А някой гледа ли Горещо?

  • 16 576
  • 188
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 435
аз го гледах!общо -взето посрествена работа!
обаче някой от вас гледа ли шапката на предаването.?
даваха откъси от предаването с росица новева  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked
честно ви казвам направо ми стана жал за нея! Cry Cry Cry
то майтап,майтап ама драгична картинка?
някой гледал ли го е това предаване?


Това са части от предаването за тази събота,която предстои.

# 166
  • Мнения: 460
така ли?незнаех извинете Embarassed Embarassed Embarassed
просто ми стна жал за нея!това момиче за мен е постоянно надрусано,не чак толкова пияно!

# 167
  • Мнения: 4 435
така ли?незнаех извинете Embarassed Embarassed Embarassed
просто ми стна жал за нея!това момиче за мен е постоянно надрусано,не чак толкова пияно!

Радвай се че не си знаела,ще можеш да го гледаш в събота.И на мене ми стана жал за нея.

# 168
  • Мнения: 460
така ли?незнаех извинете Embarassed Embarassed Embarassed
просто ми стна жал за нея!това момиче за мен е постоянно надрусано,не чак толкова пияно!

Радвай се че не си знаела,ще можеш да го гледаш в събота.И на мене ми стана жал за нея.
искаш да кажеш ,че тази събота ще го дават? Shocked
100% няма д гледам горещо!

# 169
  • Мнения: 4 435
така ли?незнаех извинете Embarassed Embarassed Embarassed
просто ми стна жал за нея!това момиче за мен е постоянно надрусано,не чак толкова пияно!

Радвай се че не си знаела,ще можеш да го гледаш в събота.И на мене ми стана жал за нея.
искаш да кажеш ,че тази събота ще го дават? Shocked
100% няма д гледам горещо!


Да бе,тази събота ще го дават.

# 170
  • Мнения: 2 759
Аксиния е красива и талантлива. Спомням си как мяукаше в "Мюзик айдъл". Нямаше и грам самочувствие и затова изхвърча рано-рано. Още тогава обаче си личеше, че има нещо по-така в нея и не случайно само тя и Дидо направиха някаква кариера. А за останалите кой си спомня вече?  Thinking
                     "Мюзик айдъл", друг път  Naughty. Ф 'Стар академи' живя. Шушон, от теб не го очаквах  Crossing Arms.

# 171
  • Мнения: 281
Само бих искала да кажа, че Онтева не е родила в седмия месец. Peace

# 172
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
така ли?незнаех извинете Embarassed Embarassed Embarassed
просто ми стна жал за нея!това момиче за мен е постоянно надрусано,не чак толкова пияно!
На мен тая ми е много смешна.Хем е някак много земна,хем в тая среда не може така да се държиш.
Какво ли е наследила?

# 173
  • Мнения: 6 417
Аксиния е красива и талантлива. Спомням си как мяукаше в "Мюзик айдъл". Нямаше и грам самочувствие и затова изхвърча рано-рано. Още тогава обаче си личеше, че има нещо по-така в нея и не случайно само тя и Дидо направиха някаква кариера. А за останалите кой си спомня вече?  Thinking
                     "Мюзик айдъл", друг път  Naughty. Ф 'Стар академи' живя. Шушон, от теб не го очаквах  Crossing Arms.
Да бе  ooooh! Ми аз мислех как се казваше предаването...и написах първото, за което се сетих. Искам само да уточня за Роси Новева, че не се дрогира, щото от де пари за такива екстри? Колкото пъти съм я виждала, все е лъхала на спиртоварна. Въпреки това не е лош човек Росито, но все повече затъва...

# 174
  • Мнения: 1 503
Аз си спомням и за Вяра от "стар академи" и за Георги,Вики,а имаше и една откачалка,която се появи по-късно(жалко ,че името й не се сещам)....Е,такова парче нямаше!Аксиния позаглади косъм,но и тя ,както и споменатата Лилана според мен са посредствени певачки Sad
Я кажете сега какво гадже споделят тези двете???

Онтева не ми харесва,а историята й ми е неизвестна!От какво страда детето й?
Това с фондацията не ми е ясно newsm78Набират средства за други деца (ако да, с какво заболяване) или набират средства за техните собствени?Те и двете от едно заболяване ли стардат newsm78?
Да клюкарстваш не е лесно hahaha

# 175
  • София
  • Мнения: 3 840
Мисля, че отначало набираха средства за болницата, защото Ирен докато била там, се възмутила, че болницата не разполага със средства за адекватни грижи за болните деца. Сега не знам.

# 176
  • Мнения: 1 196
Какво са дали за Нонева,че нещо съм пропуснала май! newsm78
А Аксиния определено ми падна в очите с това си интервю Confused

# 177
  • Мнения: 1 813
Мисля, че отначало набираха средства за болницата, защото Ирен докато била там, се възмутила, че болницата не разполага със средства за адекватни грижи за болните деца. Сега не знам.

Четох това,което си копирала за увитата пъпна връв и вероятността за това да са извадили бебока.  newsm78  Ми не,че нещо,но това става в 2005-та година ако не се лъжа....
Аз съм родена 89-та, от 7мия месец съм била с увита пъпна връв около вратът,майка ми е лежала в патология и все пак са ме задържали до 9-тия месец и съм си родена нормално. И това 1989-та година. Малко ми е странна тази работа,разбираш ли ме правилно ....
  bouquet

# 178
  • Мнения: 2 386
Ох, много сте обяснителни... Laughing Laughing

Може ли да разбера само коя е Ирен Онтева, какво му е на детето, ще се оправи ли, и защо мъжът и я съди? В едно изречение, моля.Вече изчетох 2-3 теми и нищо не разбрах. Мерси.

# 179
  • Мнения: 7 640
Ох, много сте обяснителни... Laughing Laughing

Може ли да разбера само коя е Ирен Онтева, какво му е на детето, ще се оправи ли, и защо мъжът и я съди? В едно изречение, моля.Вече изчетох 2-3 теми и нищо не разбрах. Мерси.

и аз тъй викам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт