Ние горди сме мадами, че ще бъдем МАЙски мами

  • 14 693
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 731
Stahl, аз лично нямам болки в корема, но не мисля, че пречи да звъннеш на доктора си още днес и да питаш какво да правиш като ти се случи. В Бг вероятно ще ти кажат да пиеш Но Шпа.

Тanky, по прегледите ходя сама, защото нашият татко е доста далеч и няма как да го взема с мен  Simple Smile. Надявам се да се завърне преди да се роди бебето.

И ние много обичаме планините. Не сме имали възможност, обаче, да ходим кой знае колко. Надявам се тепърва да ходим много с децата!

# 16
  • Мнения: 2 723
Ние в петък ходихме на скриининг за хромозомни аномалии.
Всичко му е наред на дребо има си стомахче, пикочен мехур, диафрагма, абе всичко. Прегледа беше много готин, защото ни показваха на един голям екран какво що и ни обясняваха много подробно. Дават ми термин 30 април, ама няма да се местя, ще ме търпите.
Поревахме от умиление, отпуснахме душичките и сега май е време да се запиша на ЖК, ама още умувам къде и при кой.

Купих си дънки за бременни от овиесе - дадох 80 лева, баси обирджиите  ooooh!

# 17
  • Мнения: 731
Никси, ще споделиш ли къде беше на преглед? Априлски, неаприлски термин - стой си тук!

Днес съм прекалено активна. Ще взема да ви омръзна! Сашко се забавлява сам за продължителен период от време и аз седя пред компютъра!

# 18
  • Мнения: 121
И аз ходя принципно ходя  сама, но утре ще заведа  и "бебето" с мен , за да види и по -малкото бебче:)

Stahl, аз имам  много рядко болки , лекарката ми каза да вземам Но Шпа, но най - добре се консултирай и с твойя лекар. И да се оправяш:)

Никси, честити дънки , и аз скоро трябва да сменям гардероба:)

# 19
  • Мнения: 559
Здравейте мадами Simple Smile
Таткото не го водя, той идва защото иска да е с мен и да е в течение. В четвъртък съм на доктор. И ще ми даде направления за изследвания пак.

А корема не ме е болял никога досега. Само веднъж ме боляжа яйчниците ама за 30мин. някъде и то слабо.

sisity да кажеш какво е станало утре на прегледа!

# 20
  • Мнения: 2 723
Никси, ще споделиш ли къде беше на преглед? Априлски, неаприлски термин - стой си тук!

Ходих във Фемина.
Аз доколкото знам термина го определят по размера на бебето, щото иначе термина ми е 1. май. Аз така или иначе ще го изкарам април, едва ли ще устискам до май Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 448
Момичета,извинявайте за въпроса,но за синдром на Даун изследването не е ли с кръв от вената и не се ли прави 16-19 г.с.?Тук чета за УЗ.

# 22
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Никси, а при кой доктор беше? Колко струват сега прегледите?
Иначе ние също ходим заедно с таткото на прегледи, също и с каката Simple Smile. Особено на видеозона си е голямо вълнение да видиш бебчето.

# 23
  • Мнения: 2 723
Момичета,извинявайте за въпроса,но за синдром на Даун изследването не е ли с кръв от вената и не се ли прави 16-19 г.с.?Тук чета за УЗ.
Да, има и УЗИ и кръвно изследване, като нито едно от двете не ти дава 100% гаранция, те ти дават риск - еди колко си %. Сега му мери доктора некви неща на бебето и се оказа, че за даун сме в най-ниския клас. каквото и да значи това...


Никси, а при кой доктор беше? Колко струват сега прегледите?
Бях при Румен Димитров. Но и другите гледат. Те изобщо цялата клиника са много добри в УЗИ изследванията. Прегледа беше 50 лв, но след това с таткото си говорихме, че си струва всяка стотинка.

Следващия преглед е 18-20 седмица, ама забравих за какво беше - пак някакъв скрийнинг де.

# 24
  • Мнения: 121
Ще разказвам , вие стискайте палци всичко да е наред:)

# 25
  • Мнения: 231
Хей Здравейте мами-мадами,
Честита ни нова темичка
Добре дошли на новите попълнения и
хубав ден на всички

# 26
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
sisity, успех!
Никси, мерси за споделената информация!

# 27
  • София
  • Мнения: 17
Здравейте,
много сладка темичка!Аз за Даун ще ходя в Шейново в края на седмицата ще разбера кога-обещавам след това ще разправям.
Лека седмица на всички.

# 28
  • Мнения: 60
Привет и от мен! Честита нова темичка и лека и успешна седмица на всички!

# 29
  • Мнения: 1 492
А защо не се възползвате от безплатното изследване за Даун? В един от линковете в началото на темата една мама е описала къде правят изследването по здравната каса. Ето, четете коментарите обаче http://bglog.net/bebelog/8754

Общи условия

Активация на акаунт