Монтана-Есенно засмяна!

  • 10 666
  • 324
  •   1
Отговори
# 15
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Аз съм болна-имам ужасна хрема и кашлям.Добре че поне на дечица им няма нищо.Петя, имам едно предложение-вместо възрастта на децата да се пише кога са родена и така всеки ще се ориентира кое дете на колко години е.Примерно Оги е вече на 5г,ама в списъка е със възрастта,която съм дала,когато съм ви открила.А да не говорим,че Цецко на мама Ири скоро направи 2г.,а тук пише че е на 1г и 3м.Така че които искат да ти дадат рожденните дати ,за да редактираш,а другите ги остави така. Оги е роден на 14.10.2002г. а Светли на 14.03.2006г

# 16
  • у дома
  • Мнения: 7 141
А,и Петя-снимките на Монтана в началото са супер!Ако имаш и от Монтанезиума сложи...

# 17
  • Мнения: 42
Здравейте и моят Ангел е по-голям от това което е показано в началото .Той е роден на 07.03 2006 г..И аз мисля че така с датите май е по- добре.
На  моето дете вече нищо му няма и е на ясла а пък аз на стаж,а уча и вкъщи допълнително и вечер си лягам с детето към 9.30 направо гроги.

# 18
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Хей, ioni79,наште деца са връстници-Ангел е само една седмица по-голям от малкия ми син.Ти кога го пусна на ясла?Аз обмислям варианта,още повече че тук има места и не е проблем.Ама големия ми син съм си го гледала до 3г и почна направо на ДГ и ми е жал да пускам толкова рано малкия.Ама пък той за разлика от батко си е доста бесен и вечер и аз съм гроги от умора.А и другата есен ще ми го вземат направо на детска ,нищо че ще е на 2г и 6-7 м.Такаче засега още се чудя...

# 19
  • Мнения: 42
Svetlaem пуснах го на 03.09 и съм много доволна от персонала на яслата и от промяната на детето.Единственото което не ми харесва е това че някой родители си водят децата болни и суполиви и лелите нищо не могат да им кажат. И благодарение на това моето дете се разболя преди 15-на дни та си поседя вкъщи малко и сега наново плаче малко.Но пък вечер не иска да си тръгва.

# 20
Петя знам че на бьлгарски трябва Sad
не сьм имала инсталиран  Cry
не се караи  само Hug

# 21
  • Мнения: 189
Привет и от мен!Отдавна не съм се включвала.И Антон вече не е на 1м. Simple SmileРоден е на 17.01.2007г.Vikem как сте вие?Не съм те мяркала скоро в Монтана?На колко стана малкия?

# 22
  • у дома
  • Мнения: 7 141
ioni79,психически се подготви,че и в градините е така.Големият ми син нарочно го пуснах чак на градина,а и имах възможност да си го гледам,ама не искам да се сещам какво беше първата година-три дена ходи,после десет сме си в къщи.Така и не можах да обясня на някой хора ,че ако има едно дете с хрема или кашлица в групата мойто на другия ден е на антибиотик.По-точно разбираха ме хората,съчувстваха ми,но ми обясняват че работят в честни фирми и личната за една хрема не им дава болничен и това е.Миналата година беше втора група и нещата се нормализираха -даже имаме месеци,в които сме плащали пълната такса,тоест не е отсъствал.Ама и аз се вслушах в съветите на учителките и започнах да го обличам с тънки блузи и отгоре памучно елече-като в повечето случай и елечето е свалено като си го взимам.Сега засега малкия не ми се пуска,защото не е пил изобщо антибиотик,а сега е време на болестите.Чудех се за напролет,ама ако го пусна април-при нас яслите и градините от юни са сборни и аз спирам и големия тогава,а наесен ще ми го вземат направо в детската градина.

# 23
  • Мнения: 189
Svetlaem, за Монтана ли става въпрос?Тoлкова ли е трагично положението?

# 24
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Аха за Монтана става въпрос.Ама не мисля ,че в другите градове е по- различно.Ама всичко си зависи и явно до дете.На Оги в групата има деца,които почти не отсъстват.Явно не са толкова податливи на вируси-не знам.

# 25
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Момичета напълно съм съгласна със вас.Ще променя възрастта със рождените дати на децата така и според мен е по добре.Кажете искате ли да подредя рождените дати на дежата по месеците на годината или по години или да си одтанат както са сега първо момичетат после момчетатаСнимка на монтето имам и ще сложа заедно с останалите промени.haze наистина не си влизала от много време.Добре дошла.vikem не съм искала да се карам мислех че не знаеш.Напиши  ми  и ти рождената дата на Радослав.Ако искате още нещо да променя ще го направя.Ние сме добре Криси ми е малко хремава но това защото всяка сутрин като я водя на  ясла срещаме различни деца от нейната група и те кашлят доста силно,за това започнах да и давам имуностимолиращи капки.

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 20:15 от pеtia

# 26
ПРИВЕТ ОТ НАС Laughing
пЕТЯ ЗНАЕХ МИЛА НООООО..................................
HASE НЕ САМ СИ ИДВАЛА СКОРО Sad Sad Sad
НО МОЖЕ ДА ПЬТУВАМ ДР.СЕДМИЦА
ЛЕКА ВЕЧЕР Hug

# 27
ЗАБРАВИХ........................ ooooh!
РАДИ е на 4 месеца.
Роден на 01.07.2007

# 28
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Петя,и без това сме те хванали за "канарче" и те тормозим така че ти прецени как ти е на теб удобно и ти харесва и така го направи с рожденните дни.Даже предлагам да пратиш лични съобщения и който иска да те уведоми,за да го промениш.

# 29
  • у дома
  • Мнения: 7 141
А и Ралица днес не е влизала,а тя обикновено е от по -активните...Да не би вече да е родила?

Общи условия

Активация на акаунт