Как си представяте... (съфорумката Х)- 3 част

  • 15 231
  • 475
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: X
Цомба-жена със сексапил, който тя подчертава по всички възможни начини.Чаровна, купонджийка, либерална, чувствителна, силно развита интуиция.Един път ме излъга и като я видя очи в очи ще й откъсна главата! Mr. Green

# 421
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Уф, защо и аз не мога да дам определение за някой ooooh!
Нищо не ми излиза пред погледа, като погледна нечий ник и аватар Thinking
Защото когато тръгнем да си фантазираме после ни е страх да не се разочароваме.И аз съм като теб. Виждам само никове...

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 14:28 от Горгона Meдуза

# 422
  • Мнения: 911
Много ми е интересно как си представяте,новите форумки,като мене и още много други....

Новата форумка първо трябва да се пребори за внимание... да изпъкне, всички да я забележат. Да запуска скандални теми. Да каже нещо пикантно за себе си. Да участва в поне една караница. Все пак трябва да има кого да си представяш. Трудно се става някой сред толкова много конкурентки. Аз горкана още не съм се вредила, но дерзая!  bouquet

 Joy Joy Joy Hug

# 423
  • Sf
  • Мнения: 808
Ужасон, вие сте моят корасон!!!

 Blush  Blush  Blush

П.П. Изгря нова звезда!

# 424
  • Мнения: 307
Аз па чета профили само на двенки тринки...Що тъй? Thinking

Другите не сме интересни  Cry

Gorgeous - Млада, емоционална, ведра и общителна. Нормално тяло и форми, но иска да е перфектна.
Кожата и е леко мургава (може и от солариуми). С тъмна коса. Почитателка на фитнеса. Обича екзотичните
места и търси мъж, който да я отведе на мечтаната почивка-океан,бриз,слънце и коктейли.

# 425
  • София
  • Мнения: 2 958
Gorgeous - Млада, да. Нормално тяло - да , но иска още малко да се втали.  Wink /Гледам от аватара/ . Не си я  представям мургава. Брюнетка е, но с бяла кожа. Грижи се за външния си вид / от ник-а/. Премерен романтизъм.

Колкото и пъти си представям някоя съфорумка много красива , слабичка и секси , после ме плашат с някакви лелки  .
И обратното се е случвало ... та вече нищо не си представям .  Crossing Arms

Хм, така е.  Wink

# 426
  • Мнения: 516


Доня Флор я виждам почти като на аватара й. С къса коса, спортно телосложение, много активна , пряма, своенравна. Не си я представям в кухнята да прави първо ,второ и десерт, но няма да остави домочадието да гладува. Умее да изразява себе си, но който не я разбира -не смее и да пита. Може да работи като журналистка.


Работа ли ми предлагаш?  Mr. Green

# 427
  • София
  • Мнения: 2 958
ужасен ужасон  - приятна външност ,  с чувство за хумор / предполагам, нямам наблюдения/, хубави очи, по-скоро брюнетка. Но не си я представям като аватара. Мисля ,че е шега.  Wink Всъщност, това Деми Мур ли е на аватара ти?

# 428
  • Мнения: 289
newsm10
Единственото, което не позна seductress, Splendid го поправи... а вталяването почти вече го докарах като на аватара  Crazy Laughing

# 429
  • София
  • Мнения: 1 077
Бабче - млада и дива в кожа на по-възрастна. Интелигентна, пряма и блага. Оглежда и преценява.

Жозефина по ми прилича на Фейтлес, каквато беше преди. Бойна, бърза, кадърна, адски интелигентна с прекрасно чувство за хумор.

Лиса - мистериозна и привлекателна, много бих искала да спорим за нещо на високи обороти с питие в ръка. Най-интересна и привличаща. Нестандартна, готина, няма злоба, а свеж поглед върху света.

Как`Сийка е респектираща, топла, всеобхватна, пазителя на добрите нрави във форума. Прекрасна като приятел, леко пълна си я представям и плодородна. Богата на душевност, внася уют, спокойствие.

Мис Бу - чаровна, винаги готова да помогне, без нея форумът просто не би бил същия.

Уолф - много интересен събеседник, макар от първия ни спор много да не диалогствуваме. Леко тъжен, понякога твърде сериозен, мил, нежен, верен, силен. Много топъл като излъчване, принципен и с ясна позиция за живота.

Монда - сладурка, понякога наистина се влияя от аватара й на дебеланка.

Стрелче - като златна оса, може да ужили. Свежа, красива си я представям, готова за битки, пък дори и с вятърни мелници.

Мамма - вече я видях, така и си я представям. Красива, нежна, любяща, умна.

Ян Бибиян - противник в темата за учителите. Мисля, че бихме могли много добре да си говорим извън това. Ярка, кокетна, суетна, умна, бърза като рефлекси. Представям си я като брюнетка под външността на блондинка Wink

Татти - размахва пръст и насочва в негова посока.

Сопрано - понякога ме дразни, но е просто страхотен като отговори. Интелигентен, умее да си насочва стреличките фино. Не сме една кръвна група.

# 430
  • Мнения: 3 268
Добре казано,но не с всичко съм съгласна.Аз за някои имам по-друга представа.

# 431
  • Мнения: 307
Работа ли ми предлагаш?  Mr. Green

 Wink    Whistling

newsm10
Единственото, което не позна seductress, Splendid го поправи... а вталяването почти вече го докарах като на аватара  Crazy Laughing

И сега последно бяла кожа или мургава кожа ? И искаш ли почивка  grinning039 или не искаш?   Grinning Grinning Grinning

# 432
  • Мнения: 289
И сега последно бяла кожа или мургава кожа ? И искаш ли почивка  grinning039 или не искаш?   Grinning Grinning Grinning

Бяла, бяла... А, ако може екзотичната почивка да се превърне в постоянния ми адрес, ще съм най-щастлива...  Mr. Green Party

# 433
  • Мнения: 765
Не мога да изчета темата поради липса на време. Моля, ако някой си ме е представял да ми каже или да ми пусне линк. Благодаря.

# 434
  • Мнения: 3 537
Съвсем по друг начин си представях някой хора,които по-късно видях на снимки.Явно не ме бива в тая работа. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт