ЩЕ СЕ ГРЪМНА!!!!!

  • 7 749
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
tai Права си, така е. Аз не бързам да се радвам, нищо не се знае още... Няма гаранция....

Мен просто ме изумиха всичте ми резултати - графиката, тестовете за ову и накрая тези тестове. Направо е нелогично всичко заедно. Затова пуснах темата, ако има някой с подобна случка да пише.
Дано има грешка във всичко друго, но не и в двете черти.
Започнах да се смахвам вече.  #Crazy

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Миличка,успокой се.Изчакай си закъснението и си направи тест,а аз ти пожелавам да е EFP

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Аз съм жив пример за +++++- цикъл Cry Не бързай, на верния тест е търпението.
Успех след седмица да е  EFP

# 18
  • Мнения: 2 723
Няма начин тест да отчете бременност при липса на такава.
Тестовете реагират на наличието на човешки хормони.
Може да си забременяла по-рано.
Аз сега с второто забременях в първия ден след цикъла и имах положителен тест няколко дни преди закъснението.

Стискам палци даимаш повод за радост

# 19
  • Мнения: 2 171
Няма начин тест да отчете бременност при липса на такава.
Тестовете реагират на наличието на човешки хормони.

Стискам палци даимаш повод за радост

Така е Peace. Но все пак се случва много често оплодената яйцеклетка да не се имплантира добре и да бъде изхвърлена с цикъла. Много жени забременяват и помятат преди дори да са разбрали, че са бременни, защото бременността си отива с цикъла или след няколко дни закъснение. Затова и момичетата са писали, че е рано за "верен тест". Просто ако се случи това, после е много, много неприятно (говоря от опит). А Шуър Чек показва бременност след няколкодневно закъснение (не е с много висока чувствителност) и тогава вероятността това да се случи е много по-малка.

Съншайн, пожелавам ти от все сърце да има наистина бременност и съвсем скоро да се похвалиш официално с най-радостната новина Hug. И недей да се гръмваш, а се успокой и гледай доколкото е възможно да се занимаваш с нещо, което да отвлича вниманието ти до датата на цикъла. Какви съвети само давам и аз, все едно не знам колко е трудно Blush.

# 20
  • Мнения: 2 422
sunshine*uk   Ще стискам палци да има бебе newsm10

# 21
  • Мнения: 2 723
Въпросът не е дали ще се изхвърли оплодената яйцеклетка или не.
Бременност има и това е факт.
Оставете я да се зарадва.
То после и до 3 месец има опастност но сме си бременни, нали?

А и на мен точно суър чек ми показа + преди закъснението.

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 10:10 от Никси

# 22
  • Мнения: 481
Въпросът не е дали ще се изхвърли оплодената яйцеклетка или не.
Бременност има и това е факт.
Оставете я да се зарадва.
То после и до 3 месец има опастност не сме си бременни, нали?

А и на мен точно суър чек ми показа + преди закъснението.


А според теб защо един тест се прави СЛЕД закъснение? Не ли защото много жени забременяват, но яйцеклетката не се закрепява и съвсем естествено се изхвърля с мензиса, а те даже не разбират? И не е ли един от важните признаци на бременност самото закъснение? Тези тестове, дето "улавят" по-рано за мен са абсолютно излишни, и създават само буря от емоции. А това до 3-ия месец си е загуба на дете, ако питаш мен, а не незакрепена яйцеклетка. Не съм против да се прави тест ден, до два преди закъснение, ама седмица след евентуално оплождане....за мен няма абсолютно никакъв смисъл.

# 23
  • Мнения: 41
Sunshine.uk  iskreno se nadiavam da si bremenna.Az sa6to kato teb o4akvam da NE mi doide tezi dni-25 den dnes.Ne sam pravila test za6t.ne iskam da se razo4arovam.Prosto naistina se nadiavam da e stanalo za6toto ako ne drugata sedmica 6te si pravia cvetna snimka a dosta me e strax.Taka 4e stiskam ti palci,stiskai i ti.6te 4akame zaedno.A tozi test s tazi 4uvstvitelnost kak se kazva?Az jiveia v Ispania,moje da go imat tuk.

# 24
  • Мнения: 2 309
Честито...
Не гледай тези тъпи графики и се зарадвай на предстоящото събитие!!! Hug

# 25
  • Мнения: 2 723
А според теб защо един тест се прави СЛЕД закъснение? Не ли защото много жени забременяват, но яйцеклетката не се закрепява и съвсем естествено се изхвърля с мензиса, а те даже не разбират?

Виж сега, ако е имало оплождане, даже и да се изхвърли оплодената яйцеклетка, все още има наличие на човешки хормони и теста пак би бил положителен.  Винаги има шанс нещата да се развият по неприятен начин, но засега е бременна и няма нищо по-хубаво от това да се зарадва  bouquet

# 26
  • В събота
  • Мнения: 201
Sunshine.uk, я виж моята графика. Е, не съм мерила температура, ама правих ову тестове (не всички съм отбелязала, че се отчаях), освен това ходих по лекари уж за фоликулометрия и всички ме уверяваха, че нямам овулация, при това не смятаха че е ановулаторен цикъл, а че имам проблем и трябва да се оперирам. Добре че не хукнах веднага да се лекувам!!!! Реших да поизчакам, точно следващата седмица щяхме да ходим на море и реших като се върнем да си направя още изследвания. Е, не ги направих, защото имах положителен тест.
Стискам ти палци!!!!!
 Praynig

# 27
  • Мнения: 36
Благодаря ви за отговорите  Hug
Аз временно нямах нет и затова чак сега се включвам.
При мен незнам какво се случва, след всички тези тестове ми дойде  #Cussing out  2 дни по-рано, интересното тук е, че продължи само един ден, не беше обилно, но си беше цикъл. Днес, 6 дни по-късно имам зацапване. Не съм правила повече тестове, свърших ги и днес чакам да ми доставят още. Сега се чудя дали да го броя това за цикъл при условие, че беше само 1 ден? Вече се смахнах. Има и нещо друго, денят преди да ми кръвне преживяхме много голям стрес и се чудя дали не е от това. Помагайте кой с каквото може.  Praynig

# 28
  • Мнения: 225
В случая може да помогне само лекар.

# 29
  • Мнения: 2 723
Мдам, отивай на лекар и после ела да докладваш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт