Обувки на изплащане

  • 8 358
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 386
Само на мен ли ми стана мъчно и обидно?!

Не ги е срам, докараха хората до тук - да си изплащат сухите крака и топлите дрехи!
Никой да не коментира къде живея.  Mr. Green Аз съм българка и това ме вълнува..

# 46
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
чудесна идея според мен Simple Smile

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 358
Ха, а ако не си внесеш вноските какво ще стане? Ще дойдат да ти вземат калните ботушки от краката? Joy

# 48
  • Мнения: 2 309
Ха, а ако не си внесеш вноските какво ще стане? Ще дойдат да ти вземат калните ботушки от краката? Joy
Тъпо...
Вземат парите ти!!!

Ти си носи калните ботушки спокойно...

# 49
  • Мнения: 1 632
Ха, а ако не си внесеш вноските какво ще стане? Ще дойдат да ти вземат калните ботушки от краката? Joy
Joy Joy Joy rotfImbo

# 50
  • Мнения: 3 537
На мен ми се вижда тъпо това с дрехи или обувки на изплащане,такива неща предпочитам да си ги купувам кеш.
Всеки се разпростира според чергата си, а според моята лично, това си е чист каприз и суета...а и за да има такива вещи на изплащане ,наистина ще са доста скъпички.

# 51
  • Мнения: 2 700
Аз на изплащане НЕ купувам нищо.
А обувки да са на изплащане, значи не са ми по джоба, т.е. без мен...

# 52
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Няма да си купя обувки/ чанта/ дрехи, ако не мога да си го позволя на момента. Телефон също.
С кредитна карта не е съвсем същото- отсрочва се плащането, наистина, но не на части, а и все пак дори тогава си правя сметката, имам ли ги тези пари налични или не.

# 53
  • Мнения: 4 447
Аз пък вчера, съвсем случайно си купих ботуши за 20лв.  Rolling Eyes Mr. Green

Хич нямаше да ми дойде зле да ги плащам няколко месеца по 2-3лв  Joy



от къде са Simple Smile

От едно магазинче в "търговския център" в Младост - между Била и Аско-то.  Joy

Но бяха последен чифт. Леко одраскани.  Mr. Green

Има и други, но са от скъпите, както казва Цомба, по 35лв.

# 54
  • Мнения: 2 829
не,не бих си купила обувки или ботуши на изплащане Peace

# 55
Аз бих си взела всичко на изплащане и дори дрехи, но само на TBi-Credit.Аз сам изклучително доволна от тяхните услуги.Ако някой мисли като мен да заповяда в TEHNOLOSIS Бургас.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 447
Хубаво е да имам кредитна карта ,винаги ми е на разположение  като си харесам нещо в момента когато нямам налични! newsm71

# 57
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз телефон не си купувам на изплащане, какво остана за обувки. Това са неща които не би трябвало да ми притесняват бюджета. Не си струва да гладуваме едни ботуши. Разбирам да гладуваме заради апартамент, кола, дори пералня или хладилник, но за ботуши.....Защото дори и на изплащане трябва да дам пари които не мога да отделя без да пострадат семейните пари и не си струва да ги давам. Що се отнася до кредитите и кредитните карти приветствам ги но за по-сериозни покупки.

# 58
  • Мнения: 4 447
Аз бих си взела всичко на изплащане и дори дрехи, но само на TBi-Credit.Аз сам изклучително доволна от тяхните услуги.Ако някой мисли като мен да заповяда в TEHNOLOSIS Бургас.

Брей, а за рекламата платиха ли ти  Whistling

# 59
  • Мнения: 1 685
Аз бих си взела всичко на изплащане и дори дрехи, но само на TBi-Credit.Аз сам изклучително доволна от тяхните услуги.Ако някой мисли като мен да заповяда в TEHNOLOSIS Бургас.

Брей, а за рекламата платиха ли ти  Whistling

 newsm11 smile3521 newsm11 smile3521 newsm11 smile3521

Иначе съм за разсроченото и кредитните карти Party-имам три Mr. Greenкогато искам нешо го искам сега и веднага Crossing Arms-верно че накрая на месеца хич не ми е приятно като почна да ги "захранвам",но когато ми трябват винаги са до мен и вършат работа. Peace

Общи условия

Активация на акаунт