Да ви се оплача какъв кошмар изживях днес!

  • 4 986
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Бъхи, изживяла си един кошмар в рамките на 3 часа... Добре, че не се е усложнило положението! За съжаление това , което ти се е случило се случва всеки ден на някоя майка и на никой от докторите не му мигва окото. #2gunfire

# 16
  • Мнения: 266
и аз знам че в исул се ходи за уши и очи
в пирогов- всякакви други травми

Това би трябвало да го знаят и в поликлиниката,а ме пратиха в Пирогов. Twisted EvilИли за да се оттървът по-бързо  от ревящо дете..... Close

# 17
  • Мнения: 1 062
"Пирогов" НЕ е Национален институт, а Многопрофилна болница мноого отдавна. И наистина в поликлиниката е трябвало да я насочат.  А въпроса за информацията го задай на Гайдарски, може да намери време да ти отговори, ако не е зает с частния си бизнес Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 506
Многопрофилна болница за активно лечение и СПЕШНА МЕДИЦИНА. Но все тая. Известна е като мястото, където човек отива в случай на спешност. Не е редно да се разтакават така майката и детето, просто (с малки изключения) лекарите вече не са лекари Close И политиката тук няма нищо общо. Става дума за процедура, която трае минути, и която трябва да се извърши максимално бързо. Останалото (Гайдарски, поликлиниката, трябвало, можело и т.н.) са общи приказки да си подгряваме клавиатурите.

# 19
  • Мнения: 1 062
Не съвсем. Защо мислиш има различни специалности и защо са ги пратили на УНГ? Ти би ли се съгласила УНГ да ти оперира апандисита примерно? Разбирам че си афектирана, не защитавам никого, ама хайде да се мисли малко логично.

# 20
  • Мнения: 3 506
Много логично си мисля аз. И все си мисля, че ваденето на чуждо тяло от носа не е равносилно на операция. Виж, ако и беше влязло в дроба, тогава щяха да я върнат в "Пирогов" сигурно, и вече щеше да е "за тях"...

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Ужас  ooooh!
Добре, че детето е добре и не е станало по-лошо... Hug

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 #Crazy #Crazy #Crazy #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 23
  • Мнения: 524
Не знам до кога ще ни разиграват по този начин, сякаш си носим куклите да ни ги шият, та си позволяват да препращат. Като си спомня, как една нощ обикаляхме болниците с 5 месечното ни дете и на колко глупости се наслушахме. Не знам в каква държава живеем, направо безхаберие навсякъде, сякаш не става въпрос за човешки живот.

# 24
  • Мнения: 3 116
За пореден път съм изумена от нашето здравеопазване и когато след година се опитат да ми вдигнат здравната вноска ще изляза да стачкувам  #Cussing out #Cussing out #Cussing out За бакшишите, не ми се говори  #Crazy

Бъхи, хубаво е че всичко е завършило добре и че на детенцето му няма нищо  Heart Eyes Дано да му е за урок и да не повтаря  ooooh!

От това аз си научих урока, вече никакъв Пирогов, само Токуда !

# 25
  • Мнения: 268
Не съвсем. Защо мислиш има различни специалности и защо са ги пратили на УНГ? Ти би ли се съгласила УНГ да ти оперира апандисита примерно? Разбирам че си афектирана, не защитавам никого, ама хайде да се мисли малко логично.
   ПО ТАЗИ ЛОГИКА  GP-тата  са ИЗЛИШНИ Wink

# 26
  • Мнения: 100
Съжалявам за това,което ви се е случило.Но вина имат лекарите от поликлиниката,защото не са ви насочили към точното място.Това е само ИСУЛ.Там са специализирани УНГ и очни болести.Все пак за да се извади това топче се изисква намеса на УНГ и специална апаратура.В Пирогов има детски хирург,травматолог и неврохирург.И трите вида специалисти не са в компетенцията по твоя случай.Така,че правилно са те насочили към ИСУЛ.

# 27
  • Мнения: 502
 #Crazy #Crazy #Crazy  не мога да повярвам....

Ама като знам къде живееме #2gunfire

Добре,че всичко е наред с детенцето.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 783
Тия в Поликлиниката просто не има е стискало да извадят топчето от нослето, но поне можеха провилно да те упътят към ИСУЛ. Тия в Пирогов не им е стискало да извадят топчето от нослето на детето, пък и защо като има кой да го свърши. Много често ми се е случва да се срамувам от такива случки.... Embarassed
Преди няколко дни в една суперелитна болница няколко асистенти, доценти и прочие не искаха да извадят кърлеж от крака на един мъж и го пратиха на собствен ход в Пирогов да му го вадят. Аз им казвам, че мога , а те "не да ходи в Пирогов". Да ама човека едвам се движи и ми казва - Сам ще си го извадя. И реших, че по- добре да рискувам да ми се скарат, отколкото той да направи нещо не както трябва. Та го извадих аз, през главата на всичките ми супервайзъри и им го занесох да го видят. За срамотите станахме....
Сори за офф-а

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 23:25 от Im_im

# 29
  • Мнения: 404
Още от поликлиниката е трябвало да те насочат към Исул, там е спешната УНГ клиника и лекарите го знаят... Добре, че всичко се е разминало и е завършило благополучно.
Аз изживях същото миналата година,но в носа на малката ми дъщеря се намираше силиконова малка обувка от кукла.Като видях какво е направила веднага я грабнах и отидох в поликлиниката.Там докторката УНГ уж се опитваше да я извади, та така я напъха още по навътре.И така тя ме изпрати в Исул.Там веднага ни приеха в спешния кабинет.Извадиха обувчицата за около 30 мин. и бяха много любезни.
Много съжалявам ,че е трябвало да преживееш този ужас.Наистина те разбирам и зная какво си преживяла,и все пак най-хубавото, е че всичко е минало с успешен край.

Общи условия

Активация на акаунт