Фонд '' и аз съм човек''

  • 1 337
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 494
  Изобщо не знам с колко точно пари разполага мъжът ми и,честно казано,ми е все едно.Когато му поискам и колкото му поискам ,ми дава.Дава ми и без да му искам-да си имам.Никога не ме пита аз колко имам,а дали имам достатъчно.Не съм имала нужда от таен фонд.Заделяла съм пари,разбира се,но не и тайно.Всичко това няма нищо общо със самочувствието ми и това дали се имам и аз "за човек " или не.

# 16
  • Мнения: 8 999
Това е абсурд! Все едно да имам тайна връзка. Парите са ни общи, и двамата сме достатъчно разумни, за да си даваме сметка дали в даден момент можем да си позволим разход за тази или онази глезотия. А и обикновено се глезим заедно.

# 17
  • Мнения: 6 623
Ами няма нужда да крия от мъжа си за какво харча парите си .

# 18
  • космополитно
  • Мнения: 941
Обяснете ми, или поне кажете имате ли си скътани кесии в пазвите, за да се запася и аз. Mr. Green

П.С. Аз нямам такъв фонд и не го намирах за необходим ..до днес.


Аз винаги съм си имала собствен фонд настрана!
 Наистина ми е давал сигурност и достойнството да се справям в ситуации на изчерпен бюджет без да взимам заеми!

Както забелязвате говоря в минало време! Само поради факта, че не мога вече да заделям пари-свършват преди това! Но иначе пак съм си привърженик на идеята-известно количество пари настрана за инциденти ситуации, в които финансовите средства се явяват потребност!...

# 19
  • Мнения: 6 164
На нас ни се изчерпват до дупка, и да искаме, няма как да си заделяме. А и засега не съм видяла такава необходимост. С напредването на годините брачен живот, може и да се зароди тази потребност, знам ли...

# 20
  • Мнения: 4 916
Моят изобщо не се интересува за какво харча пари   Tired така че чисто технически всичките ми пари за този фонд.

Общи условия

Активация на акаунт