Отговори
# 15
  • Мнения: 1 247
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ   bouquet  bouquet  bouquet ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ПРИЯТНА СЕДМИЦА ПЪЛНА САМО С ПОЛУЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ.ХРИ МИЛА СНИМКИ ЩЕ ИМА ЛИ Heart Eyes Hug

# 16
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Здравейте , и аз съм от нечакащите тази седмица ама съм с хубавки предчувствия, но ще почакаме и ще видим. Хри с нетърпение ще чакаме снимчици и честито.Успех на всички нечакащи от отбора. Много целувки на всички

# 17
  • Мнения: 226
Хри много щтастие ти пожелавам и се пресъединявам към чакащите снимки  Grinning

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Успех на всички и много  EFPтестчета тази седмица за разлика от предната.

# 19
  • Мнения: 202
Добро утро и от мен!
макар и с известно закъснение:Честита сватба на Хри-пожелавам ти успешен и щастлив семеен живот и дано се увеличите поне двойно Hug
На Iri_is-честит рожден ден, бъди здрава, останалото ще си дойде Peace
На всички НЕчакащи-вие си знаете Praynig

# 20
  • Мнения: 116
Здравейте  аз тази седмица съм от не чакащите. За сега няма признаци, че лелката ще идва ама ще видим.
Честито Хри   bouquet  bouquet
Успешен ден на всички

# 21
  • София
  • Мнения: 1 220
Еххх, че хубаво заглавие  Hug дано е с голям успех и темата да се напълни с положителни чертички  Peace
Хри миличка честито ти бракуване   bouquet  Hug Пожелавам ти да се обичате все така и винаги да си толкова щастлива, колкот на сватбения ти ден и още ти желая семеен живот изпълнен с хармония и топлота  Hug

Мацки стискам палци  fingerscrossed
жаси дано ни зарадваш с двучертичкова похвала fingerscrossed fingerscrossedfingerscrossed Heart Eyes
Хубава и весела седмица  Hug

# 22
  • Мнения: 340
Добро утро, и аз да се обадя.

Успех на всички в новата седмичка  Peace

Хри, хайде чакаме, твоя ред дойде Grinning

Ири_ис, хайде де, какво пък толкова тези годинки. Каквото ти е писано, каквото и на мен, на всяка една. Дано много скоро узнаем, но по хубав начин.

Напоследък срещам много често майки с по 4-5 деца и да знаеш, годинките им не са малко...  Wink

Друг е въпросът, че тази гледка мен малко ме натъжава, викам си ето аз на 29 и 30 за нищо не ставам в сравнение  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 233
Здравейте момичетаааа!
днес съм с главобол, коремотръс (търча като луда крава до тоалетната!), ръкотрепер...абееее, не е хубаво да се омешват уиски, ликьорче и коняк...пък и цигарен дим...бляк! изпрасках един аулин сутринта, ама хич не ме избави от пиянски видения и стягането в челната област! даже за бърза сутрешна сексуална сесийка нямаше желание в изтерзаното ми 'тело! Sick #Crazy Sick #Crazy
Хри, айде мила - дай да изплакна очи в снимките на една прекрасна булка, грееща от щастие! Hug
Ирис, мерси за почерпката - кви години, кви пет леа бреее! от нас по-убави нема! остаряваме като вино! Blush Blush Blush
и да се хвалят всичкиии тая седмица, че както ми е криво - ще хвана метлата...
и аз съм май от нЕчакащите...аре, едно отрезвително кафенце от мен:
,а ми се ще едно:

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
То докато се наканя ,  впрочем докато изчета старата тема , после новата - си стана време за ДОБЪР ОБЯД Mr. Green
Първо искам да честитя рождения ден на Ирис-чето, да бъдеш много здрава , обичана и щастлива жена! smile3525.
Хри - очаквам д нетърпение снимки от твоя перфектен ден, и да ти пожелая  много да се обичате и подкрепяте. Другото идва само newsm51
Аз си починах 3 дни на Пампорово- малеее какъв въздух каква природа , направо ми се виеше свят . Ходихме и на чудните мостове - уникално
Хайде приятен ден на всички Hug

# 25
  • Мнения: 560
Здравейте и от мен.
Минах и аз да препикая седмичната,че напоследък не се ли обадим със Стела,веднага ни гоните към родилното,пък те нашите диваненца хич не са юрнали да излизат. smile3516

Хри,ЧЕСТИТО БРАКУВАНЕ.Пожелавам ти много любов с половинката,да сте здрави и скоро да се в друг състав като бройка.

бульовче,ако това в купичката е шкембе-чорбица,да знаеш,че ще се разправяме  fight.Василчо вчера след мача изял едно шкембенце,та ми отрови душата от смрад.Нощес ставах да отварям джама,че бях като дрогирана от неговите изпарения. smile3512

# 26
  • Мнения: 233
ама, Кате - да си сръбнала и ти, че да си смърдите заедно с Василчо! ние с Русето така правим - като му се яде чесън - и аз гризкам, на мен като ми се дояде лучец с лютеничка - и той ручка, че иначе не се понасяме взаимно!

# 27
  • Мнения: 560
Убаво,ама аз ни лук ям,ни чесън-мома англичанка,бре. newsm62

# 28
  • Мнения: 233
Убаво,ама аз ни лук ям,ни чесън-мома англичанка,бре. newsm62
ти си special edition! Hug Mr. Green  bouquet

# 29
  • Видин
  • Мнения: 961
Момичета за протокола:След два дни закъснение преди малко направих тест- отрицателен.Лелка няма още и симптоми никакви.Просто да умреш от бяс smile3515

Общи условия

Активация на акаунт