Хелоуински листопад с цвят на "пуфф" в ДЕ - тема 49

  • 9 950
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 315


А Вечка написала пийсмейкър ( защо, по каква причина бе Вечке? Някой уор ли ти прави? ) , а аз прочетох първо пейсмейкър. Нали знаете пейсмейкърът, който се слага под кожата до сърцето. За да ускорява ритъма и да предотвратява инфаркт в случай на риск.
Синът ми претърпя първата си загуба в живота си - играха на "Не се сърди човече" със сестра си. И за благодарност, че загуби, захапа до кръв сестра си по бедрото.
Познай кого трябваше да успокоявам най-напред и кого да пердаша Crazy Crazy Crazy
За пейсмейкър съм млада още, ама може и да ме докарат дотам hahaha
Ако ти се е прияла тиква - тичай до нас, че я слагам половината да я сваря, а другата половина на тиквеник Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 242
Обичате ли да ядете тиква?Печена Heart Eyes,варена или на баница?На супа или на компот? Sick
С какво свърЗвате тиквата?С тиквеникът на баба е най-добър, човек може да си умре от мерак по печена тиква ( РаЗкаЗ на Елин Пелин) или като едно от най-често срещаните определения за главата на българина. Mr. Green

Весе, канибалството във всякакъв вид е признак на лоша култура. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 636
Вечи,Мартин обича да играе мяу_мяу само с баЩа си,zаЩото все пе,ели.Един път Щефан ре6и,че е време да се научи,че в живота не винаги само се печели,тогава бе6е рев до небето  ooooh! От тогава не иска да играе и с него  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 880
Веске, и аз казах, че не виждам снимки, ама на мен ЛС не ни си пратила. Пренегребваш ме нещо ми се струва Crossing Arms
Давай насам, че като чета коментарите загубвам търпение Mr. Green

Татяна, Леа има същите лампи в стаята си- на тавана слънцето, а на стената цветето:35:, без малко и същия килим щеше да има, но в последния момент намерихме друг .

Ох, щях да пиша още нещо, ама забравих....нищо карай, другия път Wink

# 19
  • Мнения: 1 610
Муахахахаха  Mr. Green, не се ли казва маомао.Или теб те тресе яко котешка треска ?

# 20
  • Мнения: 1 242
ха ха ха ха, призовавам ви по на едно бау бау. Laughing Разсмях се с глас. Joy

Биба, в snimka.bg пробвай да намериш потребител wessi82 и не ти трябва парола - започваш да гледаш като прeз розови очила. Wink

# 21
  • Мнения: 1 636
Мале Риен,хвана ме,вярно,че е мао мао.  Joy Но в тоzи момент гледах бъдеЩата ми Щерка.Сега чакам ок zа посеЩение утре или други ден  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 242
Ich auch пише, мамо!
С това свое първо изречение във форума ви поздравява моят син.

Noch mehr! - нахалства той. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 911
Чудесна тема. Не поставихме ли рекорд с бърzината на иzписването на последната ни тема?

# 24
  • Мнения: 3 880
Аааа, видях роzовата стая. Горкото дете, нали не може оЩе да се съпротивлява Mr. Green Бъzикам се Веси, не е чак толкова zле, е, можеШе да иzбереШ малко по_блед тон zа следите, ама ниЩо Wink Да не се чудиШ обаче, ако след някоя и друга година Микаелка иzвика Тине Виттлер да й оправя стаята, zаЩото не може вече да гледа бонбоненото роzово на майка си Joy
На следваЩото Шетане Ще ви покажа и наШата детска, че сега не е много zа пред хора Mr. Green

Като споменахте тиква, да ви се оплача. Миналата седмица купихме една грамадна, по настояване на Леа_ zа фенер. И нали не му търпи търпилото трябваШе веднага да го иzдълбаем. Не бях правила досега от тиква, но стана доста сполучлив, почти като тоzи от темата, само, че с повече zъби  Simple Smile Да ама вчера гледам тиквата zапочнала да мухлясва отвътре и я иzкара оЩе 2_3 дни, я не Sad вие правили ли сте, нормално ли е да мухляса толкова бърzо? На терасата я държа, но то си влажно навън newsm78
Яzък, точно zа хелоуин Ще сме беz тиква Sad

# 25
  • Мнения: 1 636
Чудесна тема. Не поставихме ли рекорд с бърzината на иzписването на последната ни тема?
Да не zабравяме,колко гости имахме в предната  Mr. Green
Браво на малкият мамун.И на мен ми е оЩе сме6но,като чуя смесено,но е нормално.
ОбаЩе хич не ни бе6е сме6но на мен и мъжът ми,когато вляzох да иzкарам Мартин от ваната и видях zемята,1см вода  ooooh!  Close Twisted Evil Чудя се до кога Ще вър6и неЩа,беz да е помислил. Confused

# 26
  • Мнения: 1 242
Чудя се до кога Ще вър6и неЩа,беz да е помислил. Confused

Чико, не искам да те обезнадеждавам, но такова време няма да настане. Нито за теб, нито за твоята, нито за която и да било друга майка. Всички деца, колкото и големи да са те, вършат необмислени неща. Wink

# 27
  • Мнения: 1 636
Мамуно,такива неЩа да не чета  Naughty  Wink
Абе то глупости има,ама това пък хептен.Преди 1 месец(даже май по_малко)мъжът ми вzе колата.1 седмица по_късно ми вика,че е надраскан капакът.Като ми покаzа погледнато отгоре аz го гледах отстрани и бе6е написано МА.Днес му каzахме на Мартин,че някой е видял,кой е надраскал колата и дали има неЩо да ни каже.Приzна си  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 1 334
 Само аз ли не видях снимката на стаята. Веси, направи ми това удоволствие.

# 29
  • Мнения: 1 610
И какви бяха последствията? Спукахте ли го от бой по български? Joy  Joy Шегувам се....

Общи условия

Активация на акаунт