Зима иде и плетачки си поставихме задачки - 10

  • 81 850
  • 343
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
Снежана, шапката е чудна, за коледния базар наистина търсят подобни шапки.


наистина.
миналата година пратих няколко такива шапки, но за момченца, надявам се да са били харесани. и 2 елечета имаше... незнам дали е останало нещо след базара

# 16
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
pavletutka  Hug
 Много ми харесаха болерата-точно същите искам.
Моля те,ако имаш време пиши как ги оплете и ако не те затруднявам newsm51
Много лесно.Плетеш прав ръкав до мишницата/при мен 26-28 бримки/Като стигнеш до мишницата от двете страни на ръкава наддаваш по 25 бримки.Продължаваш да плетеш всичко заедно,докато си изплетеш гърба,после завършваш бримките които си наддала и изплиташ ръкава.
набързо го надрасках но това се получава http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4376852

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 20:09 от pavletutka

# 17
  • Мнения: 791
Мили мами плетачки, чудесна нова темичка!  Hug
Нека се изпълни с много нови идеи и творения   bouquet

Понеже става дума няколко пъти, че давате на децата игли за плетене, исках да вметна нещичко  ooooh! - миналата година дъщеря ми беше на 5г и си бръкна по невнимание в окото с такава игла. Разминахме се с наранен повърхностен слой без перфорация  Praynig и ходихме цяла седмица на компреси, капки и мехлеми.  Вие си знаете най-добре какво правите, но ви споделям горчивия си опит, за да бъдем по-внимателни и нащрек с тези неща  Peace 

Снежана, шапката е станала чудесна!  Hug
Павлетутка, големи красотички си ни показала! Искам да те попитам как направи бието на втория пуловер /без якичката/ и дали го плетеш отделно и после свързваш или вадиш бримки?  Rolling Eyes 

# 18
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
ribkata отделно.

# 19
  • Мнения: 791
Павлетутка, щом е отделно как се свързва с пуловерчето  Blush  Нямам опит така, но ми харесва повече резултата  Flutter

# 20
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
 ribkata бримките на яката и на вратната ти са еднакви и ги сплиташ заедно-съединяваш блузата и яката.
По лено е когато направо заплетеш поло яката и после я обръщаш и зашиваш.

# 21
  • Мнения: 1 400
Много се извинявам за нахалството, но пак ще запитам скромно - никой ли не знае как се прави чорапче Blush Blush Blush

# 22
  • Мнения: 1 608
Много се извинявам за нахалството, но пак ще запитам скромно - никой ли не знае как се прави чорапче Blush Blush Blush

Виж тук - http://www.strick-elke.de/hauptteil_index.html, както и в списъка в първия пост, а и в миналата тема също. Мисля, че там се коментираха чорапки.

# 23
# 24
  • Мнения: 1 400
Благодаря ви много, момичета!!!!   bouquet   bouquet   bouquet
не знам защо, но нито един линк от първа стр. не мога да отворя newsm78
Мимиту,   bouquet

# 25
  • Мнения: 346
Здравейте момичета:)
Много ми се иска да изплета това на дъщеричката ми:

http://www.laredoute.fr/vente-poncho-bebe-okaou.aspx?productid=3 … e&pagesize=16

Можете ли да помогнете със схема

Благодаря

# 26
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Здравейте момичета!!!
Аз вече започнах да си плета чанта от торбички. Ще гледам да я направя бяла с някакъв мотив на нея цветен, ама да видим до къде ще ми стигне "преждата".

# 27
  • Мнения: 2 199
Ох едвам ви открих  Crazy
Хайде няма да се записвам само , трябва и да се отчета нали  Mr. Green
Бебешка шапчица
Същата 
Блуза 
Мотив

# 28
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Айля,може ли по-подробно обяснение на шапчицата,много ми хареса Hug.

# 29
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ох едвам ви открих  Crazy
Хайде няма да се записвам само , трябва и да се отчета нали  Mr. Green
Бебешка шапчица
Същата 
Блуза 
Мотив

Много ми харесаха. Може ли подсказки как да си направим и ние ?

Общи условия

Активация на акаунт