Къде в Пловдив???

  • 34 058
  • 232
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 099
Барбарони има и до училище "Яне Сандански" и в Т.Ц."Гранд". Редовно пазарувам от тях, тъй като са ми почти до нас, много съм доволна, имат интересни неща и са на прилични цени, а и обслужването им е супер.  Peace

# 16
  • Мнения: 2 467
Ние си купихме боти. Не е това което исках, но да изкара месец с тях ще съм доволна.

Сега за тия дъждове и калища ми се е набило в главата, че трябва да и взема гумени ботушки (тия които са целите гумени). Къде мога да намеря такива?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 126
И ние много често пазаруваме от "барбарони" имат наистина страхотни неща. Много ми харесват и дрехите в магазини "Бъни". Виждали ли сте комплект шапка, шал и ръкавици в зелен цвят?

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
запис в темичката:)

# 19
  • Мнения: 40
Ние си купихме боти. Не е това което исках, но да изкара месец с тях ще съм доволна.

Сега за тия дъждове и калища ми се е набило в главата, че трябва да и взема гумени ботушки (тия които са целите гумени). Къде мога да намеря такива?
Гумени ботуши има в Бенетон, момичешки. Много са сладки, обаче тежат. 39 лв. Има и във Фокс, доста видове,ама там не знам колко струват. Обаче те май всички гумени ботушки тежат, защото и подметката им е дебела и гумена.

# 20
  • Мнения: 135
 newsm78 GrinningА къде беше Бенетон??????

# 21
  • Мнения: 40
Ами в Капана. Там, където преди беше Риплей. Не знам как точно да го обясня, като влезеш с кола преди тунела в Капана и тръгнеш нагоре към "Отец Паисий" вляво е магазина по стръмната улица. Уф, извини ме, ако не разбра, ама не съм добре с ориентацията и обясненията. Laughing

# 22
  • Мнения: 1 053
Записвам се да следя тематата  Hug

# 23
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Някой виждал ли е по магазините бюстие с чашка, или да има идея къде може да има?
 

# 24
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Някой виждал ли е по магазините бюстие с чашка, или да има идея къде може да има?
 

Не бельо!!!

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Записвам се и аз.
Хич нямам време да обикалям по магазините и да гледам къде какво има, добре че има такава тема. Направо питам и отивам по предначначение. Peace
Този магазин на Барбарони, на кой етаж в ТЦ Гранд, често ходя там, но не съм го забелязала, само на Мс Бейби видях магазина

# 26
  • Мнения: 275
Някой случайно да е виждал по магазините дъждобранче за 4 г. девойка?

# 27
  • Някъде там...
  • Мнения: 795

Този магазин на Барбарони, на кой етаж в ТЦ Гранд, често ходя там, но не съм го забелязала, само на Мс Бейби видях магазина


На втория етаж е  Peace

# 28
  • Мнения: 1 685
 PeaceЧудя се и аз за Бенетона-как пък ще съм го пропуснала Tiredа по списанията и сайтовете няма посочен адрес за Пловдив Crossing ArmsСофич-да,Ст.Загора-да обаче тука-къдеточно че те пресечките в ляво по Железарска са доста newsm78

# 29
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
PeaceЧудя се и аз за Бенетона-как пък ще съм го пропуснала Tiredа по списанията и сайтовете няма посочен адрес за Пловдив Crossing ArmsСофич-да,Ст.Загора-да обаче тука-къдеточно че те пресечките в ляво по Железарска са доста newsm78

И аз това се чудя newsm78

Общи условия

Активация на акаунт