Къде в Пловдив???

  • 34 092
  • 232
  •   1
Отговори
# 60
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Имам предвид точно Главната,по точно след Джумаята срещу Халите работя.Мерси   bouquet

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Има ли магазин в Пловдив да се продават обувки ECCO?

# 62
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
Има ли магазин в Пловдив да се продават обувки ECCO?

В "Саламандър", на главната.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Магазина на Флавия срещу Халите съществува ли? Някоя от вас писа, че го развалили, ама като асортимент, обслужване или просто го няма вече  newsm78

Аз си търся боти без ток, на цяла подметка, по-дебела отзад...не знам дали го обяснявам добре Embarassed С една дума обувки, с които може човек дълго да обикаля насам натам и да тича след малко дете  Laughing

Вчера обикалях по Капана за обувки, български боти от грозни, по-грозни и 115 лв струват Crossing Arms

Здравче, добра фризьорка в тоя район има в една от пресечките на Хр. Г. Данов, мисля че Кирил и Методий се казва улицата. Само че взима скъпичко - 10 лв постригване, а останалото зависи от доста неща. Ето и телефон 0888 708285 Армен се казва

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 12:53 от Катерина78

# 64
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
Катерина78, изобщо не съществува. В "Гранд"-а, на втория етаж имат фирмен магазин.
Подобни боти май съм виждала (не много скоро) в магазинчето на "Мария-Магдалена", на ъгъла на "Крали Марко" и "Г.М.Димитров" (на гърба на "Тримонциум). Принципно правят такива модели.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Благодаря ти, Гаргамела! Ще проверя там   bouquet
Ето и линка за фризьорската тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=225505.msg5028423#msg5028423

# 66
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
а къде са тези аутлети, нещо май хич не съм в час...?

Да ако може да напишете къде са newsm78, и аз май не съм в час.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Има ли магазин в Пловдив да се продават обувки ECCO?

В "Саламандър", на главната.
Благодаря.

# 68
  • Мнения: 1 685
 HugБлагодаря дамиинякой ме е изпреварил с фризьорския линк,но аз попаднах на друг също полезен  bouquethttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=193135.0

# 69
  • Мнения: 1 283
.......а фризьор.....препоръчайте  Praynig Laughing
Има един фризьор мъж Петър Гогов,който е съвсем до теб.Намира се с/у бившия ДетМаг над офис Уан,а входа му е откъм заведението Макалали.От година ходя при него.Нямам никакви забележки,освен че е по скъпо при него.Иди и пробвай,гаранция че ще останеш много доволна.Телефона му е 0888524092.

# 70
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Дами може ли малко цени? Embarassed

# 71
  • Мнения: 1 283
Дами може ли малко цени? Embarassed
Боядисване-35 лева
Постригване-15 лева

# 72
  • Мнения: 19
Aз пък търся на бебата (номер 24-25) хубави боти. Топли; не натруфени с джувки и пайети, а по-семпли; симпатични; ест.кожа по възможност.



Има в ТЦ ГРАНД-до Евмолпия едни испански на Mc.baby не толкова натруфени и май са от естествена кожа, ако не си купила вече провери и там. По-различни са от другите

# 73
  • Мнения: 2 467
Mерси  ivelfk , но купих вече.

Сега съм в процес на издирване на гумирани панталонки Simple Smile

Купихме гумени ботуши, има си и дъждобран. Днес я пуснах да вилнее из улиците, но се оказа, че панталона поддаде  Laughing И пак се прибра мокра. Та, ако някой е виждал такова чудо, ще съм благодарна да сподели  Hug

# 74
  • Мнения: 3 216
Mерси  ivelfk , но купих вече.
 гумирани панталонки Simple Smile

За такова чудо не сьм й чувала.

За фризьор някой питаше-с две рьце препорьчвам моята . Работи в City Studio баш на главната.Не взима ськпо около 10 лв. Ако искате тел ми пишете на лични.

Общи условия

Активация на акаунт