Магазин на "Капчица"

  • 49 159
  • 119
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 796
Съвсем скоро в софия ще има два магазина които ще продават "капчица" всички модели от всички серии.
иначе новата пролетната колекция е страшна
Кога и къде по-точно? Приблизително....? Rolling Eyes
Само гледам реклами тук и там, а никъде не дават нито цени, нито откъде да ги купи човек! Що за странен маркетинг имат тези хора...??? newsm78

# 61
  • Мнения: 156
единият им магазин ще е на бул.гео милев а другия в центъра но незнам къде точно. като ми кажат ще пиша.

# 62
  • Мнения: 75
в надежда само обувки на капчица и чипо можеш да си купиш Simple Smile. сега чакаме да пуснат и на делфи прим дорич (в стил 99)
за центъра на витошка (около соунска) има магазин за дестки обувки, раници, шапки... имат предимно вносни стоки, от бг марките са избрали капчица.
другото място, за което се сещам е веригата "сиси". имат магазин на мария луиза, с/у зала универсяда (на шиипчвнски проход)...

# 63
  • София
  • Мнения: 796
А от коя страна на Витошка е? А "Сиси" детски магазини ли са, или за обувки?

# 64
  • Мнения: 75
ако вървиш в посока ндк магазинът е на десния тротоар, малко след соунска.
сиси са верига магазини за обувки, чанти и др. кожени изделия, за деца и възрастни.
http://www.sisi-bg.com/

# 65
  • Мнения: 7 947
Магазинът на Витошка е безобразно скъп. Капчица не съм виждала.
Но иначе преди Френската гимназия, като тръгнеш от Попа - навътре в страницата на една кооперация има голям магазин Капчица.

# 66
  • София
  • Мнения: 796
Много благодаря,  grubby! Peace
viliko , от коя страна на Патриарха е? И на самия Патриарх ли се пада, или в някоя от преките? Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 7 947
Отдавна съм ходила, но е някъде тук http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=d800daee5c9a2325917cd84635d2c2c0&tip=1 на самия патриарх. Назад май беше даден точен адрес.

# 68
  • София
  • Мнения: 796
Много благодаря!! Peace

# 69
  • Мнения: 7 947
Няма проблем, магазинът наистина е препълнен.
Между другото има много детски магазини, в които предлагат и тези обувчици. Срещу баня Мадара има детски такъв и има и Капчица.

# 70
  • София
  • Мнения: 796
Къде там? На Прага ли?

# 71
  • Мнения: 7 947
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=9790394cd62ed135d5f41b3d41d08532&tip=1
На два метра от ъгъла се пада. На самия ъгъл има магазин за обевки мъжки и чанти, след него с вход откъм пряката - е само за детски обувчици.

# 72
  • София
  • Мнения: 796
Пак благодаря много!!  bouquet

# 73
  • Мнения: 75
 в junior,s way ( магазинът на витошка ) със сугурност продават обувки капчица. и са на цените, на който се продават по магазинчетата в надежда. сандалите и есените обувки бяха по 45 лв. и момичетата, които работят там всеки път ми предлагат и от моделите на капчица, въпреки че вече ни познават и знаят, че сме фенове на друга марка обувки ( за която ходим специално при тях ).
 в надежда имаме един детски магазин "жаба"* ( се казва ), в него също има обувки капчица. собствениците му имат още един, но не съм сигурна къде се намира. павлово и белите брези ми се въртят в главата. цените им са по- високи от тези на витошка

# 74
  • Мнения: 7 947

В магазин, в който два пъти влизам и цените на ботушките за момчета са по 120 - за мен е скъп. Не съм ровила чифт по чифт кое колко струва, но просто го считам за скъп магазин, който е над нашите възможности.

Общи условия

Активация на акаунт