мнения: 5
Здравейте момичета Hug
   Влизам набързо само да ви видя и да ви кажа две-три окуражителни думи Peace
Сега си идвам от тонове в ТК - говорих с моята доки по въпроса - че е имало нещо, имало е, но от всички взети проби досега, нито една не е показала наличието на бактерии - отварят си операционните пак и всичко уж е 6. Дай Боже наистина да е така - не мисла, че тя би допуснала /или който и да е от вашите лекари/ да отида някъде, където има риск за мен и детето. По повод на милото бебенце, което е в кома - дано Господ е с него и му помогне. Това, което разбрах обаче, е че това дете въобще не е трябвало да се ражда там, защото е много недоносено - каква е причината за състоянието му - никой не знае! Само се моля всичко с него и с всички деца да е наред Praynig
   Признавам си, ужасно ме е страх и мене, но гледам да мисля позитивно - да мине и утрешния ден и живот и здраве ще си гушна бебока и ще си го държа и през нощта при мен - само всичко да е наред и да сме здрави и силни Praynig
   Недейте да се разстройвате момичета - ще видите - всичко ще е повече от наред, убедена съм Heart Eyes

# 292
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Мишунка,

Кога ти е датата за секцио?

# 293
  • София
  • Мнения: 5
В сряда - мислех да ви изненадам, но какво пък Heart Eyes

# 294
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Ще ти стискам палци Simple Smile, после, живот и здраве, като се прибереш с бебенце у дома ще ти задръстя кутията с въпроси  Embarassed

В сряда ще ходя да плащам там разни неща и ще ти пратя положителни мисли Joy  bouquet baby_neutral

# 295
  • София
  • Мнения: 3 679
В сряда - мислех да ви изненадам, но какво пък Heart Eyes
Супер - ще стискам палци, че сигурно няма да мога утре вече да пиша от болницата.

# 296
  • Мнения: 1 546
Ехеее, много бебета ще си имаме тази седмица!!! Hug

Ми то по-основно пишещите мами ще родите до края на октомври, пък ние, последните ноемврийки има да си дебелееееем.... WhistlingАма да не ни зарежете сами тука! Naughty Ще искаме ежедневни отчети за бебоците! Heart Eyes

# 297
  • Мнения: 3 205
Който знае тайни за успешно кърмене да пише Simple SmileПри мен предния път не се получи,дано сега........

Ами моята тайна е, че имах много лакомо бебе, което си отваряше широко устата. Оттам нататък - проблеми никакви. Не съм давала вода, защото той никога не е искал, захраних на 6 месеца, не съм спазвала режим, защото мразя да слушам бебе да реве, давах биберон-залъгалка от втория месец... Детето почна да си спи по цяла нощ след края на първия месец... Отби се сам на година  и два месеца... Абе песен. Пожелавам ви го на всички.

# 298
  • София
  • Мнения: 2 437
Лил4о, първият път беше наистина зле, но имах много високо кръвно. Така, че очевидно не беше от сънливост на бебето.
Миналата седмица ходих и точно така не ме пуснаха, защото малкото диваче не помръдна. И чак след почти два часа записи на тоновете се разигра. Иначе, с червено ми пишеше, че няма реактивност и не ми се подписваха за да си ходя.


Мишунка
, ми то не останало, бре Simple Smile Съвсем скоро. Пожелавам ти леко и безаварийно раждане Hug

# 299
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Дитта, и аз това си мислех- за нас, дето оставаме за ноември, чакането става все по-отегчително, поне за мен...

Общи условия

Активация на акаунт