А за мажете и пръ...то.

  • 16 596
  • 200
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 985
MRS.Djane,вече ставаш досадна и безинтересна на околните. TiredНа твое място бих послушала съвета на Viki i mama и вместо да си чешеш клавиатурата отиди и прелисти някой друг учебник! Wink

# 181
  • Мнения: 750
MRS.Djane,вече ставаш досадна и безинтересна на околните. TiredНа твое място бих послушала съвета на Viki i mama и вместо да си чешеш клавиатурата отиди и прелисти някой друг учебник! Wink
Изчезни мА женО! Mr. Green
Тебе кой ти е искал мнението!?
А досадна още не съм станала...мога и повече! smile3534

# 182
  • Мнения: 3 914
Алоооооооо....Вики и мама,ти къде се буташ между шамарите! Crazy

Що , и моя аватар ли не ти харесва Mr. Green
Мен от шамари не ме е страх ,тъй че давай , ще се справя.
Знаеш ли , аз не съм баба още , и съм далеч от тая възраст , но искрено се надявам един ден да стана и мен това изобщо не ме плаши . На твое място,бих си направила ревизия на изразяването и на поведението , защото такива хора като теб , превръщат весели теми като тази в тъжни . Да ,тъжно е да гледаш , колко  глупав може да стане човек , когато незнае как да се защити . Мило момиче , ще те оставя да си злобееш , срещу който искаш , дори срещу мен , ако това ще те направи по щастлива .......................

# 183
  • Мнения: 985
Нали знаеш,бутона долу вляво?Моето мнение никой не го е искал,а твоето кой го иска,че не можах да разбера? newsm78И я по-добре върви и си пий хапчетата,че нещо май започна пяна да ти излиза от устата. PraynigАман от злобни личности бе,в този форум! ooooh!

# 184
  • Мнения: 750
Алоооооооо....Вики и мама,ти къде се буташ между шамарите! Crazy

Що , и моя аватар ли не ти харесва Mr. Green
Мен от шамари не ме е страх ,тъй че давай , ще се справя.
Знаеш ли , аз не съм баба още , и съм далеч от тая възраст , но искрено се надявам един ден да стана и мен това изобщо не ме плаши . На твое място,бих си направила ревизия на изразяването и на поведението , защото такива хора като теб , превръщат весели теми като тази в тъжни . Да ,тъжно е да гледаш , колко  глупав може да стане човек , когато незнае как да се защити . Мило момиче , ще те оставя да си злобееш , срещу който искаш , дори срещу мен , ако това ще те направи по щастлива .......................

Даваш отколонения...вижда се! Mr. Green
Нали знаеш,бутона долу вляво?Моето мнение никой не го е искал,а твоето кой го иска,че не можах да разбера? newsm78И я по-добре върви и си пий хапчетата,че нещо май започна пяна да ти излиза от устата. PraynigАман от злобни личности бе,в този форум! ooooh!
Ако се беше понапънала малко,можеше да измислиш и нещо по умно! Mr. Green
И за какво говориш бре жена...или само си пишеш,лаф да става! hahaha
И като ви е влязал в устите лафа''пий си хапчетата''..... ooooh!
Тоз лаф баба ми го употребявала когато е била на 15! Joy
Нали си много умно дЯти,измисли нещо по така,че да впечатлиш хората.....къде си тръгнала със стари лафове! Whistling

# 185
  • Мнения: 985
а ако ти си беше понапънала малкото болно мозъче,едва ли щеше да изхрачиш всичката тази помия,която написа тук. Peace

# 186
  • Мнения: 750
а ако ти си беше понапънала малкото болно мозъче,едва ли щеше да изхрачиш всичката тази помия,която написа тук. Peace
Много станаха откачалките из този форум!  ooooh!

# 187
  • Мнения: 985
айде моето момиче пътувай,че модератор идва  Whistling

# 188
  • София
  • Мнения: 5 074
а ако ти си беше понапънала малкото болно мозъче,едва ли щеше да изхрачиш всичката тази помия,която написа тук. Peace
Много станаха откачалките из този форум!  ooooh!
Аааа, не са много само една е видно. Joy Joy Joy

# 189
  • Мнения: 17 546
Ми то това са последиците от задържането на вредните за организЪма метанови производни, или така наречени газове.  Като не си освободиш тЕлото през природно създадената за целта клапа, те се качват в главата и нанасят непоправими поражения. Mr. Green Затва жената бълва жлъч!

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 12:25 от DarkMoon

# 190
  • Мнения: 10 758
Еййй, осрахте темата ooooh!

# 191
  • Мнения: 1 952
Някои се мислят за брутални, а не осъзнават, че са просто прости.

# 192
  • Мнения: 985
сори за спама и простотията,която излезе и от моята клавиатура,ама такива личности като MRS.Djane не мога да ги търпя. Tired

# 193
  • Мнения: 369
Някои се мислят за брутални, а не осъзнават, че са просто прости.

 newsm10

Само се надявам да не zаключат или иzтрият цялата тема zаради глупостите на Джане-то. Темата е просто шедьовър, много се zабавлявах с нея. Моля модераторите да иzтрият само постингите, свърzани с кОлтурната госпожа, която от добро въzпитание не пърди, но zа сметка на това осра всичко.   Confused

# 194
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
сори за спама и простотията,която излезе и от моята клавиатура,ама такива личности като MRS.Djane не мога да ги търпя. Tired

 Peace smile3521

Общи условия

Активация на акаунт