АПРИЛското човече на първи сняг се радва вече!

  • 9 981
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 800
З
елку_еленапреборихте ли бактериите?

За съжаление не  Cry Пак имаме гадинки.  newsm45 То не останах и антибиотици, които да ни действат  smile3511 Оказа се, че 50% вече не ни действат, а тези, които действат са забранени за деца под 18 години или не се дават през устата, а само венозно  #2gunfire Борис е пак на нов антибиотик, но не се знае дали ще подейства въобще  newsm50 Явно пак ще се лежи в болница  doctor щом само венозните действат ще трябва с абокат да му ги дават. Гадост . Сега се моля само температура да не вдигне, това ще значи, че пак е получил възпаление на бъбреците.#Puppy dog

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 12:50 от elku - elena

# 256
  • Мнения: 1 178
  bigdance2 Tada  Party Time  bigdance2 dazzler1
Специален поздрав за празнуващите днес дами и  господа, нека растат здрави, усмихнати и послушни!  Hug

А болничките бързо да оздравяват!
  Heart Eyes txtloves

# 257
  • Мнения: 872
Ох,и ние имахме безсънна нощ,само,че не снощи,а по-предната вечер.Слагате ли вече бебоците в проходилка?На моята Мира купихме такова устройство преди 2-3 дни и вече щета с нея из нас,та трябва да прибирам ниско стоящи опасни предмети.Мислех,че ще ми се освободят малко ръцете,ама - не.Като се заклещи някъде или не може да достигне нещо , започва да реве и пак трябва да се притичвам на помощ  Simple Smile

# 258
  • Мнения: 135
Zdraveite i ot nqs,

mnogo mi e ma4no za Krisko.

elku - elena    dano barzo se opravite  Hug

Eto malko smimki i ot nas http://vanesast.multiply.com/photos/photo/1/27
http://vanesast.multiply.com/photos/album/4/6_months

Aleksi kak sa ne6tata pri vas?

# 259
  • Мнения: 635


Черпим ви за нашата половин годинка !

Мерси за пожеланията !

# 260
  • Мнения: 228
Честит празник на месечинките!

Целувки на красавица Даная на мама Клер!


чували ли сте нещо за Денисимо? Тия дни се чудех как е понесла малката Анна операцията? Дано всичко е наред!  Praynig

Позволявам си да отговоря вместо Денисимо. При тях всичко е наред. Операцията на Аничка мина леко и без последствия за мъничката. Денисимо не пише, защото са в нов апартамент и все още нямат нет.

Моят Боян отново е с обилна течна хрема и лаеща кашлица. Днес бяхме на преглед при една много добра възрастна педиатърка, която потвърди съмненията ми, че симптомите са на алергична реакция, съчетана с никнене на трето зъбче. Милото ми дете, докато напълни устата със зъбки, доста сополи ще има да бърши... Кривотийче мамино! От вчера насам не спирам да го гушкам и мачкам непрекъснато. Ох, мъже, мъже...

# 261
  • Мнения: 151
Здравейте! Да почерпим послучай нашата седма месечинка и благодарим за поздравленията Grinning

elku - elena, дано успеете да ги преборите тези гадни бактерий по скоро! Praynig
Sve_dim дано малкия Боян оздравее бързо Praynig
Dodo79 много се смях на клипчетата Joy
И бебка се буди нощем, проплаква насън. Спи между 20 и 21ч и после заспива след полунощ Shocked
Спокойна вечер и непробудно спане тази нощ  Wink

# 262
  • Мнения: 332
здравейте,
ЧЕСТИТО НА МНОГОТО МИНИРОЖДЕННИЦИ ДНЕС! ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДА РАСТАТ!

Sve_dim алергичната реакция на Боян към какво е, просто от растенето на зъбките, или ...? И всъщтност затова ли е билл толкоз неспокоен? Значи че все пак яденетоот мама му стига Simple Smile?
Новините за  Анна на Денисимо са найстина хубави Simple Smile Simple Smile Simple Smile
elku - elena  да му се невиди, няма ли някакъв алтернативен метод да утрепете гадинките - билколечение, или нещо подобно,. знам ли... newsm78. Че Борис бая антибиотици ще нагълта. Дано това да му е последното влизане в болница, и стига толкова.
Dodo79 невероятни поздрави, от сърце се смях Simple Smile
little^cuttie като си дойдем за празниците, адреса си ли да ми дадеш, на друга мама от София ли да го оставя,   умалялите  дрешки на Борис.
Vanesast мерси , че питаш. Изобщо не ми се пише за нас.......резултатите от пробите не показваха бакрерии или друго, диарията кават е била от недохранване. Обривите на малкото съкровище му се увеличиха в понеделник, и сега прилича на крастава жаба. Не са малки пъпчици, или червени обриви, а загрубяла , белеща се, релефна кожа. Петното на бузката ту му се оправя, ту пак като че се възпалява. Вчера , като бяхме в болницата, им казах за наблюденията и притесненията ни, че може да има алергия към млякото. Видя го специялист (педиатър) не му приличало на алергия. Било себореен дерматит според него. То верно, че вече петната не са червени, и пъпчиците около тях изчезнаха, но......все едно това, което им казвахме, си го измислям, и ми се иска детето ми да е алергично. Сега е на хидрокортизон, защото нощес не съм спала покарй бебчо, за първи път го сърбеше. Татко е на състезание с децата, и аз дебнех дребосъка, да не се дере от сърбеж, че току виж раната на бузката и кръв пуснала. И днес реших да го намажа с крема, дано поне поспи и той, и аз. Пак се отплеснах, ама съм толкоз бясна...Поне сме на преглед при алерголог след 2 седмици, след 30 минутно настояване, че искаме въпреки всичко. Иначе, аз продължавам безмлечна диета, Борис е на хипоалергенно АМ, и друг пристъп на засилено обриване, след понеделничкия, не е имал.

