Желаете ли да участвате в "Часът на мама"

  • 5 549
  • 118
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 401
Някои от темите за тази седмица са посочени в първия ми постинг. Ще говоря утре с режисьорката и ако се съгласи, ще ги публикувам редовно!   bouquet

# 76
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мерси много pearly , ще сме ти брагодарни  bouquet

# 77
  • Мнения: 195
И от мен много поздрави.
Специално си го пуснах в нета за да видя Мис Бу защото тя страшно много ми помогна за да кърмя второто си дете все още успешно. Добрия човек е надарен от природата и с физическа красота.
Благодаря Мис Бу че те има и ентусиасти като мен могат да осъществят мечтата си да дадат на детето си най-доброто което заслужава.

За водещите коментара е излишен да се надяваме че за в бъдеще ще се информират по-добре и ще бъдат по-полезни на нас майките.

Мисля че ако повече майки от форума участват в това предаване то наистина може да стане интересно и полезно за нас.

# 78
  • Мнения: 5 401
... Мисля че ако повече майки от форума участват в това предаване то наистина може да стане интересно и полезно за нас.

Това е една от причините, заради които се съгласих да потърся контакти на майки и да пусна тази тема, като повече се надявам чрез участието на кърмещи мами да се "заразят" бременлийките и новите, още неопитни момичета.   bouquet

Продължавам да ви очаквам на ЛС!   bouquet

# 79
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пък и рейтинга ще му вдигнем по този начин със сигурност Wink

# 80
  • Мнения: 5 401
Пък и рейтинга ще му вдигнем по този начин със сигурност Wink

Е, така е, но както писах в началото на темата - нямам абсолютно никакъв личен интерес и изгода, просто добра воля.  Peace

И в днешното предаване стана въпрос за кърмене.. и то по време на шофиране!  #Crazy Това не одобрявам, заради сигурността на бебето. Макар в задръстване скоростта да е ниска, какво ще стане, ако отзад лееееекинко те побуднат...

# 81
  • Мнения: 3 718
Стана въпрос и за раждане и пак излезе, че ако тръгнеш да раждаш без да си глътнал вълшебното прахче, очакват те световните ужасий и кошмарища. Пък то не е баш така.
Може би не е лоша идея да се направи предаване за майките, които са захранили педагогически децата си. Аз не съм баш от тях де, ама ме провокира въпроса на едната водеща, как се тръгва на път с кутии, мерителни лъжички и бурканчета. Хубаво е по пресните майки да знаят, че има и друг, по лесен и естествен начин да бъде въведена твърдата храна. А и този принцип на хранене май помага при злоядство  Wink

# 82
  • Мнения: 3 926
Аз съм кърмила по време на шофиране. Докато самата аз шофирах Mr. Green Иначе рискувах Сияната да посинее от рев. А тя често, често се захласваше при плач Confused
Та един ден ми се наложи.
А като бях отзад при нея в столчето я кърмех без да я вадя Wink Страшни упражнения правех, но се получаваше Grinning

# 83
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз съм кърмила по време на шофиране.
Трудно ли е, аз за това не съм се сещала досега Joy

# 84
  • Мнения: 1 924
Стана въпрос и за раждане и пак излезе, че ако тръгнеш да раждаш без да си глътнал вълшебното прахче, очакват те световните ужасий и кошмарища. Пък то не е баш така.
Може би не е лоша идея да се направи предаване за майките, които са захранили педагогически децата си. Аз не съм баш от тях де, ама ме провокира въпроса на едната водеща, как се тръгва на път с кутии, мерителни лъжички и бурканчета. Хубаво е по пресните майки да знаят, че има и друг, по лесен и естествен начин да бъде въведена твърдата храна. А и този принцип на хранене май помага при злоядство  Wink

НАИСТИНА е много добре да се говори за алтернативата на пюренцата,защото маса майки понятие си нямат,че има и друг начин,при това доста по-лесен(според мен).

# 85
  • Мнения: 3 926
Не е трудно. Подпирам я на лявата ръка, а с лявото коляно и до колкото мога са лявата ръка придържам волана. С дясната сменям скорости и поприкрепям волана... и така. При това съм се справила на едно от най-оживените кръстовища в София. В състедните коли имаше удивени мутри Laughing Още ми е смешно като си спомня, ама да са те на мое място да ги видя какво ще правят Crossing Arms Wink
Като цяло нали знаеш - неволята учи Wink След като ми е припадала в ръцете от захласване... мога да кажа, че и на челна стойка ще кърмя, стига да не се стига до това в колата Confused

# 86
  • Мнения: 532
Ваййййй Асето, голяма работа си  ooooh! Mr. Green Heart Eyes

От тебИ какво можем още да очакваме, какви кърмачески геройства, веднага си признавай  Party


(Другия път щА глобим 500 евро за шофиране в кърмебебещо състояние  hahaha Joy)

# 87
  • Мнения: 131
Комплименти и от мен   bouquet
И аз съм сред благодарните на Мис Бу и голяма част от форумлийките, благодарение на които си кърмя дзверчето  Hug
Страшно съм очарована и от външния вид и от нивото на изказ и разсъждение (за разлика от водещите #Cussing out)!!!
Гордея се с вас  Peace
Надявам се все по-често да ви канят (и в др. предавания, където да ви дават маааалко повече думата)!

# 88
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Другия път щА глобим 500 евро за шофиране в кърмебебещо състояние  hahaha Joy
това ме разглоби от смях hahaha Joy Joy Joy

# 89
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
А като бях отзад при нея в столчето я кърмех без да я вадя Wink Страшни упражнения правех, но се получаваше Grinning
Така и аз кърмех, и то дълго време. Баща й или баба й карат, аз отзад се разтягам на ластик, за да я накърмя, без да я откопчавам от стола Simple Smile
Но по време на шофиране (т.е. аз ако карам) - не бих, никога. Бих отбила ако ще да е на най-неудобното и забранено място.

Общи условия

Активация на акаунт