Хелуин и юбилеум - тема 50 в ДЕ

  • 15 497
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 138
ми риенски, революция кат революция. нали знаеш, тук те стават предимно с говорене, нема кълцане на глави и подобни хубави мероприятия. естествено за мое няй-голямо разочарование.........вкратце, всичко тръгна от филма за могилино. на теб не ти препоръчвам обаче да го гледаш....протест, после среща в минситерството. после писма с предложения за промени в саконите и системата, сега сме на ниво срещи с членове на европарламента, министър на правосъдието и куп мастити политици. в инициативата участват няколко сдружения, основно ДБМ, а ние осиновителите от подфорума бавно и славно регострираме своя неправителствена организация. аз отделно по работата с регистрацията създавам и фондация за подпомагане на социално слаби деца. почнах да ходя по домове за деца без родителски грижи, което естествено много ми церен върху гемютите, ама какво да се прави, гушакам и бърша сополи наред. много са сладки и мили малките горканчета, ама много малко хора се интересуват от тях лично. та това е. налага се скоро да се тръгва към имачко, че парите за марото свършват и се налага да се поработи малко.........ако те интересува повече, имаме в подфорума на осиновителите работна тема, закована. а в клюто има друга, пак закована за гражданската подкрепа за ничиите деца.

# 271
  • Мнения: 911
Мата, евалла. Дано не те подхване Мистик сега.

# 272
  • Мнения: 7 605
На Мата отдавна й свалям вси4ки Шапки, които имам  bowuu

Моми4ета, най ве4е теzи в Хесен, някоя да има нужда от дивани? Една 2ка и една 3ка.....или ако поzнавате някой който търси, нека се свържете с мен  Peace

# 273
  • Мнения: 1 610
Браво, мата, корава мадама си ти!
Мда, интересно ми стана, ще надникна в закованите теми   Flutter

# 274
  • Мнения: 2 907
Тъй, да напиша докато не съм забравила.
Сердика, на мата не само, че не мога да кажа нещо лошо, а съм и показвала многократно колко много я уважавам. За това, че е човек, който дава душата си за другите. Без да се фука. Без да го повтаря и потретва. И без да прави гол парад във форума и събира пари публично. (но може би това не го знаеш поради факта, че ти си значително нова в тази тема )
Тъй че заядливостта си я вземи за теб и тези, които са ти мили. Мен няма как да ме докоснеш с това. И ти, Бискара, не можеш. Виновна ли ме наричаш за това, че Шеха се оля ли? Хубаво и жалко за теб. Какво ти пречи бе Бискара, можете да си пишете мейлчета и да се опознаете по-добре така. И аз отдавна нямам интерес да пиша в тази тема, но сега ще пиша точно заради вас. Ей тъй да ви радвам. И аз да се радвам. И Бискара, с Лиска ти нямаш нищо общо  Laughing

Биба, кога отивате в Страсбург? Аз мога да ти кажа къде ние паркираме, ама как да ти го обясня...И супер прекарване пожелавам!

О, много се радвам, че Мата се завърна. От месец юли не беше писала! Във всички случаи, много се радвам Wink

# 275
  • Мнения: 3 521
Минавам да махна за добре се завърнала на Матакосмата. Липсваше в темата. Талибанката също. 55

# 276
  • Мнения: 3 423
Ехооо, кво е трито в темата и от кого?
А, видях, моя мисъл е потънала в забрава.
Нищо, че в основата си беше права.
Както и да е. Радвам се, че някой е прочел.

Радвам се и да видя другарката матакосмата!!!

# 277
  • Мнения: 467
здравейте моми4ета! Дано да нямате нищо против от едно ново попълнение Laughing  newsm03 newsm51

# 278
  • Мнения: 911
Пак съм иzпуснала тритото. Но дали е жалко?
Мистик, пиши, раzбира се, нали трябва всякакви хора да има.
Тинаина, добре дошла! Ако намалиш броя на емотиконките, ще се zаяждат по-малко с теб.

# 279
  • Мнения: 1 334

Тъй че заядливостта си я вземи за теб и тези, които са ти мили. Мен няма как да ме докоснеш с това. И ти, Бискара, не можеш. Виновна ли ме наричаш за това, че Шеха се оля ли? Хубаво и жалко за теб. Какво ти пречи бе Бискара, можете да си пишете мейлчета и да се опознаете по-добре така. И аз отдавна нямам интерес да пиша в тази тема, но сега ще пиша точно заради вас. Ей тъй да ви радвам. И аз да се радвам. И Бискара, с Лиска ти нямаш нищо общо  Laughing


Никой не ми е мил, и никого не защитавам. Всеки да се оправя както може. Не те наричам виновна, зададох ти въпрос, ти ми отговори с квалификация. Всеки е виновен за действията си, не знам дали ти си виновна или не? Освен това моят отговор беше на твоя забележка, тоест не съм те предизвикала с нищо. Спорен е въпроса за това кой колко се е олял- защо ми пишеш на мен, напиши на Шехи и си поговорете кой крив кой прав.
Този спор е дразнещо безмислен, особено когато се говори за 3 лице и то не присъства на тази дискусия. Да не кажа че не е възпитано да се прави така, особено когато човека не може да се защити. И това тука не е арена за бойни действия, все пак това е форум за взаимопомощ.

А дали имам общо с  Лиска или не, това го оставям без коментар #Crazy.... Лиска ти отговори на първият  въпрос, а пък аз ти зададох въпрос към следващото изречение.

Не се сърди мистик, и недей да отправяш параграфи така към мен, 1.защото не съм си позволила да се държа грубо никога с тебе и да те обиждам,както ти правиш в момента, 2.защото сама знаеш отговора на въпросите които ми задаваш, и 3. защото истината е винаги по средата и монетата както има ези, така и тура.
Аз повече по тази тема няма да коментирам. Няма смисъл. Чиста загуба на време е.


На всички момичета, Добро утро!

Мата, радвам се да те видя отново, имаш и моята подкрепа за това с което зе занимаваш. Повече такива хора трябва да има.


# 280
  • Мнения: 4 138
тенкю за топлите думи, и вие ми липсвахте девойки. хубаво е да се завърнеш и да те посрещнат.
усещам леко напрежение сред юзърките, тва не е твърде добре, не е по комсомолски някак си. трябва да живеем задружно, както казва крокодилът гена, мой духовен водач.
животът е кратък, донт се занимавайте с дреболии.
триенето на постингите на другарката Лиска считам за загуба.
емотиконки харесвам, обичам шарени неща. както знаем луд на шаренко се радва.
за протокола да докладвам-талибанката ни бие вече, раздава шамари наляво и надясно. време и е да усети що е то цухт унд орднунг.
за пореден и надявам се за последен път планирам пътуването за обетованата земя края на този месец, на талибанова и е време да учи немски. засега говори японски с лек китайски акцент.

на новодошлите привет сред нас, създателите на една малка българия извън нейните граници. с всичките и ценности и негативи.

Последна редакция: сб, 03 ное 2007, 13:34 от matakosmata

# 281
  • Мнения: 11 315
Мата! Hug
Знаеш, че липсваш в нашата дружинка, имаме нужда някой да ни приземява редовно.
Чакам си ЛС, много съм заинтригувана, беше ми ясно, че точно за такава дейност става дума.
Дано намериш време от революции. Ама то си беше крайно време!!!
Успех! Peace

# 282
  • Мнения: 1 768
Охооо,кой се присъединил към темата. Hug
Тинка,привет!И добре дошла!
Къде се губиш?

Сърфи,къде си? Wink
Свърши ни темата. Blush

# 283
  • Мнения: 193
Morgen,

ще се възползвам от това, че темата свършва и ще помоля тук am Rande да не се споменава отново акцията за помощта за децата без родители, за да се изясняват лични отношения между членки на форума ( или такива с бивши членки). За децата си имаме вече отделна тема, разбрахме се. Истината е, че ме боли и ме е срам като чета какво правят мaцките от ДБМ за тези малки нещастни душинки, а ние тук какви дискусии водихме и продължаваме Sad.
Промлемът с Могилино има нужда от гласност, това е ясно, но моля не от този сорт Naughty

Веси кажи нещо весело, да разведриш , че пак взе да загрубява Wink

# 284
  • Мнения: 11 315
Мугел, моля те!  Naughty
Не познаваш Мата, не знаеш изобщо за какво става дума и намесваш съвсем други теми в темата.
Нещата са с по-задна дата, взаимоотношенията ни с нея - също.
Престани да се правиш на миротворец без нужда.

Общи условия

Активация на акаунт