Сняг прехвърча, дъжд вали, а на АПРИЛче вкъщи му се не стои

  • 8 929
  • 284
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 147
Смин, такива ли търсиш?

# 136
  • София
  • Мнения: 1 534
Привет!
Първо ЧЕСТИТО на Нуни за бакълавърството и ЧЕСТИТО на Бабъл-а за годишнината!  bouquet

Хубаво, че Мецанка се появи, тъкмо бях измислила да й пращам СМС за срещата в неделя. Дано да дойде.

За бурканчетата-не знам дали вече стават за нашите деца, защото са кашави и малко безвкусни. Но от сруга страна са контролирани и разнообразни. аз например не й готвя агнешко и заешко. И на Соня рибното меню е от бурканче.
Също и аз гледам сухата храна да е изключение. Но например не й давам манджа и на обяд и на вечеря.

За акането- казва "ака " и се пипа по дупето след като се е наакала. Все пак вече знаят, че са направили нещо  Sick.

Аз мисля, че от сайта "кидо' ще ни излезне най-скъпо, защото ако 10 човека поръчаме по 2-3 неща, сигурно ще платим много за килограмите на пратката.

# 137
  • Мнения: 7 605
Сминс, в първия сайт са 170 броя zа 4?, а във втория 550 броя, но пак раzликата е голяма.  В третия сайт не намерих такива на прима виста  Thinking

А тия стол4ета видяхте ли ги? Много са сладурски  Wink  (надуваеми с калъфка) http://www.preissturz.at/sonstigespielwaren-Kat134/kinder_sessel … r_e-Art34877.html
http://www.preissturz.at/sonstigespielwaren-Kat134/kinder_sessel … ffe-Art34876.html
http://www.preissturz.at/sonstigespielwaren-Kat134/kinder_sessel … r_e-Art34875.html

Ако искате, можете и от 2 сайта да си поръ4вате неЩо  Wink

# 138
  • Русе
  • Мнения: 785
Честити годишнини на Бабъл и jinjer_78!


Ееее, енви, изпревари ме  Blush- честита 1,5г. на наборката! Heart Eyes

МецанкеHug!

Гале, аз направо като развалина се чувствам - цял месец съм все болна  Tired. Мислех като никога да си сложа ваксина, че ми идва в повече и аз да се тръшвам с децата, ама на...явно ще ми се размине  #Cussing out. Вчера вече си мислех, че съм добре...и до вечерта пак ме заболя гърло(чак не можах да спя)...Писна ми от болести, диети и пр. newsm61, а нямам грам време да се занимавам със себе си - още не съм си взела резултата от цитонамазката(от началото на месеца), което за хипохондричка като мен, си е живо кощунство! Crazy

Диди, и тя казва само за "резултата" в памперса. На гърне сяда с най-голямо удоволствие и картинката е точно като при наборката  Wink - сваля всичко от краката и не иска да става, налага се насилствено да слагам памперса и да я обувам после. Съществената разлика, обаче, е че "мънинките изключения" са попаденията в гърнето. Tired

# 139
  • Мнения: 5 391
Мецанче, така се радвам, че се появи! Hug
Наистина се надявам, че ще се включваш често!

Честито на Вили и Диди!  bouquet Heart Eyes  bouquet

# 140
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Ура, ура, Мецанка се завърна! Hug

Честито на малките госпожици за преполовяването на втората годинка  bouquet

Я тези, дето гледате по сайтовете на Татянчето да ме светнат ей това чудо дали го има и в другите сайтове http://www.preissturz.at/mobiles-Kat147/baby_spieluhr_schlummerl … i-Art31491.html#x

# 141
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Иначе аз съм харесала следните неща

първо - http://www.preissturz.at/holzspielzeug-Kat131/kinder_motorikwuer … _-Art11263.html#x

второ - http://www.kidoh.de/artikel.php?mode=art_det&artikelnummer=7 … fd9424f0898229cd0

трето - http://www.preissturz.at/spielwaren-Kat92/kleinkind_motorikschle … affe-Art2974.html

както и куклата за обличане/събличане.

Но още съм в чудене кое точно да поръчам. Засега клоня към първото, но ще видя в крайна сметка какъв акъл ще ми дойде Rolling Eyes

# 142
  • Мнения: 7 605
Бабъл не zнам дали го има другаде, но само да ти кажа 4е това 4удо се иzклю4ва след 5 минути и при всеки zвук се вклю4ва пак, имало някакъв сенzор  Thinking

# 143
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Мерси, Танче, само не разбрах то с музика ли е или си е само лампа newsm78 Щото ако ще ми свирука цяла нощ - не, благодаря Naughty

# 144
  • Мнения: 1 027
Здравейте  Hug
Снощи щях да сипя по нещо по повода, но нямах нет  #Cussing out
Зарка, привет  Hug влизай по-често и не чакай все някой да питааааа
Яденето му е от кухнята, а събота и неделя готвя специално за него, защото аз като съм сама едва ли ще седна да си готвя на мен  Naughty Пюрета вече категорично отказва, но за закуска много обича сандвичи.
Сабина, как сте вие  newsm78 нещо се изгубихте.
Ексче, Яна, вашите малки умници ще ме сбъркат от смях  Joy
Нунииии, браво мила   bouquet Честито дипломиране и на теб, дано сега да се реализираш по специалността  Wink Ще записваш ли магистратура?
Мисче, как така се регистрират за памперси  newsm78
Юлче, с това изказване за МВ направо ме уби  Shocked нищо не разбирам от тез работи  Crazy
Бабълче, честита годишнина   bouquet само любов и уважение нека има между вас и да сте заобиколени от много детски смях  Hug
Гале, много прегръдки от нас и скоро да е само лош спомен това с болестите  Hug
Рали, къде се покрихте  Crossing Arms липсвате ни тук.
Мецанка, айде и вие да се оправяте и ти да имаш повече време за нас  Mr. Green
Джинджър, честито и на вас   bouquet ама трябваше и нещо за теб да вземеш  Mr. Green

Извинявайте за дългия пост, но от вчера следобяд нямах нет, а вие доста сте изписали  Mr. Green и исках да се включа по всички теми  Whistling

Искате ли да направим албумче "На година и половина" и в него да сложим по една снимка на всяко априлче с мама?

# 145
  • Мнения: 7 605
Мерси, Танче, само не разбрах то с музика ли е или си е само лампа newsm78 Щото ако ще ми свирука цяла нощ - не, благодаря Naughty

ПиШе 4е е с муzика и прожекция на картинки на стената  Thinking

# 146
  • Мнения: 2 631
Наде, Велина ще е с бати, вместо с мама! Mr. Green
Харесва ми идеята! Peace

При нас се наваля. Сега грее слънце и мисля, да излизаме.
Party

# 147
  • Мнения: 1 146
Благодаря на всички Hug Hug Hug Магистратурата ще почака, сега ще се насоча към новия апартамент, ще си почивам и ще глезя Яна  Blush

Аз я научих на гърне с много говорене, по цял ден, нон стоп - Яна, ако ти се пишка, да кажеш Laughing И тя изведнъж започна - идва при мен дърпа се за гащите и казва пис пис. С памперси е навън и като спи.

Бабълка, Джинджър, честити годишнини   bouquet

Мецанке, най-после  bouquet Кажи как е  хубавото Невенче Hug

# 148
  • Мнения: 3 478
Мисче, как така се регистрират за памперси  newsm78

Ами вместо подаръци в магазина се регистрират за памперси. Това е най-вече за тези с второ, които си имат всичко останало от първото, пък някой им прави шауър и трябва да се регистрират за нещо. Те и за първо се регистрират за памперси, но не така масово. Аз примерно съм чувала за шауър само за АМ и за памперси. На който както му изнася и каквото му трябва Mr. Green.

Енви  Hug

Майка ми започна опити с Лекса относно тоалетната, аз нали казах че до две годинки няма да се пробвам ( то нямам и кога). Като за начало голямото постижение беше, че хич не се противя да стои на тоалетната, пък при мен пищеше Confused. В интерес на истината още в началото имаше попадение. Има и дни в които пълни памперса, но има и такива в които си ака само на тоалета и то за броени дни стана цялата работа. Веднъж даже в парка Лекса си казала че ще ака, ама като нямало къде. Та има някакъв напредък в тази насока, но още не е съвсем осъзнато.

# 149

Общи условия

Активация на акаунт