Още сме финни мадами, но ще бъдем юнски мами!

  • 13 349
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Здравейте, бъдещи мамчета! Така и не се престраших да се включа в първата тема, първо чаках да си видим сърчицето. Снощи ходих на доктор, но се видя само плоден сак-7мм и жълто тяло, още било рано. Докторката каза „Мисля, че всичко ще бъде наред”, и така оптистично настроена реших най-после да се включа във вашия/нашия отбор.
Нека се представя: Даниела, на 30 години, живот и здраве това ще бъде второто ни детенце. Не казвам втора бременност, защото преди да се роди синът ни имах два спонтанни аборта. Поради тази причина съм така притеснена, и отлагах досега включването си. Терминат ми е 19.06.
Желая на всички бъдещи мами/вкл. и на себе си/ лека и безпроблемна бременност.

# 16
  • Мнения: 36
Страхотна е станала новата тема!
Браво!
По отношение на гаденето - аз си взех ментови бонбони (едни много ситни) и ги смуча по цял ден. Иначе е ужасно.
В събота съм на лекар за сърдечен ритъм и т.н. Стискайте палци всичко да е наред!!!
Дайте идея за лекар...

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 11:21 от jasena

# 17
  • Мнения: 533
ЗДравейте момичета  Hug
Поздравление за свежото заглавие   bouquet
Добре дошла на samimami,  Hug двете сме на един термин  Wink
Аз днес такъв апетит имам, че не знам до кога ще остана финна  Mr. Green По принцип внимавам какво ям, но днес имах много работа и се оставих зверски да огладнея и какво ли не ометох  Embarassed
Радвам се, че за сега не ми се гади, но така ми се спи, кажете моля ви как се справяте с това  newsm78. В къщи ако съм, ще си полегна, но на работа някак не върви, а и шефа е на съседното бюро  ooooh!

# 18
  • Мнения: 36
Май не се справям още с цитатите. Как избирате кой текст и после?
Това е от Veniti
Цитат
Радвам се, че за сега не ми се гади, но така ми се спи, кажете моля ви как се справяте с това . В къщи ако съм, ще си полегна, но на работа някак не върви, а и шефа е на съседното бюро.
Както и да е. Ще се науча. И аз имам същия проблем и на мен ми се доспива някъде към 2-3 часа и какво да правя? Чудя се как да се разсеям

# 19
  • по света
  • Мнения: 1 587
Страхотна е станала новата тема!
Браво!
По отношение на гаденето - аз си взех ментови бонбони (едни много ситни) и ги смуча по цял ден. Иначе е ужасно.
В събота съм на лекар за сърдечен ритъм и т.н. Стискайте палци всичко да е наред!!!
Дайте идея за лекар...
И аз бях така до скоро постоянно с нещо ментово в устата и в комбинация с ледена вода.Добре обаче че ми премина бързо гаденето, защото се оказа че сега ми се гади от ментови неща или ми напомнят неприятно за онова тежко гадене.

# 20
  • Мнения: 80
И аз да се запиша. Браво за новата темичка.    bouquet           

# 21
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 420
и аз само запис. Другата седмица съм на преглед. Много кисела съм станали Sad

# 22
  • Мнения: 208
Здравейте момичета   Hug
честита ни нова хубава темичка  bouquet  bouquet
Съжалявам че не съм писала отдавна но  ви чета с интерес PeaceЧестита бременност на всички момичета Hugще се убедите че няма по хубаво нещо от това да усещаш как в теб живее малко човече Peace
При мен нещата не бяха много приятни тези седмици Sadгадене,болки в стомаха,главоболие и безапетитие,направо ужас Cry не е като с първата ми бременност ( май много писах Mr. Green  Hug Hug

# 23
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте и от мен!

Добре дошла Samimami  Heart Eyes! Ако знаеш как ти се радвам  Heart Eyes! Ама си мълчиш в другия форум  Wink!

Мен днес ме боли кръста ниско долу, корем и много ми се гади пак  Rolling Eyes! Ох, май не спирам да се оплаквам ама ми е гадно, а още повече ме е страх  Blush!

# 24
  • Мнения: 17
Здравейте, нови майчета!  Hug  bouquet
Лека и хубава бременност на всички ни!  newsm17 newsm10

Момичета, моля ви да ме ориентирате вярно ли е, че повечето болници завеждат бременните с картон чак когато са вече в 3-ти месец? Тоест - вярно ли е, че ако сега имам дадено направление от личния ми лекар за следене на бременността и завеждане с картон, то те няма да искат да го направят, защото е рано?  Shocked Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 5 713
Да, при мен така беше- в 3-ти месец.

# 26
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Не, не е вярно! Аз се регистрирах и даже ми взеха кръв за изследвания!

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Момичета, моля ви да ме ориентирате вярно ли е, че повечето болници завеждат бременните с картон чак когато са вече в 3-ти месец? Тоест - вярно ли е, че ако сега имам дадено направление от личния ми лекар за следене на бременността и завеждане с картон, то те няма да искат да го направят, защото е рано?  Shocked Rolling Eyes
Моята докторка реши, че ще ми заведе картона при следващия преглед, когато чуем сърдечна дейност  Praynig т.е. около 7-8 седмица. Явно всичко е индивидуално. Peace

Добре дошла Samimami  Heart Eyes! Ако знаеш как ти се радвам  Heart Eyes! Ама си мълчиш в другия форум  Wink!
Просто си мислех , че вече сте ме забравили, защото отдавна не бях писала.   Blush Сега чакам Верича със списъка и ще я помоля да ме премести в горната част.   bouquet Ама и още малко се притеснявам, със голям страх вчера побликувах поста си.

# 28
  • Мнения: 339
Момичета, как се справяте със запека Embarassed? На мен лекарката ми каза да не пия никакви разхлабителни - нито сена, нито зелен чай, защото било опасно. За краен случай ми изписа Лактулоза МУР ( или поне така го чета на рецептата). Не ми се иска да вкарвам химия в организма, но вече ще гръмна. Имате ли някаква идея?

# 29
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 420
Момичета, как се справяте със запека Embarassed? На мен лекарката ми каза да не пия никакви разхлабителни - нито сена, нито зелен чай, защото било опасно. За краен случай ми изписа Лактулоза МУР ( или поне така го чета на рецептата). Не ми се иска да вкарвам химия в организма, но вече ще гръмна. Имате ли някаква идея?

от плодовете крушата и кивито много помагат /поне при дъщеря ми/ и другото е движението, да ходиш пеш колкото се може повече. От храните овесените ядки действат разхлабително, сусама също.

Общи условия

Активация на акаунт