Атодерм или Мустела за суха кожа?

  • 10 216
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 127
Какво да ти кажа за Mustela - от 3 месеца ползвам само продуктите на тази марка-крем за лице, гел-душ, кремовете Stelatopia за суха кожа и т.н, и резултатите са нулеви. Дъщеричката ми пак е със суха кожа ,на места има даже лишеи. Мазах и с ланолинов крем,пак същата работа.Използваме и специално брашно,което се слага във водата при къпане - засега никакъв резултат /него го използвам само от 6 дена/.

Това се отнася обаче за кожата на беба, на вас може тази козметика да ви подейства добре. Иначе има специално кремче на Mustela за лице , казва се Mustela visage.

# 16
ЗА себореини дерматити има крем които се казва STELAKER, а за подсичането и дори при пиодермии (имам в предвид стафилококи и гъбични инфекции е продукта- STELAKTIV...права си че на различни деца има помагат различни кремчета, сега мажа с колд крема на мустела по бузките да не му изпрахват....и сам доволна,просто вапроса беше..дали да се ползва атодерм или мустела...мисля че всеки трябва да получи подробна информация от фармацевтите и от лекарите за козметиката, аз купувам само от аптеки защото знам че мустела е само аптечна марка,а атодерм е и по козметичните центрове...Преди бяхме на бюбхен,но направихме страхотни алергии...от тогава сам на мустела и няма да сменя(това е моя избор

# 17
  • Мнения: 8 585
Един от най-добрите продукти за суха кожа и АД при деца, който може да се намери и в БГ, е "DermAtopia" на фирмата InterMed.

# 18
  • Мнения: 1 645
Един от най-добрите продукти за суха кожа и АД при деца, който може да се намери и в БГ, е "DermAtopia" на фирмата InterMed.

А те дали имат ли кремче за лице,тоест в по малка разфасофка newsm78

# 19
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
На мен ми предстои да купувам нещо за суха кожа и се чудя какво да е.. newsm78 На сина ми му излязоха лишеи на дясното слепоочие, лявата буза и на двете колена. На лицето се зачервяват, на коленете още не..Показах ги на педи-то, тя нищо не препоръча , да съм продължавала да го мажа със зехтин, но те не минават  Twisted Evil. Иначе го къпя с гел-а на Мустела. Та чуденката ми е дали да взема Стелатопия или Стелатрия на Мустела?

# 20
izida/......аз ти препорачвам да вземеш стелатопията..по добра е...по голяма е и е за площи,всъщност ще можеш да хидратираш цялоти и телце,а пък и в самия крем има трите липсващи компонента(съставните липиди на кожата)коите ще възстановят хидролипидния слои и ще възвърнат баланса на кожата,вземи си го от някоя аптека но не от центара защото там са със два-три лева по скъпи,аз го купувам за 23 лева от аптеки в периферията....сега са пуснали страхотен парфюм за бебета със мече..(за мен си взех парфюма,а за бебо-мечето.....

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Първо, много козметики имат продукти за суха кожа...но за бебета има само една козметика която е лечебна и която и педиатъра и д-р Мирчев(дерматолог) ми изписаха на рецепта...това е Мустела.Марката е създадена специално за бебета от лекари и е 50-годишна-френска козметика...Ще ти кажа че по принцип няма марка освен мустела която е за бебета и е парвата марка която има лечебни продукти, това я прави наи-качествената и за сега без конкуренция на пазара. Друго което искам да ти кажа е че Стелатрия(крем за сухи зони по лицето на бебето) и Стелатопия-емулсия за лице и тяло (пак на мустела)сам ги ползвала лично на бебо и имаше уникален ефект.Педиатъра ми е от детска клиника а дерматолога ми е светило в лекарската практика-затова знам 4е те ще ми препорачат наи-доброто.Не случаино МУСТЕЛА  се занимава със наи добрите лекари....така че аз сам за нея, пробвала сам и атодерм и липобаза но ефекта беше само за седмица..после пак....
Успех....

Подкрепям! Мишо е с АД и единствено тази козметика му действа 100% добре!

# 22
  • Мнения: 8 769
Ползвам Мустела за изключително сухата кожа на сина си. Много съм доволна, след като пробвах няколко други кремчета.

Общи условия

Активация на акаунт