А за АД - една близка, не се бяхме виждали от няколко седмици, като видя Борис, ми препоръча А-DERMA, серията EXOMEGA (Илит преди време беше споменала за нея), и по специално олиото за къпане, и крема за лице и тяло (не лосиона). Тя е за Атопична кожа, с високо съдържание на мазнини, но попива и се размазва лесно. Тази вечер мазах Борис. Тя е фармацвефт, и ходи доста на опреснителни курсове, и вярвам, че казаното не е просто реклама. МУСТЕЛАТА не му действа никак на детето, та сега се надявам да има поне някакво подобрение. Та ще кажа какви са резултатите след няколко дена.
Ох, много съм отнесена, исках да ви напиша защо ми препоръча тази козметика, та добавям - има Омега-6 мазнини, вит Б6, няма парабени, няма парфюми, и няма други гадостички действащи хомонално, каквито се срещат в козметиките.
 

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 21:44 от Aleksi

# 263
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте!
Ние вече сме си във Варна и аз нямам чак толкова много време за писане!
За Криско,много е тъжно наистина!искрено се надявам и вярвам,че в момента той е на едно по-добро място,където няма страдания!!!
Ларсен,много съжалявам за случилото се с Калина!Случайно разбрах от Галя Мавродинова,за това,че сте били в болница.Надявам се,че лошото е зад гърба Ви!!
Какво става,че има толкова болнички дечица??? #Crazyнаправо се шашнах!!!Да се оправят по-скоро!!  bouquet
Като се върнахме,Кристиан ми се усмихна много свенливо,но ме позна при 14 дневено отсъствие,а баща си не изтърваше от погед.Бяха много сладки:)))
Варненски майчета,хайде да се видим докато все още е хубаво времето,че се позабравихме!Нека да следим прогнозата и при по-хубаво време,да се засечем в Морската????
Снощи бяхме на гости до 2.Баба ни гледаше.Кико се събуди в 7:40 (старо време е всичко това),наакан до ушите-буквално.Измихме се,сменихме се и го гушнах при нас с тати и те все още спят............Simple Smile като искам да отбележа,че той си ляга в 8:30 всеки ден:)))На мама Сънчо
Отивам да правя закуска
лек ден  bouquet Hug


# 264
  • Мнения: 78
А Филип едва изкарва до осем вечерта. За събуждането вече ми е трудно да разбера с тая кашлица дето го мъчи  Sad Буди се по няколко пъти от нея.

Честито на минирождениците!!!
Да оздравяват бързо болничките бебоци!

Ние днес ще водим Филип на гласуване  bowuu Това ще е второто му откакто се е родил.

Хубав ден!

# 265
  • Мнения: 228
Здравейте!

Бебе Боян Ви черпи за половингодишния си юбилей с торта за форумските бебчета, която да се консумира при навъшрване на годинка:



а за техните майки:

# 266
  • Мнения: 350
Здравейте!

Бебе Боян Ви черпи за половингодишния си юбилей с торта за форумските бебчета, която да се консумира при навъшрване на годинка:



а за техните майки:




Честито Бобко! Да растеш здрав и щастлив! Честито и на теб мамо!

# 267
  • Мнения: 1 987
ЧЕСТИТ РОЖДЕНИК, Sve_dim! ДА Е ЗДРАВ И ДА ПЪЛНИ ДНИТЕ ТИ С НЕЗАБРАВИМИ МОМЕНТИ!!!
Аз все още не съм усвоила докрай техниките за почерпките, така че ние с АЛЕК ви черпим по най-простичкия начин, но пък от сърце!  Coffee   party023   Misc Baby Bottle Най-после и ние да станем на 6 месеца!
Sve_dim
, и Александър е със същите симптоми и така каза и нашата лекарка, че е от новото зъбно попълнение. И той не спира да мрънка...
За сметка на почерпките обаче, по случай половин годинката ни, най-после се наканих и направих албумче на бебо, така че, когато имате време и желание, заповядайте ето тук: http://irinama.multiply.com.
Приятен ден от нас!

# 268
  • Мнения: 350
Честито и на другите бебчета, празнуващи днес!
Ларсен, много съжалявам за малката Калинка, пожелам ви никога да не ви спохожда вече и да расте здрава!
Ние пак сме от отсъстващите във форума, защото от 11-12 до към 5ч.сме навън и като се прибера времето лети в домакинство и т.н.Като се гледаме самички така ще е!Важното е,че се справяме, с помоща на тати.
При нас всичко е ОК! Фонтанелата ни е затворена.Пишкаме в гърне.Захранването върви чудесно.Продължаваме да се кърмим през 4 часа, а между кърменията давам по-малко пюре-домашно или готово, претенции нямаме.Другата седмица включвам и плодовете-сурови ще ги предлагам, а тези които не са наше производство ще купувам.Доволна съм от Гербер и Нестле Алете.Другите марки не ми вдъхват доверие.Особено Хип, за Ганчев да не говорим.Даже таткото се пошегува, че Томи яде пюре на Гербер и сере на Ганчев. Меса ще давам чак като навърши 9 месеца, така ме посъветва и педиатърката. Зъби нямаме! Пълзим и стоим стабилно на крака с помощ , разбира се.Въртим се и ставаме вече опасни! Това е около нас!Всеки ден ще очакваме нови неща!Поздрави !

# 269
  • Мнения: 135
Честито на минирождениците!!!

Iskam da popitam v kakav sad slagate doma6no prigotvenite pureta vav frizera? Az v stakleni burkan4eta, no me e strah da ne se spukat.

Общи условия

Активация на акаунт