Къде в Пловдив???

  • 34 062
  • 232
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
А, междудругото, знаете ли къде има магазин с обувки Balis? 
Защо ми се струва,че магазина им е на"Иван Вазов",от колелото на гарата се пада от дясно,след първата пресечка/горе-долу с/у магазините дето продават обувки на "Капчица" е/.. дано не се заблуждавам Thinking

# 46
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
А, междудругото, знаете ли къде има магазин с обувки Balis? 
Защо ми се струва,че магазина им е на"Иван Вазов",от колелото на гарата се пада от дясно,след първата пресечка/горе-долу с/у магазините дето продават обувки на "Капчица" е/.. дано не се заблуждавам Thinking
Ще погледна дали е там.
Люба  =>  newsm51

# 47
  • Мнения: 1 685
 PeaceДавам отчет за Бенетон-днес по пътечкаите по пресечките и го открих-ама е с доста скромен асортимент Crossing ArmsОт там се метнах до аутлета на Раксевски-този път си харесах няколко неща LaughingА в магазина на Фадо също влязох-да,зареден е вече с боти и ботуши -не съм им фен,ама има и неща които хващат око.До Фирмения на Флавия си заслужава човек да се разходи-последно се сещам че имаше в ТЦ "Гранд' и пред самата Флавия,а този срещу халите го развалиха Crossing Arms

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 22:29 от teo_711

# 48
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Някой случайно да е виждал по магазините дъждобранче за 4 г. девойка?

Във Fox има дъждобрани.

# 49
  • Мнения: 280
Търся си ей такъв тип боти, само че в черно, от естествена кожа.

http://www.killah.it/_images/popup/Killah_8.jpg

Някой ако е виждал подобни, да свирка Hug


моите са същия модел
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/45/11078_189.JPG
ако ти харесват ще ти кажа къде в пловдив има.естествена кожа са.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 580
    Гумените ботушки във Фокса са по 37лв.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Момичета, ако някоя е ходила, кажете дали си заслужава да се разхождам до аутлета на Сара Пен.

И да похваля аутлета на Батибалено на Отец Паисий - в момента е много добре зареден, а цените действително са намалени 2 и дори 3 пъти. Вчера купихме страхотно палто за майка ми за 115 лв, намалено от 269. Имаше и много сладки розови и лилави палта по 65 лв, доста сака, ризи, панталони...

# 52
  • Майничка
  • Мнения: 12 590
Момичета, къде в Пловдив мога да поръчам хубава пита за прощъпулка? Освен в Сани, но там са като хляб, а на мен ми се иска козуначена. Живея в Съдийския квартал, така че ще ми бъде по-лесно, ако е някъде около центъра или в Тракия.

В сладкарница "Амброзия", на "Богомил" (бившата "Васиана", до аптеката на ъгъла на "Богомил" и "Родопи")- ако искаш, ще ти я направят сладка, ако искаш - солена. Наистина са им много вкусни питите.
Извинете, първо писах, после четох Embarassed.

Детски дъждобрани има и в Jusk.

# 53
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Момичета,моля да ми препоръчате фризьор (ка) в Пловдив,ако може да е около центъра,защото там работя и много не обичам да обикалям честно.Моята е много добра и не взима скъпо,но малко е позабременяла Winkи се оттегли в майчинство.

# 54
  • Мнения: 280
Момичета, ако някоя е ходила, кажете дали си заслужава да се разхождам до аутлета на Сара Пен.

И да похваля аутлета на Батибалено на Отец Паисий - в момента е много добре зареден, а цените действително са намалени 2 и дори 3 пъти. Вчера купихме страхотно палто за майка ми за 115 лв, намалено от 269. Имаше и много сладки розови и лилави палта по 65 лв, доста сака, ризи, панталони...

аз като ходя до аутлета на сара пен,винаги си харесвам нещо но все няма моя номер.трябва да се ходи когато зареждат.

# 55
  • Мнения: 550
препоръчайте ми шивач за сменяне на цип. някъде по в центъра предпочитам.
а къде са тези аутлети, нещо май хич не съм в час...?

# 56
  • Майничка
  • Мнения: 12 590
препоръчайте ми шивач за сменяне на цип. някъде по в центъра предпочитам.
а къде са тези аутлети, нещо май хич не съм в час...?

Зависи къде в центъра.
Вариант 1 - с/у Халите, в пресечката м/у магазина на Бордо и кафенето с маси, след бившия магазин на Флавия.
Вариант 2 - на ул."Капитан Райчо" , с/у първия търг.център (с "Кастело"), зад сергията с вестниците или още едно място - на детската площадка Данон с/у "Евмолпия", под блока.

# 57
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
.......а фризьор.....препоръчайте  Praynig Laughing

# 58
  • Майничка
  • Мнения: 12 590
.......а фризьор.....препоръчайте  Praynig Laughing

"Центъра" е твърде обширно понятие, конкретизирай някаква изходна точка Wink.

# 59
  • Мнения: 1 685
.......а фризьор.....препоръчайте  Praynig Laughing

 PartyБях пуснала подобна тема в красива мама,след обяд по-късно ще я издиря ако не я намериш че сега нямам време Hug

Общи условия

Активация на акаунт