AVON само за представители - 19

  • 29 823
  • 642
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 901
Може би защото късно ги фактурираха. Моята поръчка я пуснах в петък следобед и друг път в понеделник чета фактури, но този път много късно излезе статус "фактурирана" , а и досега не е налична...

# 16
В панорамата няма ли печатна грешка на комплекта парфюм today  +подарък   за 12,90,понеже в  кампания 15 същия комплект  е 53 лева как е възможно да е 12,90 в панорамата Shocked

# 17
  • Мнения: 371
Здравейте!
Аз, пък, съм единственият представител на Ейвън без поръчка тази кампания! Sad

# 18
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Може би защото късно ги фактурираха. Моята поръчка я пуснах в петък следобед и друг път в понеделник чета фактури, но този път много късно излезе статус "фактурирана" , а и досега не е налична...


Успях да си изтегля фактурата Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 356
Дзак и аз  Whistling
Не мога да си видя фактурата онлайн....
При мен се случи същото,почти ден ,след като пишеше,че е фактурирана я видях.

# 20
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз да питам като идиот... тези подаръци които се смятат сумарно за трите кампании кога ги пращат?
Сега като си видях фактурата няма никой....

# 21
# 22
  • Мнения: 194
И аз да се запиша...Искам да изкажа благодарности за новия каталог Wink

# 23
  • Мнения: 742
Аз да питам като идиот... тези подаръци които се смятат сумарно за трите кампании кога ги пращат?
Сега като си видях фактурата няма никой....


В следващата кампания  Mr. Green
И аз чакам парфюм newsm44
Започвам да гледам каталога smile3508

# 24
  • у нас
  • Мнения: 443
Благодаря за каталога smile3525,колкото до програмата до сега имам 560лв. затова ще пусна 2ра поръчка дори и на минимална парфюма е върховен не трябва да се изпуска! smile3513

# 25
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз да питам като идиот... тези подаръци които се смятат сумарно за трите кампании кога ги пращат?
Сега като си видях фактурата няма никой....


В следващата кампания  Mr. Green
И аз чакам парфюм newsm44
Започвам да гледам каталога smile3508

Мноооого благодаря... и аз потъквам ръце за новите неща в каталога,но предпочитам като го получа в книжен вариянт да се изказвам какво ще си взема и какво не Simple Smile

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
 smile3525 Благодарности за каталога и темичката!
И аз ще се напъна да докарам 600 лева за Rare Pearls,че много си го харесвам  smile3508

# 27
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
И аз да се запиша...Искам да изкажа благодарности за новия каталог Wink

# 28
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Мерси за каталога  bouquet! И аз ще си имам парфюм подарък Mr. Green Heart Eyes!!!

# 29
  • Мнения: 917
smile3525 Благодарности за каталога и темичката!
И аз ще се напъна да докарам 600 лева за Rare Pearls,че много си го харесвам  smile3508
Благодарности и от мен!
Аз днес си взех поръчката и ми остават още 30лв до 600лв, обаче не знам дали ще мога да ги направя, защото аз само веднъж поръчвам и не се сещам кой ще си поръча пак от същият каталог. Иначе дори нямах време да разгледам новият каталог, но за сметка на това се отбих при зоналната да й върна един ексфолиращ маникюр, който беше празно шишенце. Не се знае обаче, може да изникне някой нов, който до сега не е поръчвал и да направя 600 та да хвана парфюма.

Общи условия

Активация на акаунт