Обувки на изплащане

  • 8 359
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
Вчера чух реклама по радиото за обувки/ботуши на изплащане. Стори ми се чудесна идея.

Какво мислите за тази иновация? Бихте ли си купили по-скъпи ботушки, например, които да изплащате няколко месеца?

Някой пробвал ли го е вече?



           

# 1
  • Мнения: 4 496
Трябва да са много скъпи, за да ги взема на изплащане...
Мисля, че като идея е добре. Flutter
Интересно каква е процедурата ако се скъсат преди да са изплатени... newsm78

# 2
  • Мнения: 1 107
Извинявам се за изказването- ама това е голяма безумица! #Crazy Ами като цената на обувките, ботушите, сутиените или каквото е там ще ми "разджурка" бюджета  хич няма и да ги купя. Или представям си как ботушките вече са станали на нищо от носене, а аз ги плащам още newsm78 . Къща, кола и др. подобни на изплащане е едно, но дрехи Shocked
Сигурно това ще е една от характеристиките на израза "fasion victim"....

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Знам за една позната,че си е купувала ботуши на изплащане-1800лв.за 6м.

# 4
  • Мнения: 4 451
И на мен ми се вижда чудесна идея. Grinning

# 5
  • Мнения: 2 229
Добра идея, не че ще се възползвам, но защо да няма и обувки на лизинг. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 7 186
Аз пък чух реклама за дънки на изплащане Shocked Не знам, аз не бих си купила дънки или обувки, за които не мога да извадя пари и да платя кеш, а ще ми трябват месеци да ги изплатя, примерно newsm78
Виж за нещо по- едро и по- скъпо ми се вижда по- приемливо, примерно кожени якета, кожени палта, такива работи.

# 7
  • DE
  • Мнения: 967
Не бих! Ще съжалавям при последните вноски.

# 8
  • Мнения: 1 685
 PeaceСхемата на изплащане е като при техниката и т. н.-чрез издаване на кредитна карта от съответната банка-все едно си купуваш моб.тел  LaughingЗа Фешънплейс в Пловдив знам че покупката трябва да е на стойност 150 лв мисля че беше newsm78-не зависимо колко и какви са дрехите и обувките. Hug

# 9
  • Мнения: 4 294
Aз бих си взела на изплащане, ботуши специално. Но говоря за наистина хубави и качествени, които иначе трудно бих си позволила. Иначе, дънки ми се струва смехотворно да вземам на лизинг. Чак пък толкова....

# 10
  • Мнения: 5 393
Не съм чувала тази реклама...
По принцип за обувки не жаля пари.Може би бих взела на изплащане някои много скъпи ботуши,зависи....Но като цяло не си падам по лизинговите схеми.

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Луда работа...Не че като платя с кредитна карта примерно, не е същото,ама...Не знам, много ми е смешно това - обувки на изплащане Joy А дали дават бельото от последните колекции на "големите" в бранша на изплащане? Щото един комплект може да е около 3-400, не е малко. Представяте ли си? Гащи на изплащане hahaha

# 12
  • Мнения: 1 685
Луда работа...Не че като платя с кредитна карта примерно, не е същото,ама...

 ThinkingАми точно същото си е и не ми е ясно защо се прави толкова реклама,като нещо супер ново и нечувано,като вече  в почти всеки нормален магазин има терминали за каквито си искаш карти newsm78

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Аз не бих се възползвала - за дрехи и обувки, ако не мога да извадя пари веднага да ги платя, значи просто не са ми по джоба и хич няма и да съжалявам, че не ги притежавам.
На изплащане бих си купила техника или кола, но дрехи - не.

# 14
  • Мнения: 186
Аз не бих се възползвала - за дрехи и обувки, ако не мога да извадя пари веднага да ги платя, значи просто не са ми по джоба и хич няма и да съжалявам, че не ги притежавам.
На изплащане бих си купила техника или кола, но дрехи - не.
АЗ СЪМ НА СЪЩОТО МНЕНИЕ!

# 15
  • Мнения: 5 140
Аз не бих се възползвала - за дрехи и обувки, ако не мога да извадя пари веднага да ги платя, значи просто не са ми по джоба и хич няма и да съжалявам, че не ги притежавам.
На изплащане бих си купила техника или кола, но дрехи - не.

 Peace

М/у другото магазин Сиси предлагат тази "опция" заедно с OPENDOOR.
И ми се струват цените супер завишени, точно заради тази опция.

# 16
  • Мнения: 6 624
А,  как ли пък не Shocked тъпа ми се струва идеята .Споделям мнението на МериДжей .

# 17
  • Мнения: 3 622
Аз не бих се възползвала - за дрехи и обувки, ако не мога да извадя пари веднага да ги платя, значи просто не са ми по джоба и хич няма и да съжалявам, че не ги притежавам.
На изплащане бих си купила техника или кола, но дрехи - не.

И аз мисля така  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 603
Малко прекалено ми се струва.
Все пак купуваме дрехи и обувки, каквито можем да си позволим, а да изгладуваш ботуши май е тъпо.

# 19
  • Мнения: 4 294
Малко прекалено ми се струва.
Все пак купуваме дрехи и обувки, каквито можем да си позволим, а да изгладуваш ботуши май е тъпо.
Да, тъпо е да гладуваш за едните ботуши. Но аз виждам нещата по друг начин.
Миналата седмица си харесах ботуши, които точно в момента не са ми по джоба. За това пък, другия месец вече ще мога да си ги взема. Едва ли обаче ще има мой номер и вероятно ще търся други. Лизинга в случая би ме улеснил и нямаше да гладувам при всички положения.  Peace Едва ли някой ще тръгне да изплаща една година чепици, все пак. Пък и ме съмнява някой, който до сега си е вземал такива до 150 лв. например, да тръгне да си купува на лизинг за 1500...
Всеки си прави сметка, все пак  Grinning

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз не бих се възползвала - за дрехи и обувки, ако не мога да извадя пари веднага да ги платя, значи просто не са ми по джоба и хич няма и да съжалявам, че не ги притежавам.
На изплащане бих си купила техника или кола, но дрехи - не.

Точно така мисля и аз. Peace

# 21
  • Мнения: 843
Луда работа...Не че като платя с кредитна карта примерно, не е същото,ама...Не знам, много ми е смешно това - обувки на изплащане Joy А дали дават бельото от последните колекции на "големите" в бранша на изплащане? Щото един комплект може да е около 3-400, не е малко. Представяте ли си? Гащи на изплащане hahaha

 Laughing Laughing   Представям си... и още как.   В най- сюблимния момент се чува репликата " Скъпичкооо,  внимателно с бикините, че още ги изплащамм" 

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 956
не бих си купила много скъпи обувки или ботуши

# 23
  • Мнения: 3 576
Не стои точно така въпроса с изплащането!
Когато даваш малки вноски месечно,  разполагаш с доста повече оборотни средства.
Имам познати, които са с доста над средните за БГ възможности, но винаги предпочитат да пазаруват на лизинг, поради тази причина.

Точно дрехи и обувки не бих взела на изплащане, макар че с тези нови цени на ботушите бих се замислила Wink
Доколкото знам само един магазин го предлага това, поне така чух в реклама по радиото..... А там цените са до 200лв, така че не си заслужава. На лизинг бих си купила обувки, които не мога да си позволя да ги платя кеш на момента.

# 24
  • варна
  • Мнения: 1 830
Не, не бих си взела Naughty.Голяма просототия ми изглежда Crossing Arms

# 25
  • София
  • Мнения: 1 825
Моя приятелка, живуща в чужбина, ме шашна, като си купи 6 чифта супер луксозни обувки на изплащане. Има логика, тъй като ще ги носи всичките цяла година и също толкова време ще ги изплаща.

