ЛАПАРОСКОПИЯ - да поговорим

  • 94 559
  • 619
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 844
да д-р Николай Попов мога да кажа само хубави работи , той ме е оперирал и съм много доволна. Не съм чувала да оперира някъде другаде освен в ШЕЙНОВО , но не е изключено ....
някой от вашите познати имал ли е такъв проблем,и в бургас да го е разрешавал?


миличка ,само не рискувайте да правите такива процедури в бургас , защото няма специалисти! Препоръчвам ти да търсите решение в софия! Успех ! newsm17

# 31
  • Мнения: 223
да д-р Николай Попов мога да кажа само хубави работи , той ме е оперирал и съм много доволна. Не съм чувала да оперира някъде другаде освен в ШЕЙНОВО , но не е изключено ....
някой от вашите познати имал ли е такъв проблем,и в бургас да го е разрешавал?


миличка ,само не рискувайте да правите такива процедури в бургас , защото няма специалисти! Препоръчвам ти да търсите решение в софия! Успех ! newsm17
Подкрепям Роси!

# 32
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Май не съм се изразила правилно  newsm78 - питах за самата клиника. Иначе ще ме оперира д-р Попов.

# 33
  • Мнения: 7 716
Галисис, важен е операторът. Клиниката няма значение, а и щом той я е избрал, значи е доволен от условията.

# 34
  • Мнения: 223
Ами тогава- УСПЕХ!!!!

# 35
Маia,в Май4ин Дом доц.маркова първо въобще не ни предложи нищо друго освен инвитро.От моми4етата тук разбрах за "иксито".4овек като отиде до лекарската вртАТА няма как да се пазари....те просто предлагат ако искаш.После спермограмата беше както винаги,не ни у4уди,но мислихме ,4е за инвитрото ще стигне.затръшнаха ни вратата под носа д-р Александров каза ,4е "не се заема",аз му казах не може ли да се вземе материал от тестиса ,той пак повтори "4е не се заема" ....за икси никой нищо не предложи ,върнахме при доцентката и тя каза  "нищо не мога да направя"след като Александров е казал не.  Cryомагъосан кръг....

отложихме 4аса за махането на вените-свекито каза,4е д-рхамис алвиажи е "шарлатанин",на любимият му писна и каза"стига ве4е с тези болници"сега ще видим как да го замъкна в софия..... а аз пък се изплаших от цветната снимка ,която бе само на4алото....той ужасявал се от висенето по опашките ,4икиите в малките стаи4ки,прегледите,пътят....и аз не искам никой да ми се рови4ка из вътрешностите ми и да ми при4иняват стрес и болка Cry,4е и да ни затръшват вратата под носа...ще дам по4ивка на любимия само дето на мене ми изти4а времето(33),той е от4аян....аз пла4а скришом ,за да не го разстройвам допълнително.....не ми се събира с приятели -те вси4ки имат деца ,4е и по две....не мога да споделя това което казвам тук,защото не засяга само мен....голям ад Cry

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 17:37 от tan_gog

# 36
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
 tan_gog  Hug
Не знам какво да ти кажа, освен че последните редове които си написала, все едно съм ги писала аз.
Имам още време , не се отчайвай!  Но и не отлагай много нещата, че времето си лети. От много чакане и щадене на любимия аз навърших 38 г. Процедурите не са приятни на никой, но ако наистина искате дете, трябва да се изтърпят.
Помислете за друга клиника, друга държава- хората правят икси и с 1 нормален сперматозоид.
Мъжете се плащат от операция, но и трудно примат варианта донорска сперма нали??

# 37
инвитро с донорска- не ми допада идеята,хем тормоз от вси4ки процедури,хем донор на които не си виждал о4ите,ръста,мисълта....изглежда ми толкова страшно.аз съм си избрала съпруга с "конкурс" Laughing(нищо 4е той си мисли 4е тои ме е избирал Wink).още от първата среща разбрах ,4е искам да децата ми да са от него....той е мъжът на ме4тите ми,такъв е какъвто го исках...не искам деца от донори...трябва да има един форум за фобията на мъжете ни към болниците....

едно е ясно: Варна не ми действа добре,следващиа път ще се замъкнем до софия(само дето не знам кога ще е това),къде ходите там моми4ета?!

иксито не е така доходно,за това всеки гледа от врата на инвитрото да те хвърли.... Moneyна никой не му пука за 4увствата на двойката Cry

# 38
  • Мнения: 844
tan_gog не се отчайвай ! знам , че е трудно ходенето от един лекар на друд и т.н., но след всяко зло ,идва добро. От форума съм останала с впечатлениято , че д-р Стаменов е много добър! Аз съм много доволна от д-р Попов , но не зная дали се занимава с ИКСИ! Успех!  love001

# 39
д-р Попов не се занимаве с инвитро и ИКСИ. Той прави само лапароскопии и е много добър. От тук чувам , че се е насочил към Вита - там условията са перфектни, но цените са доста по-солени.........Преди практикуваше в Шейново, но и там взимаше пари под масата, така, че може да излиза, като във Вита, но условията не могат да се сравняват с Шейново. Всеки преценява сам. Успех!

# 40
  • Мнения: 844
д-р Попов не се занимаве с инвитро и ИКСИ. Той прави само лапароскопии и е много добър. От тук чувам , че се е насочил към Вита - там условията са перфектни, но цените са доста по-солени.........Преди практикуваше в Шейново, но и там взимаше пари под масата, така, че може да излиза, като във Вита, но условията не могат да се сравняват с Шейново. Всеки преценява сам. Успех!
абсолютно точно казано! smile3501

# 41
  • Мнения: 10
Скъпи дами,
Проблема в момента на жените, нужадаещи се от лапароскопия, е в цената на операцията. Всяка една гинекологична операция (каквато е и ЛС) може да бъде направена напълно безплатно (ако жената е здравно осигурена). В големите болници (не частните!) лекарите изнудват пациентките, т.е. - ЛС минава по документация като клинична пътека един път, и втори път - оператора прибира от жената някаква сума. Има в България няколко нетолкова големи болници в по-малки провинциални градове, където работят перфектни специалисти, условията са много добри и вършат същата работа като прехвалените софийски и всякакви други суперзаети-нямащи-време-за-нищо доктори. Въпроса е, че те са по-непопулярни и трябва да се отиде до тях. Ако някой се интересува от повече инфо - нека ми прати лично съобщение.

# 42
  • Мнения: 844
Скъпи дами,
Проблема в момента на жените, нужадаещи се от лапароскопия, е в цената на операцията. Всяка една гинекологична операция (каквато е и ЛС) може да бъде направена напълно безплатно (ако жената е здравно осигурена). В големите болници (не частните!) лекарите изнудват пациентките, т.е. - ЛС минава по документация като клинична пътека един път, и втори път - оператора прибира от жената някаква сума. Има в България няколко нетолкова големи болници в по-малки провинциални градове, където работят перфектни специалисти, условията са много добри и вършат същата работа като прехвалените софийски и всякакви други суперзаети-нямащи-време-за-нищо доктори. Въпроса е, че те са по-непопулярни и трябва да се отиде до тях. Ако някой се интересува от повече инфо - нека ми прати лично съобщение.
д-р Спок за всички ни ще бъде интересно да ни кажете ,кои са тези болници и в кои градове! благодарим!

# 43
  • Мнения: 223
Айде пак да се повторя или потретия  ,,няколко пъти ви разказвах как правих и лапаро и коремна операция при Емил Филипов от Майчин Дом (11-ти етаж -тубарен стерилитет)НАПЪЛНО безплатно!Изключителен специалист , човек и нямам думи да опиша какво перфектно отношение има към пациентите!Обеснителен и внимателен!Човек сам избира къде да си даде парите!Това , че някой  взима скъпо и то за безплатни операции , не е критерий за нищо , освен за алчност и безкруполност!Не искам да обядя никoй -,,специалисти,, много!

# 44
  • София
  • Мнения: 3 123
подкрепям напълно мнението за д-р Филипов-страхотен специалист.Направи ми оперативна лапароскопия напълно безплатно!!!

Общи условия

Активация на акаунт