Сняг прехвърча, дъжд вали, а на АПРИЛче вкъщи му се не стои

  • 8 942
  • 284
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 149
Момичета, за коледните играчки дали да не отворим някъде тема, в която да си говорим, за да не занимаваме останалите с това?
Аз се спирам на шейничката /втретия сайт няма/ и на количката за кръщелницата.
Следя темата, за да може да видя и вашите идеи - може да са по-добри.

# 151
  • Мнения: 7 605
Искате ли да направим албумче "На година и половина" и в него да сложим по една снимка на всяко априлче с мама?

А може ли и беz мама?  Praynig

Аги, добра идея  Peace  но трябва да направим така, 4е да не се вклю4ват други освен нас  Blush 

# 152
  • Мнения: 1 146
Качих снимка (ама без мама). Наде, браво за идеята.  Сега като разглеждах предишните албуми - какви малки мишки са били  Heart Eyes , миличките.

Още нищо не съм решила за Коледа. Определено ще наблегна на дрехите - много бързо й умаляват. А с играчки е затрупана...в новата къща имаме малко място, къде ще ги слагам не знам.

# 153
  • Мнения: 3 205
Аги, добра идея  Peace  но трябва да направим така, 4е да не се вклю4ват други освен нас  Blush 

И на сметката на Смин като завалят едни париииии  Joy

# 154
  • Мнения: 7 605
Аги, добра идея  Peace  но трябва да направим така, 4е да не се вклю4ват други освен нас  Blush 

И на сметката на Смин като завалят едни париииии  Joy

 hahaha 

# 155
  • Мнения: 2 631
Аги, добра идея  Peace  но трябва да направим така, 4е да не се вклю4ват други освен нас  Blush 

И на сметката на Смин като завалят едни париииии  Joy

И Смин като избяга с парите на една Коледна екскурзия при Бубка hahaha Joy

Хайде и от мен снимки  Sunglasses

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 16:35 от СмиНсЧо

# 156
  • Мнения: 2 149
Ами пишем, че е лична темата и толкова.
Не е ли разрешено?

# 157
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Танче, мерси за разяснението, отпада ми като желание за поръчка.

Айде и от мен снимка, ама без мама, че то нали все аз съм фотографа и почти ме няма на снимките Sad

# 158
  • Мнения: 286
Наденце,имаше и за мен-малък парфюм,крем за тяло и крем за ръце. Joy
Само за Жорчето няма нищо,но на него ще остане удоволствието че живее с мен вече 3 години. hahaha hahaha hahaha

# 159
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Честити годишнини на Бабъл и Джинджър!

Меце/Маце, добре си се завърнала!

Зарче, Мимата расте и хубавее! (на татко си прилича мааааалко повече!)  Wink

Дани си ака на тоалетна от бая време (изключение е, ако има разстройство и се изпусне), става сутрин и почва да вика "ако, ако". Grinning Пишкането обаче до никъде не е. Как ги учите на пишкане в гърне?

Наде, Стенли на снимката на априлчетата го видях на една скачаща топка, занимава ли се с нея? Чудя се за нашето шило?

А Вяра какви прекрасни къдрици има! Отдавна не я бях виждала, голяма хубавица, пу-пу!

Яничка е копие на Нуничка.  Laughing

Али, Маги, Иво и те много са пораснали, абе много хубави дечица, бе!

# 160
  • Мнения: 2 149
Уж влезнах в албумчето, но като вкарах име и парола и не мога да го открия в другите албуми не6то...

# 161
  • София
  • Мнения: 272
Наде, както винаги даваш супер идеи.   Heart Eyes  Аз съм страшно ангажирана, уча и нямам време за интернет.
Сложих снимки.  Wink

Джинджър, весел празник   bouquet

# 162
  • Мнения: 988
мерси за посрещането  Hug

Енви кажи за яслата какво те интересува точно?

За тези играчки не разбрах - ще се прави обща поръчка ли или всеки сам си поръчва или какво?
И за срещата не разбрах - в неделя - кой, къде, кога точно?

Абе много съм недоразбрала  Embarassed ама нали не съм още в час...

Честит празник на Джинджър   bouquet

# 163
  • Мнения: 7 605
За тези играчки не разбрах - ще се прави обща поръчка ли или всеки сам си поръчва или какво?

ОбЩа, но оЩе не е реШено от кой сайт, дали от един или два,...  Crazy 

Буби4, Милена има такова 4удо, но ОЩе е малко рано zа ска4ане. Ина4е му се радва и е игра4ка с перспектива  Wink

Мис4е, а торта от памперси полу4и ли?  Wink

# 164
  • Мнения: 3 478
Танче, получих венец от памперси, такъв досега не бях срещала. Тортата по ме кефи, де.

Бубс, незнам за каква топка говориш, ама предполагам е от тези двурогите? Ако е такава Лекса има такава и я обожава. Танчето правилно е казала, че са малки още да скачат с такава, но ако има кой да и помага не слиза от нея. Най-обича да я застопорим с крака докато някой стои на дивана, че да не мърда и тя се яхва от горе. Голямо дивяне пада, няма умора.

Общи условия

Активация на акаунт