Обувки на изплащане

  • 8 350
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Аз не бих се възползвала - за дрехи и обувки, ако не мога да извадя пари веднага да ги платя, значи просто не са ми по джоба и хич няма и да съжалявам, че не ги притежавам.
На изплащане бих си купила техника или кола, но дрехи - не.

 Peace

М/у другото магазин Сиси предлагат тази "опция" заедно с OPENDOOR.
И ми се струват цените супер завишени, точно заради тази опция.

# 16
  • Мнения: 6 618
А,  как ли пък не Shocked тъпа ми се струва идеята .Споделям мнението на МериДжей .

# 17
  • Мнения: 3 622
Аз не бих се възползвала - за дрехи и обувки, ако не мога да извадя пари веднага да ги платя, значи просто не са ми по джоба и хич няма и да съжалявам, че не ги притежавам.
На изплащане бих си купила техника или кола, но дрехи - не.

И аз мисля така  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 603
Малко прекалено ми се струва.
Все пак купуваме дрехи и обувки, каквито можем да си позволим, а да изгладуваш ботуши май е тъпо.

# 19
  • Мнения: 4 292
Малко прекалено ми се струва.
Все пак купуваме дрехи и обувки, каквито можем да си позволим, а да изгладуваш ботуши май е тъпо.
Да, тъпо е да гладуваш за едните ботуши. Но аз виждам нещата по друг начин.
Миналата седмица си харесах ботуши, които точно в момента не са ми по джоба. За това пък, другия месец вече ще мога да си ги взема. Едва ли обаче ще има мой номер и вероятно ще търся други. Лизинга в случая би ме улеснил и нямаше да гладувам при всички положения.  Peace Едва ли някой ще тръгне да изплаща една година чепици, все пак. Пък и ме съмнява някой, който до сега си е вземал такива до 150 лв. например, да тръгне да си купува на лизинг за 1500...
Всеки си прави сметка, все пак  Grinning

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз не бих се възползвала - за дрехи и обувки, ако не мога да извадя пари веднага да ги платя, значи просто не са ми по джоба и хич няма и да съжалявам, че не ги притежавам.
На изплащане бих си купила техника или кола, но дрехи - не.

Точно така мисля и аз. Peace

# 21
  • Мнения: 843
Луда работа...Не че като платя с кредитна карта примерно, не е същото,ама...Не знам, много ми е смешно това - обувки на изплащане Joy А дали дават бельото от последните колекции на "големите" в бранша на изплащане? Щото един комплект може да е около 3-400, не е малко. Представяте ли си? Гащи на изплащане hahaha

 Laughing Laughing   Представям си... и още как.   В най- сюблимния момент се чува репликата " Скъпичкооо,  внимателно с бикините, че още ги изплащамм" 

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не бих си купила много скъпи обувки или ботуши

# 23
  • Мнения: 3 576
Не стои точно така въпроса с изплащането!
Когато даваш малки вноски месечно,  разполагаш с доста повече оборотни средства.
Имам познати, които са с доста над средните за БГ възможности, но винаги предпочитат да пазаруват на лизинг, поради тази причина.

Точно дрехи и обувки не бих взела на изплащане, макар че с тези нови цени на ботушите бих се замислила Wink
Доколкото знам само един магазин го предлага това, поне така чух в реклама по радиото..... А там цените са до 200лв, така че не си заслужава. На лизинг бих си купила обувки, които не мога да си позволя да ги платя кеш на момента.

# 24
  • варна
  • Мнения: 1 830
Не, не бих си взела Naughty.Голяма просототия ми изглежда Crossing Arms

# 25
  • София
  • Мнения: 1 825
Моя приятелка, живуща в чужбина, ме шашна, като си купи 6 чифта супер луксозни обувки на изплащане. Има логика, тъй като ще ги носи всичките цяла година и също толкова време ще ги изплаща.

# 26
  • Мнения: 4 447
Аз пък вчера, съвсем случайно си купих ботуши за 20лв.  Rolling Eyes Mr. Green

Хич нямаше да ми дойде зле да ги плащам няколко месеца по 2-3лв  Joy

# 27
  • Мнения: 463
Когато пазарувате с кредитна /а не дебитна/ карта, реално вие купувате стоката на изплащане, така че не виждам защо не. Хората по света /в "по-белия свят" де/ пазаруват предимно с кредитни карти - така не само бельото, дрехите, обувките/ботушите, но и храната им е на изплащане. Нищо странно - дори е широко разпространено.
Истината е, че видях в магазин от веригата, предлагащи обувки на изплащане, и срока за погасяване е 4 месеца /доколкото помня/.
Лично аз съм "назадничава" и си позволявам да харча само средства, с които разполагам. Но това си е моят собствен избор валиден за този момент - бъдещето ще покаже дали пък няма да го променя.

# 28
  • Мнения: 1 885
Мдам живот и здраве ще си пусна един Оувърдрафт, че обувките нещо много поскъпнаха  Laughing

# 29
  • Мнения: 401
Аз пък вчера, съвсем случайно си купих ботуши за 20лв.  Rolling Eyes Mr. Green

Хич нямаше да ми дойде зле да ги плащам няколко месеца по 2-3лв  Joy



от къде са Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт