На колко месеца пуснсахте детето/децата си на ясла

  • 5 082
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Дадох я на 1г. и 6 месеца. Адаптира се лесно и бързо Peace Харесва й. Само се моля да не боледува  Praynig За сега аз съм доволна и не съжалявам  Simple Smile

Blondi,

кой неща са неразбрани за децата в яслата не можах да схвана  newsm78

# 16
  • Мнения: 8 242
Не искам да го пускам на ясла изобщо  Naughty
Ще ходи на градина от 3г. най-рано.

# 17
  • Мнения: 27 524
Blondi,
кой неща са неразбрани за децата в яслата не можах да схвана  newsm78

Това дали схващаш или не няма връзка с моето мнение, което си остава непроменено.  Wink
Имах предвид, че едно дете на годинка, годинка и половина, което си е почти бебе, тотално не разбира защо е оставено сред куп непознати деца и лели, в непозната обстановка и т. н. И никой не може да ме убеди, че едно толкова малко дете се чувства добре извън дома си и цял ден без родителите си.
Пак казвам - мое мнение, не ангажирам никого с това и не задавам въпроси на останалите, които не са на моето мнение  Hug

# 18
  • Мнения: 8 999
Синът ми тръгна на ясла две седмици преди да навърши 2 г. Наложи се да го запиша, защото дъщеря ми тръгна на детска градина - не исках да има повод за ревност, единият си стои вкъщи с мама, а другият трябва да ходи на училище.
И двамата се адаптираха чудесно и много обичаха да ходят в яслата/дет. градина.

# 19
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Blondi,
Аз друго си помислих, но няма значение. Извинявай, ако въпроса ми те е засегнал някак си.
Никой в нищо не желая да убеждавам  Naughty Който си е пратил детето на ясла, сам вижда разликата било то положителна или отрицателна насока  Wink

# 20
  • Мнения: 27 524
Blondi,
Аз друго си помислих, но няма значение. Извинявай, ако въпроса ми те е засегнал някак си.
Никой в нищо не желая да убеждавам  Naughty Който си е пратил детето на ясла, сам вижда разликата било то положителна или отрицателна насока  Wink

Не съм се засегнала, явно не сме се разбрали  Hug
За едни деца сигурно е добре, не знам, не ми се вярва, аз лично съм против, което, разбира се, не е показател за правилност  Simple Smile

# 21
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Blondi,
Аз друго си помислих, но няма значение. Извинявай, ако въпроса ми те е засегнал някак си.
Никой в нищо не желая да убеждавам  Naughty Който си е пратил детето на ясла, сам вижда разликата било то положителна или отрицателна насока  Wink

Не съм се засегнала, явно не сме се разбрали  Hug
За едни деца сигурно е добре, не знам, не ми се вярва, аз лично съм против, което, разбира се, не е показател за правилност  Simple Smile

 Hug  Peace Peace Peace

Свекърва ми беше на същото мнение като теб. Като разбра, че ще я даваме на ясла, то бяха гръмотевици и чудо  Sick Сега обаче е на другия полюс  Laughing Сама се убеди, че за детенцето е по - добре  Peace

# 22
  • Мнения: 812
на 1 г, и 8 мес,

# 23
  • Мнения: 5 026
Още не съм го пуснала (на 1г8м е).Живот и здраве , напролет тръгва.

# 24
  • Мнения: 867
На 1г. 4м. ще е  като я дам живот и здраве от първи ноември. Яслата не можем да я избегнем, т.к. няма кой да я гледа и в този случай дали сега или др. година няма значение. Все ще има и стрес и болести.

А за майчинството има ли някой запознат да каже, че ме интересува живо въпроса.....Има ли конкретно някоя майка на която са и спряли майчинството?

# 25
  • Мнения: 589
На година и 8 месеца е. Ще го пусна следващата есен направо в градината, ако дотогава не ми хрумне друго. Няма да се размине без детската градина, но колкото мога ще отлагам.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Пуснах я на 1г и 7м.Ходи 1м и я спрях.Сега на 2 годинки пак тръгна,защото трябва вече да работя.

# 27
  • Мнения: 330
На 2 г. и 3 м.
 Много лесно и безпроблемно се адаптира. Вече цял месец ходи и не се е разплакала нито веднъж. Много и харесва в яслата и ходи с голямо желание.

# 28
  • Мнения: 5 393
На 2г и 1м. тръгна на ясла.
Преди това ми се струваше прекалено рано.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 423
Ако не се наложи, няма да го/ги дам на ясла. Ще ходи/ят на детска градина, след 3 годишна възраст. Wink
Това е и моето мнение  Peace

Общи условия

Активация на акаунт