Да си развеем сутиените!

  • 3 167
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 328
Кърмачески - в старите не влизам, а и този ми е много удобен.

# 16
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Удобно и секси, вървят ръка за ръка.
Въпрос на стил  Simple Smile
Ей това имам предвид и аз.
Давайте идеи, линкове, снимки!

# 17
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Сутиени задължително с банели. Копринени или памучни. Ако  са с дантела - слагаХ кърмачески подплънки  Wink

Защо с банели?
А подплънки до кога слагаше?
Тъкмо реша, че не тече и е дошло време да ги махна и хооп честито, сдобивам се с изненадващо солидно петно  Laughing Все едно съм в перманентен цикъл на гърдите - малко отмъщение заради дългата липса на другия  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 3 718
А пък на мене като ми писна да се подплътявам с купища материал за да не тека, в един момент започнах да слагам от онези сутиени с лята чашка и банел. Чашката нали е мекичка и попива изтичащото, а и бюста изглежда един...бухнал  Mr. Green
http://bulbel.bg/Product.aspx?product=213  нещо такова

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 10:56 от Шаманката

# 19
  • Мнения: 2 614
Носех кърмачески, но ми писна и го захвърлих! И сега нося нормални с банели (е нормални - размера им е доста над нормалното  Whistling)

Кейси, страхотни сутиени, направо не са истина!  Hug

# 20
  • Мнения: 1 896
Да, и аз мисля, че не може да е секси нещо, което видимо притеснява носещата го. Има и хубави кърмачески сутиени - поне на моите цици изглеждат добре. Освен това са ми ужасно удобни, така или иначе никога не съм носила сутиени с телове или дебели чашки.

# 21
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Аз предпочитам сутиени с банел, с твърда или мека чашка. Сега по-удобни са ми тези с мека ластична чашка - не са кърмачески. При кърмене вадя мат'риала над сутиена, независимо в къщи ли навън ли. Купих си един кърмачески на Триумф, но още като бременна, а сега ми е малък и неудобен. сега не ми се дават пак толкова пари, като не знам до кога ще ми става. Не търся да е секси. То на моите слонски размери нищо няма да стои секси  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 5 401
Много отдавна захвърлих кърмаческия сутиен. Не само че изглеждаше мега бабешки, но и ме запарваше с двойния си плат. Старите сутиени не ми стават за съжаление, затова си накупих три готини парчета от МОЛ-а. Моите предпочитания са с банел, без подплънки и по-отворени, за да се вади лесно млекоцентралата.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Не съм носила кърмачески сутиен. Нося си тези, които си имам. За щастие са с подвижните презрамки и като дойде време за ядене, просто я откачам и действаме. Страшно удобни са ми  Peace

# 24
  • Мнения: 867
Е да, ама джиджи-биджи-тата са все с банели. А те могат да ти докарат запушване. Аз си карах около година с тези безшевните, но пък бюстът ми не е толков аголям. Сега вече си нося нормални секси сутиени, но вече съм в периода на зряла лактация и не ми пречи.

# 25
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Далече съм от мисълта да сложа нещо, което няма да ми е удобно, ще ме стяга, притиска, дразни. И не жалая да съм секси за околните, а целя аз самата да се чувствам добре. Когато една жена се харесва, привлича и околните. Все пак не сме само майки, но и жени. Хубаво е да  не го забравяме и да си доставяме и малки удоволствия, нали?
Ето сутиен, който ми се струва удобен, но и красив - http://www.twinkle.ch/product-foto-popup.php?id=1263&productid=448  Нищо, че е пак кърмачески Wink
Ето още нещо: http://www.twinkle.ch/product-foto-popup.php?id=526&productid=191

# 26
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Аз нося с банели, но пък никога не съм имала препълване, запушване, течове, и бучки. А иначе сега май чашка Е ми е леко малка Grinning

# 27
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Е да, ама джиджи-биджи-тата са все с банели. А те могат да ти докарат запушване. Аз си карах около година с тези безшевните, но пък бюстът ми не е толков аголям. Сега вече си нося нормални секси сутиени, но вече съм в периода на зряла лактация и не ми пречи.
Да, за съжаление. А мен банелите сега ме дразнят, преди не беше така. Бюстът ми е голям и натежал и не става за безшевните, да не говоря за дунапренените там чашки /меки ли са или твърди, обърках ги вече/... Затова търся идеи.
От кога почва тоя период на зряла лактация?

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 12:49 от Buba Mara

# 28
  • Мнения: 2 616
Доста време носех кърмаческите сутиени, просто защото не можех се събра в "нормалните", но вече ми писна (много грозновати и обикновени са ми, и аз искам да се почувствам като мадамка Simple Smile от време на време с нещо по-джиджи-биджи  Heart Eyes) така че отидох купих си два по-изрязани и хубавки сутиена и вече около месец съм си с тях и ми е супер комфортно. Обаче все пак кърмата ми вече се е поотрегулирала, не тека постоянно и не ходя с подплънки, по-нормална е цялата работа Simple Smile

# 29
  • под дъгата
  • Мнения: 630
А пък на мене като ми писна да се подплътявам с купища материал за да не тека, в един момент започнах да слагам от онези сутиени с лята чашка и банел. Чашката нали е мекичка и попива изтичащото, а и бюста изглежда един...бухнал  Mr. Green
http://bulbel.bg/Product.aspx?product=213  нещо такова
Така трябва всеки ден да се пере. И да имаш мимимум два. Като че ли не ме устройва  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт