Желаете ли да участвате в "Часът на мама"

  • 5 562
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 091
Благодаря на всички!
Янтре, Амалия е рижа - правилно си забелязала... Дано да й остане такъв цвета на косата...

Хапке, сгодена е Амалия, ама не се знае Wink може да е любовчийка, дребосъчкова Joy

# 61
  • Мнения: 313
Shatstliva sum, che se e haresalo predavaneto. Az ne uspiah da go gledam (ne sum v BG), no shtom vie ste go haresali, znachi si e zaslujavalo. Razbira se mi se iskashe da kaja poveche neshta, no koj te pita  Laughing Blagodaria na vsichki za polojitelnite otzivi  Hug   sorry, no niamam kirilitsa

# 62
  • Мнения: 3 091
Сладкишче, поздрави на младежите! чудесни бяха! и малкия, и големия   bouquet

# 63
  • Мнения: 3 718
Много бяхте хубави, току що го гледах предаването. Само дето водещите са .... уф много са стериотипни и с тия тъпи изказвания... трудно било да се кърмииии, един месец малко ли еее, ма то не ти ли бърка в деколтетооо... малко ми скърцат.
Може би трябва да пуснат тема за информирания избор. Инелигентната майка вече проучва и чете много преди да реши как да гледа детето си.

# 64
  • Мнения: 1 503
Инелигентната майка вече проучва и чете много преди да реши как да гледа детето си.
Peace

# 65
  • Мнения: 313
Сладкишче, поздрави на младежите! чудесни бяха! и малкия, и големия   bouquet

Blagodaria  Blush

# 66
  • Мнения: 532
Моля, откъде можем да гледаме предаването, моля, моля, моля  Praynig

# 67
  • София
  • Мнения: 4 910
Моля, откъде можем да гледаме предаването, моля, моля, моля  Praynig

http://www.neterra.tv/bg/
Може оттам да гледаш и старите предавания, даже е по-готино, защото можеш да превърташ рекламите  Wink .

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
И аз гледах вчерашното предаване, хареса ми, макар, че мисля, че имаше още неща за казване специално относно кърменето. Опитах се да позная някои от вас, но май само Бу съм оцелила  Grinning
С удоволствие бих участвала, за съжаление не съм от София  - та за сега ще отложа тези си намерения......

# 69
  • Мнения: 2 614
Току що гледах предаването в нетерра, разбира се  Mr. Green Момичета бяхте страхотни!
За водещите, Боги чак ме разочарова, такъв фен съм на Стартер по БГ радио, а за Ива.... Crazy то бива дезинформиран човек, ама....това....

Ламичке, малката Ламя, дето се ширеше във вашата утроба е станала страхотен бонбон, ама за свекърва не мога да кандидатствам все още  Mr. Green Hug Heart Eyes А ти въобще не си толкова чак огромна, не говори така!
Бу,  Heart Eyes Hug Много сте Убава, уважаема госпожице, Мая е пораснала много-много чакаме ви на 17-ти
Сладкиш, страхотни млади господа, поздравления!   bouquet

# 70
  • Мнения: 2 652
Какво са казали за проходилките, че аз го хванах към края, а нямам време да го гледам. И мен ме подразниха водещите, ама хайде - ще се изкажа в другата тема.

# 71
  • Мнения: 832
Добре е все пак че започват да се говорят по тези въпроси...

# 72
  • Мнения: 3 091
Правда, благодаря ти!

Гостуваше ортопед и Бу го попита за проходилките, но противно на повечето неща, които чувам или съм чела, този лекар не каза, че има някакъв проблем за крачетата на детето и спокойто може да се използва проходилка... Преди това говореше за обувчиците при прохождане.

# 73
  • Мнения: 2 757
Гледах ви, много сте сладки всички.   bouquet

# 74
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Някой да има инфо какви ще са темите днес newsm78

Общи условия

Активация на акаунт