# 26
  • Мнения: 4 447
Аз пък вчера, съвсем случайно си купих ботуши за 20лв.  Rolling Eyes Mr. Green

Хич нямаше да ми дойде зле да ги плащам няколко месеца по 2-3лв  Joy

# 27
  • Мнения: 463
Когато пазарувате с кредитна /а не дебитна/ карта, реално вие купувате стоката на изплащане, така че не виждам защо не. Хората по света /в "по-белия свят" де/ пазаруват предимно с кредитни карти - така не само бельото, дрехите, обувките/ботушите, но и храната им е на изплащане. Нищо странно - дори е широко разпространено.
Истината е, че видях в магазин от веригата, предлагащи обувки на изплащане, и срока за погасяване е 4 месеца /доколкото помня/.
Лично аз съм "назадничава" и си позволявам да харча само средства, с които разполагам. Но това си е моят собствен избор валиден за този момент - бъдещето ще покаже дали пък няма да го променя.

# 28
  • Мнения: 1 885
Мдам живот и здраве ще си пусна един Оувърдрафт, че обувките нещо много поскъпнаха  Laughing

# 29
  • Мнения: 401
Аз пък вчера, съвсем случайно си купих ботуши за 20лв.  Rolling Eyes Mr. Green

Хич нямаше да ми дойде зле да ги плащам няколко месеца по 2-3лв  Joy



от къде са Simple Smile

# 30
  • 1st floor
  • Мнения: 9 124
аз пък търся сирене на изплащане - виждали ли сте някъде?

# 31
  • Мнения: 8 242
НИЩО не бих си купила на изплащане..

# 32
  • Мнения: 240
Както казахте по-горе, лизингът е хубаво нещо, независимо с какви възможности е човек. Да, нокогато става въпрос за коли, къщи и апартаменти Mr. Green Някак си да си купиш обувки на изплащане ми се вижда глупаво и нелогично, но ако много ти харесат и нямаш парите в момента защо не?  Grinning

# 33
 Малко налудничево звучи обувки на изплащане,но пък като се замисля защо не като дори мога да си и позволя и по скапи ботуши. Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 463
аз пък търся сирене на изплащане - виждали ли сте някъде?
има,имааааа.........във всички големи вериги магазини! Wink

# 35
  • Мнения: 1 288
не бих си купила ботуши или дрехи на изплащане. предпочитам да купувам други неща на лизинг.

# 36
  • Мнения: 11 016
На лизинг бих си купила обувки, които не мога да си позволя да ги платя кеш на момента.

# 37
  • Мнения: 1 488
Аз не бих се възползвала - за дрехи и обувки, ако не мога да извадя пари веднага да ги платя, значи просто не са ми по джоба и хич няма и да съжалявам, че не ги притежавам.
На изплащане бих си купила техника или кола, но дрехи - не.

на същото мнение съм

# 38
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Когато пазарувате с кредитна /а не дебитна/ карта, реално вие купувате стоката на изплащане, така че не виждам защо не. Хората по света /в "по-белия свят" де/ пазаруват предимно с кредитни карти - така не само бельото, дрехите, обувките/ботушите, но и храната им е на изплащане. Нищо странно - дори е широко разпространено.

По белия свят хората пла6тат кредитните си карти в края на месеца.( в смисъл 4е тогава връ6тат парите)..а не на разсро4ено, за6тото лихвите са големи....
Има някои вериги които имат собствени кредитни карти идават възможност за изпла6тане на покупката до 3 месеца без лихва...
В Мадрид дрехина изпла6тане не съм виждала ...,
Всяко едно разсро4ено пла6тане предполага лихви,и сума за откриване на кредита...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз не бих се възползвала - за дрехи и обувки, ако не мога да извадя пари веднага да ги платя, значи просто не са ми по джоба и хич няма и да съжалявам, че не ги притежавам.
На изплащане бих си купила техника или кола, но дрехи - не.

Все едно аз съм го написала  Peace

# 40
  • Мнения: 463
Когато пазарувате с кредитна /а не дебитна/ карта, реално вие купувате стоката на изплащане, така че не виждам защо не. Хората по света /в "по-белия свят" де/ пазаруват предимно с кредитни карти - така не само бельото, дрехите, обувките/ботушите, но и храната им е на изплащане. Нищо странно - дори е широко разпространено.

