за мамите от Пловдив 10

  • 12 909
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
Здравейте и от мен!!!
Партито в Асеновград мина много успешно, дори надмина очакванията ми!!!!
Беше страхотно!!!
Имаше много радост в очите на децата!!!!
Е,... за съжаление в очичките на някои имаше и сълзички, тъй като не бяха рожденници и нямаха такива подаръци каквито имаше за рожсенниците, но успяхме да ги успокоим!!!

Хиляди благодарности на всички мами, които се включиха в подготовката на Партито!!!
Бъдете живи и здрави!!!

А сега относно новата ни темичка- Да ни е честита ! Надявам се, че ще се справим и с Коледния Базара!!!
Но би било добре да определим една дата за СРЕЩА, на която да си определим задачките!!!!


Лека и ползотворна седмица на всички!!!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Здравейте!
Най-после и аз да се включа след големия гупон  Wink
Момичетата преди мен са разказали доста подробно, но аз също искам да споделя.
Деси - снимките ти са направо професионални    bouquet
Каспър - и подаръците харесаха дечковците и момичетата ти се справиха отлично. Благодарности. Аз просто бях очарована от опаованите подаръци като ги видях накуп.
Залата стана невероятно красива с многото балони, които допринесоха за приповдигнатото настроение. Тортата - ауууу толкова голяма не бях виждала на живо. Черна перла - евала. А сладките, които донесе ми напълниха очите. Да знаеш, че за следващия ми личен повод ще те търся Wink /няма оттърване да знаеш/.
Поли - твоята малка и сладка беба пък как зарадва какитеееееееее. Страшно много й се радваха всички.

Дискотеката много им хареса на децата - потанцуваха си с удоволствие.
А накрая запалените свещи, фойерверките и онова, което пръскаха момичетата на Каспър направо ни доведе до екстаз  Mr. Green
Тези деца наистина не са имали такъв рожден ден до сега, ще го помнят за цял живот Grinning

Ха-ха забравих нещо да ви разкажа: Каспър беше пратила 3 големи бутилки детско шампанско, много ефектно ги отворихме и всички деца пиха. Но едно от 10-тина годишните момчета ме пита - "Колко мога да пия от тва шампанско, да не се напия?" Joy Много ми стана смешно, но му казах, че не е опасно да пие колкото иска Wink

 

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 15:44 от Джони

# 17
  • Мнения: 6 206
Днес купих почти всички подаръци за Мария Луиза. Вместих се точно в парите, даже ми останаха повече за анцуг. Някой знае ли къде мога да купя хубав анцуг за момиче за ръст 144?
Играчките са чудни направо, цяла сутрин ги избирах, взимах от всичко най-хубавото и хубави цени ми дадоха. Останаха само анцуг, ако така се пише  Embarassed, и елекронна игра. Приемам идеи откъде да ги взема хубави.
Другата седмица живот и здраве, ще сме готови за страхотно парти.

# 18
  • Мнения: 3 504
......
А сега относно новата ни темичка- Да ни е честита ! Надявам се, че ще се справим и с Коледния Базара!!!
Но би било добре да определим една дата за СРЕЩА, на която да си определим задачките!!!!


Лека и ползотворна седмица на всички!!!

Ще е хубаво наистина, чакам и аз бойното си кръщение в ДБМ Laughing

анцуг има на много места, по пазарчетата и в Тракия и на Младежка има хубави детски магазини.. В магазаните на Булдозер...

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Днес купих почти всички подаръци за Мария Луиза. Вместих се точно в парите, даже ми останаха повече за анцуг. Някой знае ли къде мога да купя хубав анцуг за момиче за ръст 144?
Играчките са чудни направо, цяла сутрин ги избирах, взимах от всичко най-хубавото и хубави цени ми дадоха. Останаха само анцуг, ако така се пише  Embarassed, и елекронна игра. Приемам идеи откъде да ги взема хубави.
Другата седмица живот и здраве, ще сме готови за страхотно парти.
Каспър страшно красиви анцузи има в магазинчето за детски дрехи в нашия квартал срещу бившия ресторант Малкия Париж /сега е с друго име/. Малко са отпо-скъпите, но са разкошни, особено за момичета. А пък ако трябва да е по-евтин има също много хубави в магазина на Кимекс, който е отстрани на сладкарница Неделя на сточна гара.
Кога ще е рожденния ден при теб? Трябват ли ти още помощници?

