моля кажете нещо за CHLOE -противоза4ата4ни

  • 40 313
  • 214
  •   1
Отговори
# 75
Дъщеря ми също е на 17 год. и е с поликистозни яйчници и всичките симптоми, които са характерни за тази диагноза. Приема ги вече 4 месец и видимо има голямо подобрение. Консултирахме се с гинеколога за продължителността на лечението и той каза 6 месеца. Въпросът ми е дали за този период ще имаме трайно подобрение и дали ще е добре да продължи да ги пие?

Въпросът ми е дали за този период ще имаме трайно подобрение - от това,което съм чела за Хлое,би трябвало да има подобрение,и то значително. но всичко зависи от конкретното състояние на дъщеря ви,как приема организма й лечението. по принцип се препоръбва 6месеца лечение и след това се наблюдава има ли промени,ако се наложи се продължава.
дали ще е добре да продължи да ги пие - поради ниската дозираност на Хлое няма проблеми да си пие дълго време.

надявам се да съм била полезна,но все пак това,което пишем тук не заменя мнението на гинеколога Naughty успех  bouquet

# 76
  • Мнения: 121
Благодаря на mani4koto за дадения съвет, уважавам мнението на съфорумките, но естествено е миродавно мнението на гинеколога. Hug

# 77
  • Мнения: 3
 Здравейте, пия CHLOE от 4 месеца като средство против забременяване. Чувставам се идеално, зная точно кога ще ми дойде ...нямам никакви проблеми.Не качвам килограми, не ми пречи и да свалям тъй като още не съм си възвърнала напълно предишните килограми от преди да забременея.
 mani4koto ти някъде в листовката ли прочете,че докато пиеш само жълтите хапчета можеш да правиш секс без презерватив

# 78
Здравейте, пия CHLOE от 4 месеца като средство против забременяване. Чувставам се идеално, зная точно кога ще ми дойде ...нямам никакви проблеми.Не качвам килограми, не ми пречи и да свалям тъй като още не съм си възвърнала напълно предишните килограми от преди да забременея.
 mani4koto ти някъде в листовката ли прочете,че докато пиеш само жълтите хапчета можеш да правиш секс без презерватив

цитирам : "ако ХЛОЕ се употребява редовно(без да се пропускат таблетки),вероятността за забременяване е много малка. Следователно, не е необходимо едновременно да се използва хормонален или друг метод за предпазване от забременяване".

а иначе защо казах жълтите - ами защото в тях са хормоните,а белите са т.нар. неактивни,т.е. в тях няма нищо което да те предпази от забременяване Wink

# 79
кога мога да започна да правя секс без презерватив след като пия хлое?

# 80
кога мога да започна да правя секс без презерватив след като пия хлое?

ХЛОЕ те предпазва още от първото изпито хапче,но моя съвет е ако го пиеш за първи път да изчакаш една седмица Wink

# 81
пия Хлое от 7 дена, но забелязах че ми излязоха пъпчици с бели върхове на скулите, под ушите и под брадичката, както и по раменете. Въпроса ми е дали тези пъпчици са от Хлоето и дали ще изчезнат от само себе си като ми привикне организма, някой сблъсквал ли се е с подобен пробелм. Говорих с гинеколожката ми и тя каза да продължа да ги пия и преди да свърши опаковката да отида на преглед, защото ако сега ги спра ще получа кръвоизлив.

# 82
пия Хлое от 7 дена, но забелязах че ми излязоха пъпчици с бели върхове на скулите, под ушите и под брадичката, както и по раменете. Въпроса ми е дали тези пъпчици са от Хлоето и дали ще изчезнат от само себе си като ми привикне организма, някой сблъсквал ли се е с подобен пробелм. Говорих с гинеколожката ми и тя каза да продължа да ги пия и преди да свърши опаковката да отида на преглед, защото ако сега ги спра ще получа кръвоизлив.

кръвоизлив звучи пресилено,ако нямаш здравословни проблеми нищо сериозно не би трябвало да стане ако ги спреш...за тези пъпчици - възможно е да са проява от хапчетата понеже ги пиеш от скоро и би трябвало да отшуми след първия месец...на мен и се появяваха в началото периодично,предпологах че е дакота се регулират хормоните Wink

# 83
пия хлое от няколко дни.след 4-я ден го направих без презерватив и ми потече кръв все едно ми дойде но повече не ми тече,а вече ми бе6е спряло.моля ви кажете ако на някой му се е случвало същото.Pls кажете нормално ли е тва?

# 84
Имам и аз едно въпросче относно тези хапчета. Онзи ден ми ги предписаха и чакам да ми доиде и да ги започва. Та едно нещо не мога да разбера, в деня, в който ми дойде ли пия първото хапче? Демек идва ми примерно на 04.09.2008  и аз на 04.09.2008  пия първото хапче веднага като ми дойде независимо по кое време на деня.

# 85
Имам и аз едно въпросче относно тези хапчета. Онзи ден ми ги предписаха и чакам да ми доиде и да ги започва. Та едно нещо не мога да разбера, в деня, в който ми дойде ли пия първото хапче? Демек идва ми примерно на 04.09.2008  и аз на 04.09.2008  пия първото хапче веднага като ми дойде независимо по кое време на деня.

да,правилно си разбрала Simple Smile аз ти препоръчвам да си пиеш хапчетата горе долу по едно и също време-така хем не пропускаш някое,хем ефективността им е максимална Wink

бебитууу - възможно е да си прокървяла като реакция от хапчетата,но за всеки случай се консултирай с гинеколога си

# 86
от много години имам проблеми с менструацията и се наложи да взимам противозачатъчни за да избегна ранна критическа.от 8 месеца вземам хлое.преди 10 дни получих силни болки в прасеца на левия крак.откриха вътрешен тромбофлебит.никога не съм имала такива проблеми,нито мои близки.разрових се и открих че често са застрашени жени приемащи противозачатъчни.пише го и при хлоето.така че момичета четете и питайте много при прием на ново лекарство.не се доверявайте сляпо.сега 10 дни лежа в къщи и ставам само до тоалетната,днес ми дадоха още 20. #2gunfire

# 87
Благодаря за отговора mani4koto! Забравих да питам за хапчетата, които влияят върху ефективността на Chloe. Аз имам чупливи нокти и от време на време си купувам бирена мая, с която наистина ми се заздравяват ноктите, та мисълта ми беше някой има ли идея дали бирената мая ще повлияя в/у ефективността на Chloe-to?

# 88
Благодаря за отговора mani4koto! Забравих да питам за хапчетата, които влияят върху ефективността на Chloe. Аз имам чупливи нокти и от време на време си купувам бирена мая, с която наистина ми се заздравяват ноктите, та мисълта ми беше някой има ли идея дали бирената мая ще повлияя в/у ефективността на Chloe-to?

в листовката пише,съставките на хапчетата,които могат да повлияят на хлое-то Wink но бирената мая няма как да си зваимодейства-тя е натурален продукт Peace

# 89
от много години имам проблеми с менструацията и се наложи да взимам противозачатъчни за да избегна ранна критическа.от 8 месеца вземам хлое.преди 10 дни получих силни болки в прасеца на левия крак.откриха вътрешен тромбофлебит.никога не съм имала такива проблеми,нито мои близки.разрових се и открих че често са застрашени жени приемащи противозачатъчни.пише го и при хлоето.така че момичета четете и питайте много при прием на ново лекарство.не се доверявайте сляпо.сега 10 дни лежа в къщи и ставам само до тоалетната,днес ми дадоха още 20. #2gunfire

i kakvo stana sega?? ot hap4etata e tozi efekt??

Общи условия

Активация на акаунт