Не мога да избера м/у тези две колички...

  • 2 176
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 115
Не е така. Аз също не мога да си купя количка за 1000 лв....комбинираната ми беше 230 (много ми беше удобна и на бебо и здравичка, но се преместихме и се наложи да я сменя с лятна, че не можех да катеря стълби с нея.) + 2 летни по 100-120...щото като е евтина се чупи доста по-лесно и бързо Wink
но ако сега трябваше да купувам комбинирана, щях с отделените ми 300-400 лв да си купя някоя "маркова" (че много я непонасям тази дума за това в кавички), употребявана и запазена количка от продавалника, вместо маг, чиполино, хаук или бертони...или от сорта...
Колкото до 3 или 4 колела според мен е въпрос на вкус и навик преди всичко...една хубава количка винаги ще е удобна и лесна за управление независимо на колко колела е....единствено, че по принцип 3колките са малко по-тежки

# 16
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
според мен трябва да прецениш и тези неща - влиза ли в асансьора, влиза ли в багажника на колата, как ще се качваш в автобуса (ако ползваш гр. транспорт). Имам няколко познати, които купиха триколки и се оказа че не влизат в асансьорите им. Та набързичко ги смениха. Иначе аз не съм ползвала тези модели. Бях с подобен на Маг Ингланд, трето ползване - куча марка. Цялата зима изкарах с нея. Много ми беше удобна в калищата и по разбитите ни улици. Бебето беше добре предпадено вътре от студ. Ползвах я 6 месеца. Предпочетох да си купя по хубава лятна количка, която вече ползвам година и половина и не е мръднала.

... иначе триколката ми изглежда много прилична.

# 17
  • София
  • Мнения: 593
Нито една от двете разгледай Продавалника за подобни суми можеш да купиш нещо наистина качествено!

# 18
  • Мнения: 2 908
та...
Колкото до 3 или 4 колела според мен е въпрос на вкус и навик преди всичко...една хубава количка винаги ще е удобна и лесна за управление независимо на колко колела е....единствено, че по принцип 3колките са малко по-тежки

Не си права за това въобще.лошото,е,че авторката специално за това може да направи грешка,каквато аз изпитах наистина,ама не мога да споря.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 115
Drina e  права - много по-умно е да инвестираш повече пари за качествена лятна, отколкото в комбинираната....

# 20
  • Мнения: 2 908
Виж за  това съм абсолютно За Peace
Айде стига съм се месила,че станах като свекърва си Mr. Green

# 21
  • Мнения: 205
Втората

# 22
  • Мнения: 676
Аз не харесвам триколки затова съм за втората.

# 23
  • Мнения: 354
Първата и ние сме с триколка и съм много доволна

# 24
  • Мнения: 5 391
Често тия евтини колички излизат скъпи, защото се чупят и се налага да се купува нова, защото детето още не проходило.
Поне моят опит е такъв.

# 25
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не взимай Hauck-а. Аз съм със същата и по-голямо мъчение не съм си причинявала сама. Не мога да повярвам, че се прецаках толкова. По-тежка и неманеврена количка не знам дали съществува. Нямам нищо против триколките, аз за това и се залепих за нея. С първата ни дъщеря взехме лятна триколка и това беше най-удобното нещо, което съм бутала, но сега......нямат нищо общо.

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 11:57 от Гита Ог

# 26
  • София
  • Мнения: 44 115
та...
Колкото до 3 или 4 колела според мен е въпрос на вкус и навик преди всичко...една хубава количка винаги ще е удобна и лесна за управление независимо на колко колела е....единствено, че по принцип 3колките са малко по-тежки

Не си права за това въобще.лошото,е,че авторката специално за това може да направи грешка,каквато аз изпитах наистина,ама не мога да споря.

аз написах хубава - хаук не мога да ги определя, като хубави колички....

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 551
И двете колички са ни Hauck. Зимната я ползвах и за второто си дете до преди 2- 3 месеца. По-широка и удобна за бебчо количка не съм виждала. На всички им правеше впечатление, че толкова широко се е разположил малчо. Сега ползвам лятната - пак нямам забележки. Никой неможе да познае, че е втора употреба  Simple Smile Супер здрави са, моите само си знаят какво мъкнене са видяли. Точно тази не съм ползвала, но съм с две ръце за марката  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз използвам Mag England и съм много доволна, така че нея ти препоръчвам. Стабилна е, с голям кош за бебето, навсякъде можеш да минеш с нея. Радвам се, че  взех нея, а не някоя с малки колелца.  Не ми е и толкова тежка.Ако трябва пак да избирам, пак нея бих купила, без изобщо да ме интересува дали е старомодна или не. На последно място бих се ръководила от модата при избор на бебешка количка. Hug
Триколки и аз не харесвам и не бих се спряла на такава. Peace

# 29
  • Мнения: 4 428
Не си взимай Хаук  Naughty Някои мами повтарят колко била тежка Принцес. А този Хаук знаете ли колко тежи  ooooh! Поне с 2-3кг отгоре. Имам познати с Хаукове и летни и комбинирани - тежки, не маневрени, скърцащи, абе за мен не са нещо повече от Бертони. Има някои много хубави модели на Хаук, които естествено ги няма в Бг.
От количките на Маг Ингланд, Принцес е може би единствения модел, който си заслужава. За това е и толкова разпространена и за това не й сменят фасона. Не знам какво й е старомодното, най-нормална коричка. Според мен точно този модел триколка и един подобен на Бертони, изглеждат, като някакъв опит да се направи нещо, но не са им стигнали парите. Супер дървени са.
Аз имах Принцес и бях много доволна. Но си имаше минуси, заради които я продадох и за второто просто ще си купя хубава количка, дори втора ръка. Но да ти кажа от евтините колички, сега бих погледнала само Кенгару.

Общи условия

Активация на акаунт