Тема за имуностимулаторите за деца

  • 10 643
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора - на баира
  • Мнения: 77
Давала съм на дъщеря ми For Kids, Imunobor Kids и Esberitox - за тези поне се сещам, но когато ги е приемала, а и след това - също е боледувала - ангини и дори пневмония Cry. Сега и давам Бронховаксом-по препоръка на личната и лекарка, та да видим как ще и се отрази...
A от витаминните сиропи съм най-доволна от действието на Апетон. И сутрин на гладно и давам 1 с. л. мед и лимон (разбъркала съм в едно бурканче 3 с.л. мед и сока от половин лимон - една лекарка го е казала на кумата ми).

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да споделя и още нещо. Миналата седмица купих имунно-укрепващ чай от билкова аптека. Съдържа -елеутерокок, ехинацея,шипка, бъзак,кръвен здравец. Мисля да правя и по едно чайче на ден.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дени, това за меда с лимона е много полезно. Аз към меда и лимона слагам и орехи като имам.

# 18
  • Мнения: 4 371
Знам, че има много очаровани от АД Ликуида. Аз не съм, както казах. Споделих с една позната това ми мнение, тя каза, че сама съм си виновна, тъй като не съм го държала в хладилник. Дали е била права?

Дени, това за меда с лимона е много полезно. Аз към меда и лимона слагам и орехи като имам.
Бях направила на детето минлата година, хич не го харесваше. Но за сметка на това си хапва често мед.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ох, това е проблем, не всяко дете харесва тези полезни бъркочи наистина. Опитай само лимон с мед и орехчета отделно.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
По принцип съм скептично настроена към добавките, но откакто Калина тръгна на градина, за 1 месец вече трети път е болна. Затова в момента й давам Саностол и Есберитокс.

# 21
  • Мнения: 1 425
Големият ми син много боледуваше като по-малък, почти всеки месец, бях се видяла в чудо. Като дойдохме в Швейцария, аз веднага отидох до аптеката да купя някакви витамини, а от там ми препоръчаха това http://www.wander.ch/jemaltdetail?prodId=305. Георги го пие сутрин, заедно със закуската. Незнам дали това му подейства или смяна на климата и условията на живот, но факт е, че почти не боледува.
На малкия също започнах да давам от скоро.

# 22
  • Мнения: 918
Пие саностол, доволна съм, повече от Киди-то и ликуида. Сега ми препоръчаха Изопринозин, не съм му давала още. Някой ако има впечатление да каже Peace

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Давам съм ФорКидс, в момента е в почивка. За целия зимен сезон- Колактив и Зелена Енергия. Не мога да споделя впечатления, тъй като и трите ги давам отскоро.

# 24
  • Мнения: 3 410
Редувам алое, пчелен прашец и прополис, а при нужда използвам ехинацея за няколко дни - и това вече години, през което време не сме ходили нито веднъж на лекар. Така че нямам причина да не съм доволна и щастлива от този факт. Peace

# 25
  • Мнения: 918
Есберитокса и изобщо всички препарати с ехинацея, са най-ефективни, ако се съ§етаят с прополис и вит.С

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Прополис на таблетки ли?

# 27
  • Мнения: 3 410
Прополис на таблетки ли?
Според мен за деца е по добре на таблетки, отколкото спиртен разтвор.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Благодаря. Аз със спиртен разтвор съм оправяла на дъщеря ми гърлото. Правеше гаргара.

# 29
  • Мнения: 3 410
За гаргара може  Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт