Не искам да се повтаря

  • 2 476
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 121
Благодаря на вси4ки за бързите отговори и 4е ви има.В края на седмицата съм на узи и каквото е-такова. PraynigЩе пиша пак. Hug

# 16
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Желая ти всичко да бъде наред!

# 17
  • Мнения: 1 868
И аз да пожелая успех нищо чудно да не са сметнали точно седмиците.

# 18
  • Мнения: 39
здравей, първо горе главата  и си мисли ,че ще  видиш след броени дни една малка точица да пулсира. Знам какво изживваш в момента и че не е лесно - на мен ми се случи два пъти тази година. Ходих при трима д-ри  и двата пъти  но уви.Но ако не дай си боже  ти кажат ,че не е на добре не се паникюсвай и вземи правилното решение. ПРи мен все още не се знае каква е причината  а само ми казват ,че може би не съм се възтановила оше и за това се получава така- трябва да изчакам минимум  6 месеца  за да се възтанови матката.Ако мога да ти помогна с още нещо  съм на разположение. Съжалявам ,че съм толкова пряма но когато нещата  не се казват на право според мен е по добре . СТИСКАМ ТИ ПАЛЦИ!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 19
  • Мнения: 31
Не се тревожи, не мисли за най-лошото сама трябва да си вдъхваш кураж и да не се отчайваш.
Ще се моля всичко да е наред Praynig

# 20
  • Мнения: 141
vesiti, може и да няма пулс в 7-та седмица - знаете, случки тука всякакви...Пък и кой знае дали е 7-ма седмица.
Ако имаш смелост, изчакай още няколко дни.
Повторният преглед ще ти изясни нещата.

Нека нещата този път да са добре!

# 21
  • Мнения: 121
ДА,да,да newsm44,днес ходих на узи,в 8г.с. съм,видях беб4о и как бие малкото му сър4ице.4ак си поплаках от умиление и радост...Отново благодаря на вси4ки за подкрепата HugСега трябва да лежа,да по4ивам и много да се пазя,да помисля за беб4о,4е нашия татко не ни иска...Ще се развежда 4овека...ама това е за друга тема ве4е,няма да съм единствената самотна майка я,ще се оправя-най-важното сега е малкото 4ове4е.Успех на вси4ки и много Hugот мен и не губете надежда

# 22
  • Мнения: 1 335
БРАВО, МИЛИЧКА!!!!!!!!! ЧЕСТИТА ТИ РАДОСТ!!!!! ОТ СЪРЦЕ ТИ ЖЕЛАЯ ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ И ПРЕКРАСНО БЕБЧЕ НА ФИНАЛА!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
 Чакай, че сега осмислих другото .... Мила, ако се станат както казваш нещата, ще ти трябва много сила. Знаеш това. Пожелавам ти всичко да се развие както го искаш и както ще е добре за теб и бебето. Носиш най-прекрасното нещо в себе си - нов живот и ново начало. Пази се и се грижи за това богатство. Поговори със съпруга, може и той по свой начин да преживява криза. Може нещата да са поправими. Ако не - ще бъдеш горда и достойна майка, дори и сама.
Желая ти да си силна и да избереш правилното ...
Още веднъж те поздравявам за шушулката!!

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 19:23 от arcana

# 23
  • Мнения: 4 700
vesity, поzдравления zа сърчицето. Искрено ти пожелавам всичко да е наред тоzи път.

Дано и проблемът с мъжа ти да го реШите. А ако не ви сика, zначи не ви е zаслужил.  Hug Hug

# 24
  • Мнения: 2 382
vesity,честито сърчице и дано всичко да е наред до края .Мога да си представя какъв кошмар си изживяла.
И обмислете на спокойствие нещата със съпруга ти .Не се оставяйте в ръцете на емоциите Hug

# 25
  • Мнения: 141
vesiti, природата ще ти даде сили, не се предавай на мъжките слабости!
Дай си почивка, ако можеш, сега е много важно да мислиш за себе си и за малкото човече.
Друго нищо няма значение.

# 26
  • Мнения: 1 224
Честито за бебчо!Това е най-важното!Каквото и да се случи ти печелиш!

# 27
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Честита ти радост и от мен! Как искам да споделя и аз твоето щастие - със или без татко! Ти си благословена с подаръка, който си получила и нищо друго няма значение! Лека бременност ти желая и много, много сили и кураж!

# 28
  • Мнения: 118
Честито, мила vesity!!!
 От тук нататък започват  най- ценните и вълнуващи  моменти за теб и бебо, наслади им се и горе главата, ако човека до теб иска да ги сподели, мисля че че направи най-доброто ако ли не само той губи. Успех и пиши Peace Wink

# 29
  • Мнения: 229
Леко бременеене !Пази се много

Общи условия

Активация на акаунт