# 20
  • Изомрудения остров
  • Мнения: 107
и аз ще помисля с какво мога да помогна  newsm78

# 21
  • Мнения: 6 206
Днес купих почти всички подаръци за Мария Луиза. Вместих се точно в парите, даже ми останаха повече за анцуг. Някой знае ли къде мога да купя хубав анцуг за момиче за ръст 144?
Играчките са чудни направо, цяла сутрин ги избирах, взимах от всичко най-хубавото и хубави цени ми дадоха. Останаха само анцуг, ако така се пише  Embarassed, и елекронна игра. Приемам идеи откъде да ги взема хубави.
Другата седмица живот и здраве, ще сме готови за страхотно парти.
Каспър страшно красиви анцузи има в магазинчето за детски дрехи в нашия квартал срещу бившия ресторант Малкия Париж /сега е с друго име/. Малко са отпо-скъпите, но са разкошни, особено за момичета. А пък ако трябва да е по-евтин има също много хубави в магазина на Кимекс, който е отстрани на сладкарница Неделя на сточна гара.
Кога ще е рожденния ден при теб? Трябват ли ти още помощници?
Ами не знам, смятам да се вместя в 50 лв за анцунг, може и до 60 лв... Аз съм малко изкривена на тема спортни дрехи и направо ме е срам да кажа колко струват на моето момче  Embarassed, така че не знам 50 лв много ли е, малко ли е. Бях писала 40 лв, но пък колите за момчетата ги взех на много добра цена, така че мога да се изхвърля малко за дрехата. Ще отида още утре там, но кой е този ресторант Малкия Париж? Дай друга насока.
За дата на партито не е определена още, но винаги има нужда от хора, ще пиша тук. Самото парти ще бъде в къщичките на Мария Луиза, ще украсим подобаващо, ще направим декори и ще действаме. Така че може да се приеме помощ и при украсата и при самото парти.
Искам да взема анцунгче каквото дори не е сънувало пиленцето, така че ако трябва ще пообиколя. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 873
Може ли да напишете имената на децата под снимките, искам да ги рамкирам?Снимките са страхотни!

По отношение на коледните картички съм се включила в иниациативата с няколко проекта за картички, може да ги ползвате също:

http://images.konkurs1.multiply.com/image/69/photos/65/500x500/3 … 1FKpFCuIse38tTKrQ
http://images.konkurs1.multiply.com/image/69/photos/65/500x500/4 … Uinb%2CyD7b%2BnHw
http://images.konkurs1.multiply.com/image/69/photos/65/500x500/5 … d1yImd34O9%2C4V8g
http://images.konkurs1.multiply.com/image/45/photos/65/500x500/5 … aTnJs6GCtoKShdWVA

мога да предоставя какъвто искате за печатница.
Някой може ли да ми каже какво пишеше на стикерите миналата година, които лепяхте на всички неща? newsm78Искаме да надпишем направо картичките...

# 23
  • Мнения: 1 610
Привет!
Нали нямате нищо против да надничам при вас  Wink

# 24
  • Мнения: 606
Каспър, в Диното има много хубави анцузи- качествени български.
Имат магазин фирмен в Халите или на Любен Каравелов- срещу НОИ.
Ако отидеш на Любен Каравелов търси Галя- тя е управителка- кажи че аз те изпращам и кажи за каква кауза са и тя мисля, че ще ти ги даде на едрова цена!!!
Поздрави!

# 25
  • Мнения: 6 206
Норче, мерси, ще отида днес до там. Ще се възползвам от това да потърся управителката, ако нямаш против, стига да харесам нещо.
Сетих се и за магазина, Джони, хубав е, но като знам на играчките какви надценки слагат, като знам, че мога да го взема наполовина, нормално, де, все пак са малък магазин и от това живеят...

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Касър чак сега се включвам - късно, разбрала си за магазина.
Там съм вземала по-така стоки. И от едно магазинче с дрешки от испания, но също е с надценка както си писала, затова не мога да помогна. 50-60 лв са наистина доста парички за анцунг - ще намериш хубав сигурна съм  :peace
Ще се опитам да помогна за празника ако съм свободна тогава.
Карменче много харесвам каквото си направила. Миналата година стикерите ги правих аз - пишеше по спомени - "Движение на българските майки Ви благодари и Ви желае весели празници" нещо такова беше.
За отпечатване на гърба на картичката - много оскъпява, незная дали ще намерим някой да се съгласи  newsm78 А и не сме решили ще печатаме ли в печатница или всеки ще отпечата къкто може по известно количество...

# 27
  • Мнения: 302
Здравейте и от мен!
Ох, в А-д беше страхотно! Усмивки и радост по много, малко сълзи и сополи, но преживяването беше невероятно.

Поздравявам всички момичета, които участваха в това празненство  bouquet.

За коледния пазар ще помогна с каквото мога, за съжаление съм с две леви ръце и нищо не мога да измайсторя, но във всичко останало съм на линия.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Привет от Пампорово, сняг няма но е супер!

Радвам се че държите фронта.
mravkata , добре дошла!
Каспър, с каквото можем ще се включим, ти само кажи кога и къде.
 KaРмeНчеТо, картичките ти са супер!
Момичета, някой не видя ли червен полар, да започвам и аз да действам че искам тази година по голямо производство да направя.

За срещата казвайте дата, аз след 2-ри съм на линия.

# 29
  • Мнения: 3 504
......За отпечатване на гърба на картичката - много оскъпява, незная дали ще намерим някой да се съгласи  newsm78 А и не сме решили ще печатаме ли в печатница или всеки ще отпечата къкто може по известно количество...


При мен имам 2 цветни принтера /на тях минава по-твърда хартия/ и обикновен. Ако мога с това да помогна, ще се радвам. Трябва да пише "Движение на Българските Майки".. или и още нещо, дайте примерен надпис за гърба на картичките.

Относно срещата - аз в събота и неделя, може да да съм дежурна пак за изборния балотаж newsm78

Предлагам: Другата седмица, може пак в сряда - 07.11. от 17,30 ч. в Акваленда bowuu

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 11:29 от Rossoneri

Общи условия

Активация на акаунт