АПРИЛското човече на първи сняг се радва вече!

  • 9 981
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 350
Забравих да кажа, че днес съм решила да хвърлям пъпа в художествената галерия до нас! С надеждата да стане известен творец, фотограф например-дано само не се пропие или умре от глад  Praynig

# 271
  • София
  • Мнения: 1 740
Aleksi  Аз съм приготвила дрешки за познатата на little^cuttie. Ние имаме родв Левски и те се познават вече покрай мен. Племеничката има на 6-ти рожден ден, та ще пускаме колет и без това натам и ще пращам. А ако си идваш за новогодишните празните може да оставиш нещата на мен. Ние в началото на януари ще ходим към Левски за рожден ден пак и ще ги занеса. little^cuttie надявам се, че така може да помогнем малко поне.
Иначе ние сме добре, моята хубавица никога не е обичала да лежи по корем и съответно не се е научила още да се върти от гръб по корем, но за сметка на това от зор да не е по корем се върти от корем на гръб за отрицателно време. В момента в които я сложа по корем и вече е по гръб. Как се справяте! Аз имам чувство, че трябва да имам очи и на гърба си вече, а още не е толкова активна, а после?  newsm78 А и още нещо, от два дена отказва да яде, направо ме е побъркала и ака през 2 часа, ама не рядко - нормално си е. Дали пък не е от зъби?
И бързичко да се оправят всички болни бебеци и повече да няма такива, а болниците ги забранявам  Naughty Никога повече, чухте ли?  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 13:01 от 450

# 272
  • Мнения: 1 987
Искам да благодаря за прекрасаната торта, с която черпим и само да кажа, че ние ставаме едва на 6 месеца, а не на седем. newsm53

# 273
  • София
  • Мнения: 1 740
Опс  Embarassed Оправих го   bouquet

# 274
Здравейте на всички мами.
Имам въпрос към кърмещите мами за килограмите.
Как се справяте с тях? Пазите ли някакви диети? Ние с бебчо вече заместваме хранения, и така стана че се кърмим сутрин - в 6.00 , вечер - в 7.00 после в 22.00 часа и един път през ноща.
Но имам 10кг. да свалям и вече не се търпя така. А пък ме е страх че ако започна строга диета кърмата ще ми спре нацяло. Но пък ми омръзна да ходя дебела:(
Дайте съвети как се справяте с килограмите и ако някой има някаква диета нека ми я напише.
Предварително Ви благодаря

# 275
  • Мнения: 228
Marini, честит Ви празник и на Вас! Алекс е много чаровен и усмихнат младеж  Peace

# 276
  • Мнения: 161
Здравейте!
Честито на днешните малки рожденици!Ние имаме отново проблеми с компютъра и вече тотално се нервирам   mixed037 badcomp
Та да дам малко отчет за нас. Като ви писах, че Криси започна да се обръща #Crazy.....нямам мира от тогава, вчера доста стабилно се закрепи седнала, а днес вече надига дупе и иска да лази #Crazy......ако продължава така до края на другата седмица ще учи с мен за изпити и ще ме препитва hahaha. Ама наистина трябват очи и на гърба както казва 450. Леле, сега разбирам какво е на всички. До скоро където я оставях, там я намирам, а вече ме е страх дори спяща да я оставя за 2 минути Shocked.
Болните бебоци, да оздравяват много бързо! Naughty Затова не обичам зимата, винаги има разни летящи вируси и е едно мрачно.... Wear Umbrella
Нашият тати ще има рожден ден в сряда и успях да поръчам торта с формата на футболно игрище football, дано я направят както трябва, ще ви почерпя непременно като я донесат.
Крисунка също отказва да се храни, а най-вече се дърпа на млякото, не иска кърма, не иска АМ....дори взех разни каши за лека нощ, харесва й тази на Нестле, а онези в бурканчетата на ХИП много гадно миришат ooooh!. Само нощем си хапва млекце, сутрин е голяма мъка ако успея до обяд да й дам 100мл, защо така dontknow.....иначе на плодово пюре не отказва, но едва след като съм я измъчила с млякото, плюе го биберона и не иска, а гърда изобщо Rolling Eyes. Ще пробвам да й дам мляко от чаша, защото само така приема течности. Много бърза да порасне това малкото.... Rolling Eyes

# 277
  • Мнения: 135
Да ви се оплача, направо съм бясна на свекърва ми  #2gunfire

От 1 седмица е в болница и днес отиде мъжа ми да я закара до тях да се изкъпе и да гласува.Това добре до тук, но тя решила да дойде да види Ники, защото много и било домъчняло. Е може ли ми кажете , жена на възраст да не помисли че може да донесе някой бацил и да идва от болницата направо тук. Направо побеснях. Е оплаках ви се, дано ми размине малко.

# 278
  • Мнения: 3 091
Честит празник на Боян и Александър! да растат здрави, умни и красиви!


Ванеса, няма смисъл да се нервираш! на жената просто й е домъчняло! дали тя ще донесе вирус или вие, мисля че няма никакво значение! не се нервирай излишно...

Много искам да ви питам - вече няколко момичета от вас казвате, че бебетата ви пишкат в гърне. Бихте ли разказали по-подробно? кога ги сложихте за първи път? колко време ги поставяте?


Имах много работа и не успях да се организирам за гласуването... много ме е яд, ама това е положението!

# 279
  • Мнения: 78
Още не сме се борили с гърнето  newsm78 Мисля, че е рано.

# 280
  • Мнения: 3 091
Още не сме се борили с гърнето  newsm78 Мисля, че е рано.
И на мен ми се струва рано, затова питам тези, които вече го правят. Smooth видях, че има успехи. Още някой се беше похвалил, ама на - празна кратуна! не помня кой!  Embarassed

# 281
  • Мнения: 137
ЧЕСТИТО НА БЕБОЦИТЕ, ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС !!!

Aleksi, Ивайло акива обриви по цялото тяло от 9-месечна възраст - зачервена, суха кожа, като лишеи, а на гънките на крачетата и ръчичките чак кръв течеше. Успоредно с това непрекъснато го болеше коремчето. Отне ни точно 1 год. да открием какъв е причинителят на алергията. Отначалото действахме на принципа на изключването, мажехме с кортизонови кремове, но в момента в който спирахме след 2-3 дена пак същото положение. В Пловдив разни "светила" ми обясняваха, че така щяло да бъде, защото атопичният дерматит не се лекувал, а се израствал и вероятността да се задълбочи била 50% и да отшуми пак 50%. Накрая отидохме в София на лекар (беше вече на 1 г и 8мес) направиха му изследвания и след 5-месечно лечение и диета се оправи напълно. Сега яде дори и най-алрегизиращите за него храни (моркови, пшеница, млечен и яйчен бетък) и няма никакъв проблем. Така че, според мен, най-важно е да се намери причинителя на обрива, защото кремовете само лекуват проявите, а не причината.

Elku-elena, аз съм фен на хомеопатията, но не знам дали някой доктор би се навил да лекува толкова малко бебе. Иначе моят опит при Иво беше при борба със стафилококи в носа и стрепотококи в гърлото. Никакъв антибиотик не помагаше, и след 2- месечни курсове по схема с хомеопатия, оргазнизмът му се изчити напълно.

Ламята НеСпаска, много хубави и спокойни бяхте на екран. Амалия все едно всеки ден е пред камерите. Елизара и тя с мен с голям интерес гледаше предаването.

Des_sv, за съжаление не мога да ти дам никакъв съвет. И аз имам 15 кг отгоре и не мога да се гледам. Макар че се храня уж както трябва, ходя мин. по 5 км на ден (вече когато времето го позволява), но не мърдам и грамче.

# 282
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 800


Elku-elena, аз съм фен на хомеопатията, но не знам дали някой доктор би се навил да лекува толкова малко бебе. Иначе моят опит при Иво беше при борба със стафилококи в носа и стрепотококи в гърлото. Никакъв антибиотик не помагаше, и след 2- месечни курсове по схема с хомеопатия, оргазнизмът му се изчити напълно.


San_ya и аз съм решила това да пробвам. Има някаква хомеопатична клиника в Лозенец. Утре ще звъня да ги питам дали не сме малки за тях.

гърнета аз държа Борис над леген, когато го усетя че го напъва и си върши в него работите откакто е станал на 4 месеца. Но още е рано и за пишкането, пък и той не седи стабилно.

пюрета Борис със кеф си хапва пюренцата Лека нощ на Хипп като определено предпочита това с шоколад и с бисквити.

 newsm59 Tada newsm18

# 283
  • Мнения: 3 091
Саня, благодаря ти!   bouquet

За килограмите: това ми е болна тема! с нетърпение чакам да спра да кърмя и мъж ми да ми направи диета, че да сваля... имам и проблеми с гръбнака - трябва ми сериозно спортуване, за да стегна корема, ама с бебе и работа не мога да се организирам!
а и да ви кажа - броят раждания и годинките имат огромно значение! тялото ми никога няма да си възвърне предишната форма! убедена съм в това.

# 284
  • Мнения: 635


Да ви почерпим за нашата годишнина !

Честит празник на празнуващите и специални на Боянчо - Светле да ви е жив и здрав , и мнага дя ви радва !

Общи условия

Активация на акаунт