По белия свят хората пла6тат кредитните си карти в края на месеца.( в смисъл 4е тогава връ6тат парите)..а не на разсро4ено, за6тото лихвите са големи....
Има някои вериги които имат собствени кредитни карти идават възможност за изпла6тане на покупката до 3 месеца без лихва...
В Мадрид дрехина изпла6тане не съм виждала ...,
Всяко едно разсро4ено пла6тане предполага лихви,и сума за откриване на кредита...
НЕ съм съгласна с теб, но не виждам смисъл да влизаме в спорове странно как се покриват баланси в размер на десетки хиляди в края на месеца/ - все едно! Щом не си плащаш в кеш/брой/на ръка винаги си плащаш за "услугата" и гяволъка. Wink За всеки влак си има пътници - и ние трябва да станем консуматорско общество и да почнем да харчим средства, с които не разполагаме, з ада си позволяваме нещо, които считаме, че сме заслужили. Туй е смисъла на кредитирането според мен. /но аз не им се давам още Laughing/.

# 41
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Когато пазарувате с кредитна /а не дебитна/ карта, реално вие купувате стоката на изплащане, така че не виждам защо не. Хората по света /в "по-белия свят" де/ пазаруват предимно с кредитни карти - така не само бельото, дрехите, обувките/ботушите, но и храната им е на изплащане. Нищо странно - дори е широко разпространено.

По белия свят хората пла6тат кредитните си карти в края на месеца.( в смисъл 4е тогава връ6тат парите)..а не на разсро4ено, за6тото лихвите са големи....
Има някои вериги които имат собствени кредитни карти идават възможност за изпла6тане на покупката до 3 месеца без лихва...
В Мадрид дрехина изпла6тане не съм виждала ...,
Всяко едно разсро4ено пла6тане предполага лихви,и сума за откриване на кредита...
НЕ съм съгласна с теб, но не виждам смисъл да влизаме в спорове странно как се покриват баланси в размер на десетки хиляди в края на месеца/ - все едно! Щом не си плащаш в кеш/брой/на ръка винаги си плащаш за "услугата" и гяволъка. Wink За всеки влак си има пътници - и ние трябва да станем консуматорско общество и да почнем да харчим средства, с които не разполагаме, з ада си позволяваме нещо, които считаме, че сме заслужили. Туй е смисъла на кредитирането според мен. /но аз не им се давам още Laughing/.
Карти с кредит десетки хиляди(незнам дали говорим за евро или лева...) се дават на много ограни4ен брой хора.От 3 години съм в бизнеса с кредитни карти( работя за  една банка) и мога да те уверя 4е горе долу първона4ално  отпуснканото салдо е 10% от брутният годи6ен доход на клиента( няко банки дават и по малко).От друга страна пове4ето кредитни карти са револвинг, което озна4ава, 4е ако има6 салдо 1000 ипрез месеца похар4и6 950 ... и  от тях  върне6 50, то за следва6тия месец в картата ти 6те останат 100  с които може6 да разполага6 следва6тия месец..
При годи6на лихва 26% не знам дали 6те ти изнася да пла6та6 на разсро4ено пла6тане
извинявам се на авторката на темата за спама....

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 23:19 от sl

# 42
  • Мнения: 511
Не бих се възползвала от тази възможност  newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 3 787
Ами,нищо ново.По принцип в по-скъпите магазини плащаме с кредитни карти.Голяма разлика няма Wink

# 44
  • Мнения: 10 758
Всичко е според зависи Mr. Green

# 45
  • Мнения: 2 386
Само на мен ли ми стана мъчно и обидно?!

Не ги е срам, докараха хората до тук - да си изплащат сухите крака и топлите дрехи!
Никой да не коментира къде живея.  Mr. Green Аз съм българка и това ме вълнува..

# 46
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
чудесна идея според мен Simple Smile

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 358
Ха, а ако не си внесеш вноските какво ще стане? Ще дойдат да ти вземат калните ботушки от краката? Joy

# 48
  • Мнения: 2 309
Ха, а ако не си внесеш вноските какво ще стане? Ще дойдат да ти вземат калните ботушки от краката? Joy
Тъпо...
Вземат парите ти!!!

Ти си носи калните ботушки спокойно...

# 49
  • Мнения: 1 632
Ха, а ако не си внесеш вноските какво ще стане? Ще дойдат да ти вземат калните ботушки от краката? Joy
Joy Joy Joy rotfImbo

# 50
  • Мнения: 3 537
На мен ми се вижда тъпо това с дрехи или обувки на изплащане,такива неща предпочитам да си ги купувам кеш.
Всеки се разпростира според чергата си, а според моята лично, това си е чист каприз и суета...а и за да има такива вещи на изплащане ,наистина ще са доста скъпички.

# 51
  • Мнения: 2 700
Аз на изплащане НЕ купувам нищо.
А обувки да са на изплащане, значи не са ми по джоба, т.е. без мен...

# 52
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Няма да си купя обувки/ чанта/ дрехи, ако не мога да си го позволя на момента. Телефон също.
С кредитна карта не е съвсем същото- отсрочва се плащането, наистина, но не на части, а и все пак дори тогава си правя сметката, имам ли ги тези пари налични или не.

# 53
  • Мнения: 4 447
Аз пък вчера, съвсем случайно си купих ботуши за 20лв.  Rolling Eyes Mr. Green

Хич нямаше да ми дойде зле да ги плащам няколко месеца по 2-3лв  Joy



от къде са Simple Smile

От едно магазинче в "търговския център" в Младост - между Била и Аско-то.  Joy

Но бяха последен чифт. Леко одраскани.  Mr. Green

Има и други, но са от скъпите, както казва Цомба, по 35лв.

# 54
  • Мнения: 2 829
не,не бих си купила обувки или ботуши на изплащане Peace

# 55
Аз бих си взела всичко на изплащане и дори дрехи, но само на TBi-Credit.Аз сам изклучително доволна от тяхните услуги.Ако някой мисли като мен да заповяда в TEHNOLOSIS Бургас.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 447
Хубаво е да имам кредитна карта ,винаги ми е на разположение  като си харесам нещо в момента когато нямам налични! newsm71

# 57
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз телефон не си купувам на изплащане, какво остана за обувки. Това са неща които не би трябвало да ми притесняват бюджета. Не си струва да гладуваме едни ботуши. Разбирам да гладуваме заради апартамент, кола, дори пералня или хладилник, но за ботуши.....Защото дори и на изплащане трябва да дам пари които не мога да отделя без да пострадат семейните пари и не си струва да ги давам. Що се отнася до кредитите и кредитните карти приветствам ги но за по-сериозни покупки.

# 58
  • Мнения: 4 447
Аз бих си взела всичко на изплащане и дори дрехи, но само на TBi-Credit.Аз сам изклучително доволна от тяхните услуги.Ако някой мисли като мен да заповяда в TEHNOLOSIS Бургас.

Брей, а за рекламата платиха ли ти  Whistling

# 59
  • Мнения: 1 685
Аз бих си взела всичко на изплащане и дори дрехи, но само на TBi-Credit.Аз сам изклучително доволна от тяхните услуги.Ако някой мисли като мен да заповяда в TEHNOLOSIS Бургас.

Брей, а за рекламата платиха ли ти  Whistling

 newsm11 smile3521 newsm11 smile3521 newsm11 smile3521

Иначе съм за разсроченото и кредитните карти Party-имам три Mr. Greenкогато искам нешо го искам сега и веднага Crossing Arms-верно че накрая на месеца хич не ми е приятно като почна да ги "захранвам",но когато ми трябват винаги са до мен и вършат работа. Peace

# 60
  • Мнения: 1 952
Не бих си купила, някак е обидно. Ще си купя обувки от 20 лв и то веднъж в годината, ако трябва, ама ще са си мой. Ако и обувките взема да изплащам,  ooooh!

# 61
  • Berlin
  • Мнения: 11 280
пфу, обувки на изплащане не бих си взела никога.

# 62
  • Мнения: 235
 Ако нямам кеш 150 лв, плащам с кредитната си карта.  Ама то май си е на изплащане...

# 63
  • Мнения: 5 362
Не бих! Ще съжалавям при последните вноски.
И аз това си помислих Grinning
Особено ако вече му отминава модата,или напълнееш/отслабнеш и не можеш да носиш дрехата,например.А вноските си вървяяят...

# 64
  • Мнения: 189
На първо четене, не би си купила обувки на изплащане, но е хубаво да знам, че има такава възможност. Човек никога не знае...

От тази опция могат да се възползват много хора, с по-ниски доходи.

# 65
  • Мнения: 6 164
Да бе, и ако се спраскат да си изплащам чепиците в кофата. Crazy

# 66
  • Мнения: 3 576
Добре де, има лека разлика да купиш на изплащане и да пазаруваш с кредитна карта!
Редовно взимам неща с кредитната, но винаги си връщам сумите в края на месеца!

Май офертите, които са за изплащане на обувки вървят точно с кредитна карта на някоя банка или фирма, не съм проучвала, съмнявам се да се пише лизнгов договор  Laughing

# 67
  • Мнения: 4 447
Да бе, и ако се спраскат да си изплащам чепиците в кофата. Crazy

хАХА, може и да са застраховани, както, ако си вземеш кола на лизинг - тя е застрахована, гаранционна  Joy Thinking Не съм сигурна, но мисля, че някой фирми предлагат "оборотна" кола, която да ползваш, докато отстранят повредата. Joy

# 68
  • Мнения: 1 685
 PeaceЕ,уважаващите себеси фирми,а предполага се тези с обувки за над 200-300 лева са такива-имат гаранция-ама е най-много за месец. Thinking

# 69
  • Мнения: 4 447
PeaceЕ,уважаващите себеси фирми,а предполага се тези с обувки за над 200-300 лева са такива-имат гаранция-ама е най-много за месец. Thinking

В Германия обувките са с по 6 месеца гаранция и нагоре, представям си, ако там има на изплащане, сигурно ще са с 2г гаранция  Thinking Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 685
 HugЕ тука пак сме прецакани разбира се  Mr. Green и германските обувки са с 1 месец гаранция Sick

# 71
  • Мнения: 2 309
PeaceЕ,уважаващите себеси фирми,а предполага се тези с обувки за над 200-300 лева са такива-имат гаранция-ама е най-много за месец. Thinking

В Германия обувките са с по 6 месеца гаранция и нагоре, представям си, ако там има на изплащане, сигурно ще са с 2г гаранция  Thinking Mr. Green

Да-да...колите са с по 2г гаранция,нормално ли е и обувките да имат такава ooooh!

Цитат
Май офертите, които са за изплащане на обувки вървят точно с кредитна карта на някоя банка или фирма, не съм проучвала, съмнявам се да се пише лизнгов договор 
Точно така стоят нещата и с дрехите,подписваш договор,издават ти карта към съответната банка,като преди това си одобрен!
На вас може и да ви е смешно,но много хора ползавт услугата
- облекло на изплащане

# 72
  • Мнения: 4 447
Рожбо, преди 3 години, една приятелка си закупи боти от Германско, каза, че имат 6м. гаранция. Доста сме близки, няма за какво да ме лъже.  Peace И на мен не ми се повярва, но е така  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 322
Аз лично не бих взела дрехи или обувки на изплащане. Някои мами са съгласни, ако обувката е много скъпа. Моето мнение е, че всеки се простира според джоба си. Ако не можеш да си позволиш да купиш едни обувки с пари кеш, значи тези обувки просто не са за теб. И явно стандарта ти не го позволява. Защо трябва да се правим на такива, каквито не сме?

# 74
  • Мнения: 4 447
Аз лично не бих взела дрехи или обувки на изплащане. Някои мами са съгласни, ако обувката е много скъпа. Моето мнение е, че всеки се простира според джоба си. Ако не можеш да си позволиш да купиш едни обувки с пари кеш, значи тези обувки просто не са за теб. И явно стандарта ти не го позволява. Защо трябва да се правим на такива, каквито не сме?

Има качествени обувки по 100-200 и нагоре пари, чийто външен вид не е определящ за нивото ти. Има и такива, които заради името си, Криция и Борджи например, са с безбожни цени, но имат модели, които като ги видиш на нечий крак не може да кажеш - в краката лъсната, в главата - блъсната.

Защо някой, който иска обувки от 60лв. да не си ги купи и плати на 2,3 или 4 пъти?

Общи условия

Активация на акаунт