Заслужават ли си Outlet-ите в Солун?

  • 31 446
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ходи ли вече някой до Солун, да сподели има ли намаления? И далече ли е тази търговска улица с аутлетите от космос мол-а?   bouquet

Никой ли не е ходил да даде малко инфо.  newsm78  Hug

# 16
И ние мислехме сега в края на януари да ходим, ще споделя след това, защото не съм била никога там и не съм запозната с подробности. Гледам и тук не са писали много.  newsm78

# 17
  • Мнения: 157
Търся инфо за големи и евтини магазини в Солун.Ще съм Ви благодарна!
Дали Космос е един от тях? Чувала съм и за някакъв вагазин BIG близо до границата,споделете опит.

# 18
  • София
  • Мнения: 586
Търся инфо за големи и евтини магазини в Солун.Ще съм Ви благодарна!
Дали Космос е един от тях? Чувала съм и за някакъв вагазин BIG близо до границата,споделете опит.
Космос е мол - доколкото знам най-големия на Балканите. В него има най-различни магазини. От 15-ти януари почнаха сезонните разпродажби. Ние ходихме в събота - беше лудница - в Зара сме чакали 20 минути на опашка пред касата. Но определено съм доволна от пазара Grinning
В BIG не сме ходили - казвали са ми, че е скъп и не си заслужава. Иначе той е почти веднага след границата.

# 19
  • Мнения: X
Търся инфо за големи и евтини магазини в Солун.Ще съм Ви благодарна!
Дали Космос е един от тях? Чувала съм и за някакъв вагазин BIG близо до границата,споделете опит.

Аз бях преди няколко дни, определено си заслужава да се пазарува там по това време, има много разпродажби и намаления. До колкото знам в неделя почти нищо не работи, а в събота е лудница, така, че е най- добре да се отиде през седмицата. В мола Космос има страхотни магазини, а в този аутлет Big, който е веднага след границата също мисля, че си заслужава, но беше затворен и не успях да го разгледам, защото отваряха в 11ч., а ние бяхме там в 10ч. и не ни се чакаше. Има още един магазин, които не успях да видя, намира се в близост до мола Космос и Икея в посока центъра от дясната страна, пишеше Мега Аутлет. Централната улица с магазини се казва Игнатия (може и Егнатия да го четат, не знам).

# 20
  • Мнения: 130
За какви цифри става на въпрос долу-горе

# 21
  • Мнения: 63
Мили мами, споделете къде спите в Солун, ако можете да ме насо4ите към сравнително хубав и на прилични цени хотел. Може би е добре да споделя, че беба също ще е с нас и в хотела трябва да е топло. Благодаря ви предварително   bouquet

# 22
  • Мнения: X
Мили мами, споделете къде спите в Солун, ако можете да ме насо4ите към сравнително хубав и на прилични цени хотел. Може би е добре да споделя, че беба също ще е с нас и в хотела трябва да е топло. Благодаря ви предварително   bouquet

Аз съм ходила само за деня, без преспиване, дано някой по-запознат с хотелите там, да ти пише.  Peace

# 23
  • Мнения: 100
Мили мами, споделете къде спите в Солун, ако можете да ме насо4ите към сравнително хубав и на прилични цени хотел. Може би е добре да споделя, че беба също ще е с нас и в хотела трябва да е топло. Благодаря ви предварително   bouquet
Когато съм ходила в Солун съм била в х-л “El Greco”. Той се намира на централната им улица “Егнатия” и е в центъра на Солун. Като цена – миналата година пролетта платихме около 76 евро за двойна стая. Като условия – не е върха на сладоледа определено, но не е и съвсем мизерен. Нямам впечатления дали ще е топло, защото не сам ходила през зимата – бяхме април месец, но беше около 10-15 градуса, в стаята си има климатик който си топлеше добре (аз съм доста зиморничева  Simple Smile). Иначе в хотела има подземен паркинг, което за Солун е преимущество, защото паркирането там е голяма веселба (в София пасти да ядем  Laughing). Ако там няма места те пращат на задната уличка където пак има подземен паркинг. Хубавото на хотела е че е в центъра и можеш да обикаляш пеша навсякъде. Има и по-евтини хотели в центъра, но честно казано ми изглеждаха голяма мизерия. Има и доста по-скъпи хотели – и по-хубави от този. Но по принцип в Солун хотелите са доста скъпи  #2gunfire – дори в Атина можеш да си намериш за тези цени по-хубав хотел.
Другия вариант е да си потърсиш хотел в околностите на Солун – според мен там ще намериш за тези цени по-добър хотел, но ще трябва да ходите с кола в центъра.
Аз си запазвах места през агенция, тъй като те ми даваха по-ниска цена от тази на сайта на хотела. Ако те интересува можеш да ми пишеш ЛС. Иначе сайта на хотела е
http://www.hotelelgreco.gr/index.asp.

# 24
  • Мнения: 132
Най-евтините варианти са хотелите в Переа и Агия Триада, които са извън Солун но не далеко и са в източната посока, където са и аутлетите, мола и икеа. За 40 евро може да се намери стая извън сезона, а и обслужването е добро. Иначе в самия град най-евтини са по Егнатия, но са много мизерни и винаги има проблем с паркирането.  А, да - и си на морето, а не на най-натоварения булевард, където, освен всичко останало, в 4-5 часа сутринта минават да събират кофите и трещенето е ужасно...

# 25
  • Мнения: 63
Благодаря ви момичета   bouquet

# 26
az bqh v tozi MEGA outlet i sum mnogo razocharovana!Ima magazini na REPLAY i DIESEL i gledah edni dunki koito bqha 60 evro a sa model ot 2004 godina!!!Edistveniq magazin ot koito si kupih neshto beshe edin za aksesoari,imashe mnogo hubavi chanti i grivni!Inache v magazinite v centura ima strahotni namaleniq!Ot zara si vzeh bojestvena kojena chanta namalena ot 30 na 10 evro!a inache i dizainerski nesha ima6e dosta namaleni,chanta na FERRE ot 800 na 300 evro,nesho koeto ne mi se vqrva tuk da se sluchi!

A,i nai strannoto e che neshata v ZARA na namalenie sa mnogo po eftini otkolkoto v ZARA OUTLET tuk!imashe kojeni kolani po 3 evro a tuk sa po 20,25 lv!!!

# 27
  • Мнения: X
az bqh v tozi MEGA outlet i sum mnogo razocharovana!Ima magazini na REPLAY i DIESEL i gledah edni dunki koito bqha 60 evro a sa model ot 2004 godina!!!Edistveniq magazin ot koito si kupih neshto beshe edin za aksesoari,imashe mnogo hubavi chanti i grivni!Inache v magazinite v centura ima strahotni namaleniq!Ot zara si vzeh bojestvena kojena chanta namalena ot 30 na 10 evro!a inache i dizainerski nesha ima6e dosta namaleni,chanta na FERRE ot 800 na 300 evro,nesho koeto ne mi se vqrva tuk da se sluchi!

A,i nai strannoto e che neshata v ZARA na namalenie sa mnogo po eftini otkolkoto v ZARA OUTLET tuk!imashe kojeni kolani po 3 evro a tuk sa po 20,25 lv!!!

Еми 60 евро за дънки Дизел или Риплей на разпродажба не е чак толкова скъпо, те иначе са около 300 лв.  Peace

# 28
  • Мнения: 132
Сега в края на намаленията има страхотни предложения - дънки по 9, 8 и 7 евро, блузки от 3 и 2 евро - zara, bershka, stradivarius. Там намаленията са истински, чистят колекциите и намаляват цените по няколко пъти.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 424
една приятелка, която живее в солун ми каза, че до икеа и козмо някъде там, имало голям аутлет фема, но изгорял ooooh!
аз не съм ходила и очевидно няма да мога де.
а в зара си правят чудесни намаления за разлика от нашите зара аутлети, които са пълни с боклуци. има едно магазинче за детски стоки на ангел кънчев - там има по прилични неща, но цените не ми се струват като за аутлет.
а за хотела - запазвали сме си места в нета в хотел в центъра. не е лукс, но не е чак толкова лошо.

Общи условия

Активация на акаунт