AVON само за представители - 19

  • 29 833
  • 642
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
galastra, благодаря и аз, ако нямаш възможност да снимаш по-добре пиши, да знам да пусна довечера новата тема!

# 631
  • София
  • Мнения: 5 828
За парфюмчетата - определено към дамския върви мъжки подарък и обратното.

# 632
  • Мнения: 337
Може ли и аз да питам нещо, който питам незнае.
Та имаше едно време преди 2-3 години един парфюм Rare Pearl. Дори и шишенцето му беше перлено, а аромата страхотен и доста траен. Видях, че в чуждите сайтове го има и незнам кого да попитам, мога ли да го поръчам по някакъв начин, въпреки че в бг.каталозите го няма. Мерси предварително.  bouquet

# 633
  • Мнения: 990
Парфюма го няма отдавна в каталозите, но имахме една програма за представители, и който я изпълни получава този парфюм подарък в К15, аз още дори не съм пускала поръчка по тази брошура, но и аз ще го получа на 28.11. Има представители с по ранна дата от моята, така че ако някой го е получил, но не го харесва, може да ти го предложи! Аз лично, нищо не мога да кажа, защото не знам какъв му е аромата! Като го взема, пак може да говорим Wink

# 634
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Момичета,пуснах си поръчката сега,закъснях с 1 час... мислите ли че ще ми я фактурират днес?

# 635
  • Мнения: 1 810
Благодаря за каталога   bouquet

Само аз ли не виждам нищо нова и по-интересно като за подарък в този каталог???
То същите неща като в К15.

# 636
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
НОВАТА ТЕМА!!!

Не е пълна довечера ще пусна анкета и ще добавя каталози и нови представители!!!!

# 637
  • София
  • Мнения: 4 051
http://picasaweb.google.com/andreevaaalexandra/AvonK15BG/photo#5 … 26737044249957026
Някой проучи ли въпроса с ръкавичките? Как се поръчват- с кода на едната и идва и другата или се отбелязват и двете?
Защото в новия каталог са на цена 10,90 за брой.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=192694&photo=16
Според моята координаторка, която специално питах и тя проверява в някакви техни си инструкции, трябва да се напише кода и на ръкавицата, която искаш да ти е подарък.
Моята не можа да ми отговори Rolling Eyes Обадих се на телефона, който е на първа страница в сайта - За абонатите на AVON-GLOBUL " С грижа за общуването" - нов телефон за връзка с Отдел Информационно обслужване - 0895656800 и там ми потвърдиха, че трябва да се напише и кода на ръкавицата, която искам за подарък.

# 638
  • Мнения: 990
Тогава излиза, че може да си поръчаш две еднакви, така ли?  newsm78

# 639
  • София
  • Мнения: 5 828
Тогава излиза, че може да си поръчаш две еднакви, така ли?  newsm78

Да Simple Smile

# 640
  • Мнения: 990
А според вас, за какво са тези ракъвички: игра, къпане...  Flutter А може и двете заедно...

# 641
  • София
  • Мнения: 5 828
А според вас, за какво са тези ракъвички: игра, къпане...  Flutter А може и двете заедно...

глезотийка  Grinning

айде да идем в новата тема, да не ни се карат  Wink

# 642
  • Мнения: 337
Парфюма го няма отдавна в каталозите, но имахме една програма за представители, и който я изпълни получава този парфюм подарък в К15, аз още дори не съм пускала поръчка по тази брошура, но и аз ще го получа на 28.11. Има представители с по ранна дата от моята, така че ако някой го е получил, но не го харесва, може да ти го предложи! Аз лично, нищо не мога да кажа, защото не знам какъв му е аромата! Като го взема, пак може да говорим Wink

Мерси, ще се радвам ако не го намеря, може да се споразумеем Hug

Общи условия

Активация на акаунт