AVON само за представители - 19

  • 29 843
  • 642
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 491
Момичета, някой може ли да ми каже поставката за горене на ароматни вещества за 4.90 лв. дали може да се поръча с покупката само на един продукт от стр. 78-85?

# 601
  • Мнения: 377
Може, стига да не е от изброените в скобите продукти.

Аз пък сега видях, че на стр. 156 - 157 продуктите за коса /advance techniques/ пише купете който и да е и втория подарък. До тук добре, но няма фиксирана цена /както е при шампоаните и балсамите стр. 154-155/ това означава ли, че ще се плаща по-скъпия? Май така беше, но да съм сигурна питам и Вас.

# 602
  • Мнения: 452
ами ако си поръчаш два от 8.20 ?

# 603
  • София
  • Мнения: 5 828
Може, стига да не е от изброените в скобите продукти.

Аз пък сега видях, че на стр. 156 - 157 продуктите за коса /advance techniques/ пише купете който и да е и втория подарък. До тук добре, но няма фиксирана цена /както е при шампоаните и балсамите стр. 154-155/ това означава ли, че ще се плаща по-скъпия? Май така беше, но да съм сигурна питам и Вас.

Не, плаща се по-евтиния.

# 604
  • Мнения: 1 028
Пък аз смятам,че от 8.20 продуктите,да си избереш още един от същата страница,т.е.тези червените,а другите дето са от 8.90,да си избереш още един продукт от същата страница,абе двата продукта трябва да са на еднаква цена.

# 605
  • София
  • Мнения: 5 828
Не е така, Папитууу.
В предния каталог имаше същата оферта за заздравителите за нокти, като само един от шестте беше на 7,50, останалите - 8,50 и 8,90. Съответно във фактурата ми бяха фактурирани тези на 7,50.
Предполагам и сега ще бъде същото  Peace

# 606
  • Мнения: 1 028
Тъй пък да се минат,чак да повярваш,че по-евтиния ще фактурират,не споря,ще питам зоналната.

# 607
  • гр.София
  • Мнения: 233
Здравейте,
сега видях, че ми е фактурирана поръчката за К15, І-ва дата. Има нетна оферта К16. Относно стреч-картите стойността на поръчаните продукти от брошурата е 54,30 лв и ще ми изпратят 2 броя. Като гледам ще има и в К16.
А какво е COLOUR FLOWER SCRUNCHIE newsm78 към безплатните материали?

 Та това е! Peace

# 608
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Аз пак ще питам за скреч-картите - защо няма да може да се ползват от представители? Никъде не го видях това в сайта им. Нищичко не пише за тази томбола там. Дори в електронния формат на брошурата, която са сложили, не е отразена тази промоция!?!?
Някой има ли повече информация по въпроса, защото аз съм невидение!

# 609
  • София
  • Мнения: 372
Скреч картите се дават на оборот ,а не на брой клиенти .ВСЕКИ може да ги използва,няма ограничения за представители.Може да имаш 2 клиентки с по 10  и 15 лв,получаваш 1 карта и .....правиш каквото искаш-или я даваш на едната клиентка или си я задържаш

И още ......
да снимам ли каталога ?? Sunglasses или вече го има?

# 610
  • Мнения: 158
davai s katalog 16 ako ima6 vazmojnost go snimai s netnata

# 611
  • София
  • Мнения: 372
Нямам нетна.Само каталог си уредих  Wink

Само да нахраня малкия звяр и  ще го кача

# 612
  • Мнения: 3 356
Правила на промоцията
......
3. Участници: 
В тази промоция участие може да вземе всяко лице, което е български гражданин или с местожителство в България. В тази промоция НЕ могат да взимат участие лица, работещи за компаниите „Ейвън”, VoiceCom, печатница „Искър”, ''Хит Мейл България'', служители на дружества-партньори, както и техни преки родственици.
С включването си в промоцията „Здравей, Коледа!”, всички участници декларират, че ще спазват и няма да нарушават Промоционалните правила.

# 613
  • Мнения: 158
Нямам нетна.Само каталог си уредих  Wink

Само да нахраня малкия звяр и  ще го кача
благодарности.очаквам да го разгледам

# 614
  • Мнения: 994
Правила на промоцията
......
3. Участници: 
В тази промоция участие може да вземе всяко лице, което е български гражданин или с местожителство в България. В тази промоция НЕ могат да взимат участие лица, работещи за компаниите „Ейвън”, VoiceCom, печатница „Искър”, ''Хит Мейл България'', служители на дружества-партньори, както и техни преки родственици.
С включването си в промоцията „Здравей, Коледа!”, всички участници декларират, че ще спазват и няма да нарушават Промоционалните правила.


Ама ние не работим за Ейвън  newsm78 Или се водим, че работим!Ох вече нищо не знам с тези карти.А да ви се оплача, че координаторката ми си е сменила телефона и не мога да се свържа с нея и направо полудявам  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт