Как си представяте... (съфорумката Х)- 3 част

  • 15 252
  • 475
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 516
Горгона, не можеш да заблудиш никого с този ник. Ти си дейна брюнетка, мила и любезна. Въртиш къщата с енергичността на млада булка. Ставаш рано, пържиш мекици, правиш тур по разплащателните каси, междувременно си напазарувала в Мола. Обядът, който приготвяш включва винаги супа, второ и десерт. Дрехите в гардероба ти са подредени по материи и цветове. В клавиатурата ти няма нито един бацил, а мистър Пропър ти е пръв приятел. Кварталните клошари те обичат, защото ги храниш с вчерашния кекс, а съседките не могат да дишат без твоето кафе.  Laughing

# 391
  • Мнения: 6 029
Горгона, не можеш да заблудиш никого с този ник. Ти си дейна брюнетка, мила и любезна. Въртиш къщата с енергичността на млада булка. Ставаш рано, пържиш мекици, правиш тур по разплащателните каси, междувременно си напазарувала в Мола. Обядът, който приготвяш включва винаги супа, второ и десерт. Дрехите в гардероба ти са подредени по материи и цветове. В клавиатурата ти няма нито един бацил, а мистър Пропър ти е пръв приятел. Кварталните клошари те обичат, защото ги храниш с вчерашния кекс, а съседките не могат да дишат без твоето кафе.  Laughing

ОХА!!!! Гууд, гууд  Mr. Green

# 392
  • Мнения: 1 400
Е, то лесно така...Като малко или много го знаеш що за птица е потребителя. Ама Ужасона си прави оглушки и не иска да ме профилира...Щото съм трудна за профилиране  Mr. Green

Аз, аз ще те профилирам!
Висока мадама, със спортно тяло, къса коса и изразителни очи... Буен нрав, заради който никой съсед не ти прави забележка, когато надуваш музиката късно вечер  Crazy
Въх! Rolling Eyes Косата ми не е къса, очите...не знам какви са ми, а нрава - определено не е чак толкова буен Rolling Eyes Виж, музиката редовно я надувам  Mr. Green

# 393
  • Мнения: X
Мис Бу-1,60-1,65, къса кестенява коса, големи изразителни очи, които подвеждат;   миловидна, но само за тези, които не я познават; спортно-елегантно облекло, но  стилно.Не се лъжете по външният й вид-тази порцеланова кукла крие толкова сила и мощ, че ще ви срази  преди да разберете какво точно се случва.Домакиня, ама друг път! WhistlingЛюбовта на мъжа минавала през стомаха?!Глупости! Който я обича истински трябва да  е готов да стои гладен.Ама наистина гладен.Е, в краен случай да няма нищо против претоплената вечеря от преди три дни.  
Тази жена действа с размах, опирайки се на солидни фундаменти.Строга, но справедлива.

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 12:36 от Анонимен

# 394
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ужасен ужасон , ПОЗНА!
виждала ли си ми снимка и от къде знаеш, че съм брюнетка  #Crazy Въх, да знаеш, че сега, след като Георги Бодников стане кмет на Красно село трябва задължително да му заемеш мястото в Тв2001!!! Ще съдействам  Blush
Добра си, ей  Grinning

# 395
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Ахаха, Кампари, като изключим дължината на косата - право в десятката.

# 396
  • Мнения: 289
Виж, музиката редовно я надувам  Mr. Green

Е все пак познах нещо, трябва да ми се признае  Mr. Green

# 397
  • Мнения: 289
Ахаха, Кампари, като изключим дължината на косата - право в десятката.

Аз си те представям с едни огроооомни, огромни цици, винаги готови да нахранят някоя гладна душа  Hug Embarassed
Аватара ти е виновен!  Hug

# 398
  • Мнения: 1 400
Виж, музиката редовно я надувам  Mr. Green

Е все пак познах нещо, трябва да ми се признае  Mr. Green
БравосТ! Признах тЪ Mr. Green

# 399
  • София
  • Мнения: 593
"Мечка страх мен не стах" За Бу иде реч!Представам си я вьпреки кьрменето и брем. сьс запазен и пищен бюст,сьс закрьглено вирнато дупе нещо от рода на бразилските.Много добре си знае цената има добро самочувствие които и позволяват да се гьбарка сама сьс себеси.Обича да помага прави го сьвсем пьрвосигнално, но вече има и 1на ум.Подхожда кьм другите с добронамереност и доверие и само чака да залитнат за да ги отпише.Има силно чувство за справедливост и мрази безпочвени обиди и заяждания.Отсрешния човек трудно може да я заблуди що за стока е.
Флорне честно пьк Crossing Arms нали трябва да опишем ние как си представяме форумката Х а за снимката защо реши че сьм аз Rolling EyesБлагодаря за килограмите но трябва да си има предвид че са качени през брем. и са малко по-различни не че беше лесно де Wink

# 400
  • Мнения: X

Аз си те представям с едни огроооомни, огромни цици, винаги готови да нахранят някоя гладна душа  Hug Embarassed
Аватара ти е виновен!  Hug

Били са огромни.Сега вече са пропорционални на останалите части на тялото, все пак Бу вече не кърми.

# 401
  • Мнения: 289
Били са огромни.Сега вече са пропорционални на останалите части на тялото, все пак Бу вече не кърми.

Не кърми своето дете! Това не значи, че още не се бори със световния глад!  Hug Crazy

# 402
  • Варна
  • Мнения: 1 795

Ти, Саня Simple Smile Къдрава тъмна коса до раменете. 1.65, 57 кг, шоколадови очи, перфектно бели зъби и сериозно изражение...почти през 70% от денонощието. А, да Simple Smile Не спиш по много, лягаш късно и ставаш много рано Laughing

Кас  #Shocked Почти в десетката. Само косата ми не е къдрава, по-скоро е леко чуплива. Килограмите бяха едно време 57. Сега са +13  Mr. Green И зъбите-не особено бели, въпреки избелващата паста  Grinning

# 403
  • Мнения: 307
Никой не познавам, така че мога да фантазирам на воля.

Доня Флор я виждам почти като на аватара й. С къса коса, спортно телосложение, много активна , пряма, своенравна. Не си я представям в кухнята да прави първо ,второ и десерт, но няма да остави домочадието да гладува. Умее да изразява себе си, но който не я разбира -не смее и да пита. Може да работи като журналистка.

Kasidy - Висока, слаба, светла кожа, тъмни очи, тънки устни-излъчва студенина. Има финес и чувство за естетика. Има големи изисквания  към себе си и към мъжа до нея, но него го приема по скоро като притурка за пред обществото ,отколкото като част от нея.

# 404
  • Мнения: X
Ужасен ужасон-черна права коса, подстригана на френска черта; дребна ,с малки очи.Носи очила, но не от онези с роговите рамки, а с правоъгълни метални рамки, които й придават едновременно начетен и перверзен вид.Права пола, риза с маншети, небрежно подвити; обувки с нисък  широк ток.Винаги с книга в ръка.Самоотвержена и жертвоготовна.Еманципация ли?!Тя е измислена от жени, които наистина няма на кого да се опрат.Интелектуалка ,която задължително веднъж в седмицата посещава театър, опера или балетна постановка.Когато се ядоса очичките й святкат и ако е възможно с поглед би те убила.Но няма да крещи и да вдига скандали.Ще ти извади душата с памук.

Общи условия

Активация на акаунт