Екзитпол.

  • 6 891
  • 141
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 325
Ама много се ядосах с тези избори. С 5-месечното бебе се вдигнахме, разходихме се до секцията и се върнахме без да гласуваме, всъщност никой от нашата кооперация не можа да гласува. Ама кой ги измисля тези глупости? Става въпрос за принципа на отседналост т.е.ако не си живял на този адрес последните 10 месеца трябва да гласуваш на предишната си регистрация. Ние сме в нова кооперация, на която документите излязоха февруари и всички сме се регистрали след това. Повечето от съседите са от други градове,  каква е логиката да отидеш да гласуваш за кмет на място, в което не живееш и няма и да живееш. Ние сме със сменени лични карти, на които е сегашния ни адрес т.е. и на старата регистрация няма да можем да гласуваме без някакви удостоверения.  До колкото си спомням тази глупост я измислиха заради изборните туристи, но тях това не ги спря и пак са гласували.

# 121
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Е, не бързайте да повръщате де.  Grinning
Неделкчо ще внася доста колорит в събранията на ОС.

Неделчо и преди си беше общински съветник.
Всъщност К.Й. доста добре си подреди пътя към поредния мандат - и Неделчо и В. Данов работеха за него...

# 122
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ама много се ядосах с тези избори. С 5-месечното бебе се вдигнахме, разходихме се до секцията и се върнахме без да гласуваме, всъщност никой от нашата кооперация не можа да гласува. Ама кой ги измисля тези глупости? Става въпрос за принципа на отседналост т.е.ако не си живял на този адрес последните 10 месеца трябва да гласуваш на предишната си регистрация. Ние сме в нова кооперация, на която документите излязоха февруари и всички сме се регистрали след това. Повечето от съседите са от други градове,  каква е логиката да отидеш да гласуваш за кмет на място, в което не живееш и няма и да живееш. Ние сме със сменени лични карти, на които е сегашния ни адрес т.е. и на старата регистрация няма да можем да гласуваме без някакви удостоверения.  До колкото си спомням тази глупост я измислиха заради изборните туристи, но тях това не ги спря и пак са гласували.
е, как тогава туците гласуваха?! Баси държавата ooooh!

# 123
  • Мнения: 1 312
Красето,не става въпрос само за украсата,но явно аз съм позитивно настоена и съм по-склонна да забелязвам хубавите неща,а не лошите.
И преди си работеше човека,но е истина,че преди избори всички се втурват през глава да освещават,откриват,ремонтират.
Може би просто не съм се сблъсквала с някакъв по-сериозен проблем за да си променя мнението.
Преди година,когато малкият тръгна на ясла подадох документи в три.Приеха ни навсякъде.Без проблеми.Сега ще видим дали и за детската градина ще извадим подобен късмет.

# 124
  • Мнения: 325
Мда, и аз това викам - БАСИ ДЪРЖАВАТА. Мъжат ми им каза, че иска да гласува тук и сега или да говори с някой по-висшестоящ. Те отговориха да ходим да гласуваме на предишните, преди 26.12.06 г., регистрации. Ние живеем в Плевен, неговата предишна регистрация е в София. Само вдигат рамене и толкова.

# 125
  • Мнения: 2 839
Е, не бързайте да повръщате де.  Grinning
Неделкчо ще внася доста колорит в събранията на ОС.

Неделчо и преди си беше общински съветник.
Всъщност К.Й. доста добре си подреди пътя към поредния мандат - и Неделчо ....... работеха за него
А пък двамата дружно, за едни други хора.

# 126
  • Варна
  • Мнения: 25 314

Абсолютно съм съгласна с теб!

# 127
  • Мнения: 984
На Киру са му обещали само две години от третия мандат. После - дипломатическо местенце в западная старана. Wink. Запомнете го това. Имам си кристална топка. Simple Smile

# 128
  • Мнения: 3 405
А в кристалната топка вижда ли се кой ще седне на кресленцето?

# 129
  • Мнения: 13 512
Честито Монди, Марианки А и Пресиани! Умея да губя, но вие ще сте лично отговорни за действия на наш Киру в предстоящия мандат.
Ей, не миряса!
За миг не съм се съмнявала кой ще е победителя в тези избори. Добър,лош- явно е подкрепен от над 200 000 избиратели във Варна, така 4е- можеш да ги държиш вси4ки тях отговорни.
Притесняват ме оба4е общинските съветници,защото много измет успя да  влезе.
Да се надяваме, 4е  Варна я о4акват хубави дни.

# 130
  • София
  • Мнения: 2 300
Хм, политическите страсти са страшно нещо.

Аз гласувах, на който успях да повлияя да иде да си използва правото - повлиях, гласуваха.

Моята позиция си е такава: в крайна сметка не е еднозначно и едноцветно опропастяването на София в последните години. Едва ли и сините и червените и всички други разцветки работят умишлено за по-лош град. Просто само с инерция от обещания не става.

На тези избори за мен беше върха на лумпените за последните години.
Тити Папазов - няма какво да се коментира в тая битка.
Юлияна Дончева - също. Антония Първанова.
Всъщност ясно беше, че жена няма да се пребори.

За Мартин Заимов - нищо добро. Кампанията му беше най-професионална, и интересна на общия фон, но само това не стига. Той не изказваше осъществими идеи.
Всичко, което говореше беше балон.
Извинявам се, но смятам, че средно интелигентен човек с малко от малко знания за работата на общината вижда, че той говореше пълни глупости. А с колко неща изобщо не беше запознат. И за общинските фирми, и за концесиите, и за строежите. За работното време на служителите в общините.
А борбата и яростта, с която отстояваха десните общинската си листа. Майко. Кокалът е още вкусен явно.

Бриго Аспарухов - мъка.
Надменността, която демонстрира не му направи чест.
А и смятам, че човек, които е "по върховете" (така да се изразя) от 40, да не кажа повече години, при толкова промени в страната, не може да остане чист.
И не го чух да аргументира логично нападките и информациите, свързващи го с този Атанас Тилев.
Отделно, че той изобщо не се съсредоточи май и да обещава, беше се преангажирал да обяснява Бойко какъв е, къде е, какво е.

Слави Бинев - който си е дал гласа за него е НЕнормален.
Заявявам го категорично и се подписвам. Атака има интерес от сделка с него. Той си чисти имиджа, те явно така се финансират. Нали е евродепутат, какво се бута за кмет. А как е скъсал връзките си с БИАД и т.н. Някой вярва ли...

По-малките имена - няма какво и да ги отбелязвам. То е ясно, че те разчитат на роднинска подкрепа.

Бойко Борисов каза човека какво е направил. Каза за какво се подготвя почвата и в какви посоки ще се работи.

Смятам, че разумните хора им е ясно, че тия всичките обещания, идващи от всички страни са само обещания - и нищо не става с щракване на пръсти.
Не знам защо хората си мислят, че наистина кмета си взема решения и едва ли не "какво е общинския съвет".
Отделно, че почти половината, което обещаха - не е изобщо в правомощията на кмета.
Ама кой ли се интересува.

Не виждам и какво основание имат нападки от рода, че еди кой си кмет е от времето на Софиянски, друг от еди кога си.
Има хора, които наистина работят.
И има столични райони, които цъфтят на общия фон.
Не виждам основание някой работещ и действащ добре в ситуацията кмет или на друга длъжност да изхвърчи само защото вече не ни управлява Х, а У.
По-скоро съм за ценните кадри да бъдат оценени, независимо от политическата си украса. Звучи ми някак логично.

Ама нейсе. Нали все трябва да се оплюваме.

ето едно смислено изказване...

/как не те домързя да напишеш всички тези неща  newsm78/

# 131
  • Мнения: 9 910
Ама много се ядосах с тези избори. С 5-месечното бебе се вдигнахме, разходихме се до секцията и се върнахме без да гласуваме, всъщност никой от нашата кооперация не можа да гласува. Ама кой ги измисля тези глупости? Става въпрос за принципа на отседналост т.е.ако не си живял на този адрес последните 10 месеца трябва да гласуваш на предишната си регистрация. Ние сме в нова кооперация, на която документите излязоха февруари и всички сме се регистрали след това. Повечето от съседите са от други градове,  каква е логиката да отидеш да гласуваш за кмет на място, в което не живееш и няма и да живееш. Ние сме със сменени лични карти, на които е сегашния ни адрес т.е. и на старата регистрация няма да можем да гласуваме без някакви удостоверения.  До колкото си спомням тази глупост я измислиха заради изборните туристи, но тях това не ги спря и пак са гласували.

а ако наистина се интересувате от избори, щяхте да си извадите по едно удостоверение за гласуване по новия ви адрес. От цяла кооперация все някой трябваше да се сети  newsm78 без да се засягаш, има си законово положение, има си начин.

# 132
  • Мнения: 1 121
Интересен въпрос... аз лично, ако не съм гласувала, не изказвам претенции относно избрания, все пак не съм участвала в процеса, кое ми дава правото да недоволствам? Когато гласувам вече е друго. Този път не гласувах, така, че нямам какво повече да кажа... Crossing Arms

# 133
  • Мнения: 325
Ама много се ядосах с тези избори. С 5-месечното бебе се вдигнахме, разходихме се до секцията и се върнахме без да гласуваме, всъщност никой от нашата кооперация не можа да гласува. Ама кой ги измисля тези глупости? Става въпрос за принципа на отседналост т.е.ако не си живял на този адрес последните 10 месеца трябва да гласуваш на предишната си регистрация. Ние сме в нова кооперация, на която документите излязоха февруари и всички сме се регистрали след това. Повечето от съседите са от други градове,  каква е логиката да отидеш да гласуваш за кмет на място, в което не живееш и няма и да живееш. Ние сме със сменени лични карти, на които е сегашния ни адрес т.е. и на старата регистрация няма да можем да гласуваме без някакви удостоверения.  До колкото си спомням тази глупост я измислиха заради изборните туристи, но тях това не ги спря и пак са гласували.

а ако наистина се интересувате от избори, щяхте да си извадите по едно удостоверение за гласуване по новия ви адрес. От цяла кооперация все някой трябваше да се сети  newsm78 без да се засягаш, има си законово положение, има си начин.

Не, не се засягам  Simple Smile, но за съжаление номера с удостоверенията става, но само ако имаш най-малко 10 месеца на адреса, а ние ги нямаме. Хвърлих едно око на закона и навсякъде са нашляпали 10 месеца, та 10 месеца.

# 134
  • Мнения: 1 045

Притесняват ме оба4е общинските съветници,защото много измет успя да  влезе.
Да се надяваме, 4е  Варна я о4акват хубави дни.

След последните реултати които гледах вчера си мисля , че няма да са толкова хубави  Tired

Общи условия

Активация на акаунт