Как си представяте... (съфорумката Х)- 3 част

  • 15 240
  • 475
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 406
Ужасен ужасон-...Носи очила,...които й придават едновременно начетен и перверзен вид  Mr. Green... риза с маншети, небрежно подвити...задължително веднъж в седмицата посещава театър, опера или балетна постановка.Когато се ядоса очичките й святкат и ако е възможно с поглед би те убила.Но няма да крещи и да вдига скандали.Ще ти извади душата с памук.
абсюлютно в десятката!  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 406
  • Мнения: 4 792
Само черната коса и вкуса към красивото нацели. Тънките устни са ми потресаващи, отивам да чукна на дърво Laughing

# 407
  • Мнения: 516
Кроасания е другото име на страстта. Но не вулгарната и примитивна страст. Представете си изискана дама в строг черен костюм с бяла риза. Обувките са с 12 см. ток. Очила с черни рамки, които подчертават проницателния поглед. Ухание с дъх на бадем. Педантична, точна, стриктна. Представете си, как се прибира вечер, сваля бялата риза и се разкрива красив леопардов сутиен, едва побиращ напращялия бюст. Намята червено кимоно, сипва чаша бърбън и отваря "Одисей" на Джойс. Кроасания не е жена за всеки. Интелигентността и е възбуждащо- еротична, а мъжът, който ще се озове в спалнята и е богоизбран.
ще ми се да бях мъж

# 408
  • Мнения: 3 268
Изчетох цяяялата тема.Някои са направили наистина впечатляващи описания.Съвсем близки до истината.

# 409
  • Мнения: X
Касиди -дребна, слаба; с недостатъци, поправени от пластичната хирургия.Жена с минало,  за което дори и най-близките й не знаят истината.Кокетка.Да бъде домакиня й се отдава с лекота.Мъжът до нея трябва да я подкрепя по всички възможни начини, но най-вече емоционално.Широки интереси.Не се страхува от провокации по неин адрес.На моменти инфантилна.Суеверна.

# 410
  • Мнения: 1 400
Аз па чета профили само на двенки тринки...Що тъй? Thinking

# 411
  • Мнения: 289
Аз па чета профили само на двенки тринки...Що тъй? Thinking

Другите не сме интересни  Cry

# 412
  • Мнения: 2 492
Колкото и пъти си представям някоя съфорумка много красива , слабичка и секси , после ме плашат с някакви лелки  .
И обратното се е случвало ... та вече нищо не си представям .  Crossing Arms

# 413
  • Мнения: 6 206
Колкото и пъти си представям някоя съфорумка много красива , слабичка и секси , после ме плашат с някакви лелки  .
И обратното се е случвало ... та вече нищо не си представям .  Crossing Arms
Simple Smile Верно е така!
Мен пък ми е писнало да ми казват "ами, не си приличаш със снимката от профила, даже хич"
Да, на живо съм сто пъти по-хубава! Flutter

# 414
  • Мнения: 1 400
Аз па чета профили само на двенки тринки...Що тъй? Thinking

Другите не сме интересни  Cry
ooooh!
Знаех си, че има някаква уловка в цялата тая работа Wink

# 415
  • Мнения: X
Вейдър-поетична душа, наблюдателна, енергична.Дрезгав глас.Висока, добре сложена, с дълга гъста коса, цвета, на която е сменила най-много веднъж-два пъти.Открита и честна в отношенията си с другите.Когато се налага  ще домакинства, но тази дейност не е сред любимите й.Обича домашния уют, но не отказва и вечеря в кварталното кръчме.Виждам я в дънки, чийто крачоли са напъхани в в  стилни боти.Обича да говори ,без значение дали някой я слуша.

# 416
  • Мнения: 1 400
Вейдър-поетична душа, наблюдателна, енергична.Дрезгав глас.Висока, добре сложена, с дълга гъста коса, цвета, на която е сменила най-много веднъж-два пъти.Открита и честна в отношенията си с другите.Когато се налага  ще домакинства, но тази дейност не е сред любимите й.Обича домашния уют, но не отказва и вечеря в кварталното кръчме.Виждам я в дънки, чийто крачоли са напъхани в в  стилни боти.Обича да говори ,без значение дали някой я слуша.
Shocked Shocked Shocked
Почти позна Hug С няколко изключения. Whistling Mr. Green

# 417
  • Мнения: 10 758
Уф, защо и аз не мога да дам определение за някой ooooh!
Нищо не ми излиза пред погледа, като погледна нечий ник и аватар Thinking

# 418
  • Мнения: 385
А аз като нямам аватар,какво ще кажат гледачките?Ще ми е интересно да чуя та барем си избера подходящ! newsm78

# 419
  • Мнения: 289
Уф, защо и аз не мога да дам определение за някой ooooh!
Нищо не ми излиза пред погледа, като погледна нечий ник и аватар Thinking

Прабвай се на мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт